Dell Laptop Notebook Dizüstü Bilgisayarlar

Teknolojinin hayatınıza sağladığı kolaylıkların başında gelen Dell laptop notebook dizüstü bilgisayarlar, fiyatları ve çeşitleri ile de dikkat çeker ve geniş bir kitle tarafından beğenilir. 2006 yılından bu yana hizmet veren Dell, kısa sürede teknoloji konusunda meydana getirdiği ilerleme ile de adından söz ettirir.

Dell Laptop Fiyatları

Teknolojinin ilerlemesi, çeşitliğe sebep olurken aynı zamanda her fiyattan modellerin piyasada bulunmasını sağlar. Bu sebeple en iyiyi daha uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmak isteyen Dell, fiyat yelpazesini de oldukça geniş tutar. Özellikle Inspiron serisi ile göz dolduran ve bu modellere ait fiyatları ile dikkat çeken Dell laptop ve notebook modellerinde fiyatlar, işlemci sayısına, ekran kartı modellerine ve Ram kartlarına göre değişiklik gösterir.

Özellikle yoğun kullanım amaçlı alacağınız laptoplar için en önemli kriterlerin başında işlemciler gelir. Dell modellerinde, i3, i5 ve i7 işlemciye sahip laptoplar bulunur. Kullanım amacına göre işletim hızı daha da önemli hale gelse de, en iyi işlemciler genellikle i7 işlemciler arasından çıkar. En hızlı laptoplar da i7 işlemci hızına sahip laptoplar arasından tercih edilir.

Dell Laptop Çeşitleri

Dünyaca ünlü bir marka olan Dell, laptop çeşitleri konusunda da geniş bir yelpazeye sahiptir. Latitude ve Vostro dizüstü bilgisayar çeşitlerini de seçenekleri arasında bulunduran Dell, Precision, XPS ve Touch Systems gibi farklı modelleri ile de dikkat çeker.

Dell laptop çeşitleri arasında en son çıkan modellerden biri olan Latitude dizüstü bilgisayarlar, 11 inç ve 15.5 inç arasında değişen boyutları, güvenli ve güçlü tasarımları ile ilgi toplar. Özellikle sürekli seyahat eden kullanıcıları düşünerek özel olarak üretilmiş Latitude serisi, profesyonel kullanıcılar için en ideal laptop modelleri arasında yer alır.

Kolay yapılandırılan, kolay çalışılan ve üretkenliği ile dikkat çeken Vostro dizüstü bilgisayarlar, özellikle küçük işletmelerin kullanabilmesi için özel olarak üretilir. Uygun fiyatları ile de dikkat çeken Vostro serisi, 14 inç ve 15 inç boyutları ile özel olarak tasarlanmış ve güvenliği ön planda tutan kullanımı ile de dikkat çeker.

Precision serisinde ise özellikle mühendislik alanındaki kullanımlar düşünerek üretilen özel bir tasarım bulunur. Üretim ve tasarım uygulamaları için ayrı kullanımları da bulunan Precision serisinde, dokunmatik ekran seçeneği de yer alır. 15.6 inç ve 17.3 inç seçenekleri bulunan bu özel seride, aynı zamanda güç ve depolama özellikleri de oldukça gelişmiş ve özelleşmiştir.

En hafif ve en küçük dizüstü bilgisayarların bulunduğu özel XPS serisinin modellerinde yer alan InfinityEdge ekran özelliği, çerçevesiz kullanım imkânı ve olağanüstü bir görüntü sağlar. 13 inç, 15 inç ve 15.6 inç ekran seçenekleri bulunan bu serideki dizüstü bilgisayarlar, aynı zamanda dokunmatik ekran özelliğine de sahip olduklarından dolayı, profesyonel kullanım kadar günlük kullanım için de uygundur.

İş için üretilen Touch Systems Dell tabletlerde ise, özellikle esnek tasarımlar tercih edilir ve verimliliğe oldukça çok önem verilir. 8 inç ve 10.8 inç özel boyutları bulunan bu tabletlerde, aynı zamanda dizüstü bilgisayar kullanım seçeneği de bulunur ve bu durum da aygıtlara ekstra kullanım özelliği sağlar.

Dell Markası Hakkında Bilgi

Merkezi Amerika’da bulunan Dell markası, HP ve Lenovo’nun ardından en büyük hacme sahip üçüncü sıradaki bilgisayar üretici olarak bilinir. Bilgisayar türleri üretmenin dışında sunucu ve diğer ağ bileşenleri, yazılım, veri depolama donanımı gibi önemli yan bileşenleri de üreten Dell, 180 farklı ülkede hizmet verir.

Günlük kullanım ve evler için dizüstü bilgisayarlar üreten Dell, aynı zamanda profesyonel kullanımlar için de üretimler yapar ve bu üretimler ile dünyadaki farklı 44 çağrı merkezini kullanarak pek çok ülkeye hizmet verir. Dell markasının bir diğer güzel yanı ise dünya genelinde yaklaşık 100 bin kişiye iş imkânı sağlıyor olmasıdır.

Dell Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

60 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Markalar A-Z
  1. Dell
  2. Lenovo
  3. HP
  4. Casper
  5. Asus
  6. MSI
  7. Acer
  8. Toshiba
  9. Monster
  10. Apple
  11. Hometech
  12. Exper
  13. I-Life
  14. Dark
  15. Ezcool
  16. Packard Bell
  17. Samsung
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 6. İşlemci Tipi
  1. Intel Core i7
  2. Intel Core i5
  3. Intel Core i3
  4. Intel Celeron
  5. AMD Ryzen 5
 7. İşlemci A-Z
 8. Ekran Boyutu
 9. İşletim Sistemi
 10. Ekran Kartı A-Z
 11. Ekran Kartı Hafızası
 12. Ram (Sistem Belleği)
 13. Harddisk Kapasitesi
 14. SSD Kapasitesi
 15. Ekran Özelliği
 16. Max Ekran Çözünürlüğü
 17. Ekran Kartı Tipi
 18. Optik Sürücü
 19. Cihaz Ağırlığı
 20. Kullanım Amacı
 21. Şarjlı Kullanım Süresi
 22. İşlemci Nesli
 23. Ürün Modeli
 • Marka Dell

Dizüstü Bilgisayar Laptop Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3000500/98/dell
BAŞA DÖN