Dell Laptop ve Notebook

Dell, bilgisayarlar ve donanım ürünleri geliştiren, satan, onaran ve destekleyen, Amerika merkezli bir bilgisayar teknolojisi şirketidir. Ayrıca dünyadaki en büyük Windows PC ve tablet üreticilerinden biridir. Güç ve taşınabilirlik arasında dikkate alınması gereken bir denge vardır. Dell logosu kalite açısından size belirli bir standart vadeder. Hangi modeli seçerseniz seçin, Dell laptop yorumları uzun yıllar hizmet edecek bir bilgisayara sahip olacağınıza işaret eder. Markanın cihazlarını daha önce kullandıysanız, muhtemelen şirketin ürünlerinin ne kadar güvenilir olduğu, müşteri hizmetlerinin nasıl çalıştığı ve bu ürün ve hizmetlerin sunduğu kullanıcı deneyiminin genel kalitesi hakkında bazı fikirleriniz vardır. İster iş yerinde çalışmak için güçlü bir dizüstü bilgisayar, ister evde veya hareket halindeyken üretkenliği sürdürmek için bir dizüstü bilgisayar arıyor olun, Dell piyasanın her seviyesine hitap eden bilgisayarlar üretir. Dell'in dizüstü bilgisayar ürün serisine bakarken, altı ana dizüstü bilgisayar ailesinden hangisinin ihtiyaçlarınızı en iyi karşıladığına odaklanmak isteyebilirsiniz. Oyun odaklı modellerin haricinde günlük kullanım ya da giriş seviyesi modeller de karşınıza çıkar.  Dell notebook modelleri her ihtiyaca uyacak bir çeşitliliktedir. Evde veya okulda kullanım için, ya da daha büyük ekranlara sahip cihazlardan, ultra kompakt ve daha uygun modellere kadar arasında seçim yapabileceğiniz çok fazla model bulunur. İster fotoğraflarınızı düzenleyin ister evinizin finansmanını yönetin, seçenek yelpazesinden biri hem istediğiniz ekran boyutuna hem de bütçe ihtiyaçlarına uyar. Basit görevler ve çevrimiçi gezinme için biraz daha az maliyetli bir şey istiyorsanız, temel işlevleri çocuklar ve öğrenciler için harika çalışan uygun fiyatlı bir cihaza yönelebilirsiniz.

Her Amaca Uygun Dell Laptop ve Notebook

Dell iş ve kişisel bilgisayarlar için en güvenilir markalardan biri olarak kendini kanıtlamıştır. İş istasyonu masaüstü bilgisayarlarından ultra ince dizüstü bilgisayarlara ve 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarlara kadar her şeyi kullanıcılarına sunmayı hedefler. Dell 15.6 inch laptop modelleri, bir süredir ana akım ve güçlü dizüstü bilgisayarların denince akla gelen cihazlar haline geldi. Dell dayanıklı bu makineleri zirvede tutmak için teknolojisini günce tutmaya devam ediyor. Bazı modeller performans talep eden tüketiciler ve iş kullanıcıları arasında köprü kuran birinci sınıf tasarımlı ve tam donanımlı makinelerdir. Dell notebook yorumları bu cihazların bir ev ofisinde, bir kafede, bir konferans odasında veya önemli bir iş toplantısında eşit derecede kullanışlı modeller olduğuna işaret eder. Dizüstü bilgisayar serisinde ekran boyutu veya katmanlaşma açısından çok fazla çeşitlilik bulabilirsiniz, sadece 13 ve 15 inç hem kapaklı hem de döner ekranlı 2 inç olarak yapılandırılabilir sürümler markanın gösterdiği güncel kayda değer gelişmeler arasındadır. Şimdi GeForce RTX grafik seçeneğiyle birlikte Dell oyuncu laptop oldukça cazip seçenekler haline geliyor. Oyun oynamak yaşamınızın bir parçasıysa, markanın oyuncu laptopları piyasada ciddi bir rekabete sebep olur. En yeni bileşenler birinci sınıf yapı ve tasarımla bir araya gelerek PC oyuncuları arasında istek uyandıran bir marka olarak hak edilmiş bir itibar kazandırır. Bu gaming makineleri, büyük, güçlü modeller olma eğilimindedir, ancak marka m15 ve m17 serisi modelleriyle bazı daha temel cihazlarda piyasaya sürer. Bununla birlikte, tamamen yeniden tasarlanan klasik oyun makineleri daha ciddi grafik performansları elde etmenizi kolaylaştırır. Dell ayrıca farklı modellerde altında oyun dizüstü bilgisayarları satmaktadır. Kimi modeller, en yeni oyunlar için daha satın alınabilir bileşen sunan ana akım ve bütçesi kısıtlı oyuncuları hedefliyor. Bu modeller aynı zamanda ince ancak güçlü dizüstü bilgisayarlar ve dayanıklı sistemlerin bir karışımıyla ofiste veya sahada çalışanlar için seçenekler sunar. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda sağlam Dell sistemi var, ancak seçenekler sizi karsız hale getirebilir. Marka birden çok kategoride başarılı cihazlar sunabilir. Dell çok yönlü bir şirkettir. Kullanıcılarını asla tek bir ürün çeşidi ile sıkmaz ve benzer kategoride her zaman birden fazla seçenek sunar. Bu şirketin dünya çağında bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biridir. Dell dizüstü bilgisayarlar için Inspiron, XPS ve Vostro olmak üzere 3 ayrı franchise üretmektedir. Bu 3 ayrı franchise birbirinden oldukça farklıdır, bu nedenle kullanıcılar amaçlarına uygun cihazları zorlanmadan bulabilirler.

Dell Laptop ve Notebook Çeşitleri ile Hızın Keyfini Çıkartın

Dell’in genişleyen pazar payı nedeniyle, şirket gerçekten de ülkedeki en iyi dizüstü bilgisayar ürünleri arasındaki konumunu sağlamlaştırmayı hedefler. Değerli pazarlama stratejisi, gelecekte daha iyi uygulanabilirlik için kullanıcılarına daha yeni ve iyileştirilmiş ürünler sunmayı içerir. Dell’in popülaritesi, kullanıcıların çeşitli fiyat bölümleri arasında oldukça yaygındır. Bunun nedeni, Dell'in farklı özellik listeleri ve fiyat aralığı için 3 farklı dizüstü bilgisayar franchise'ı içermesidir. Bu şekilde, her tür müşteri satın alımlarından memnun kalır. Inspiron modelleri, Dell’in PC bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarları içeren orijinal modellerinden biridir. Ev ve ofis kullanımına uygun modelleri ortaya çıkarmak için özel olarak tasarlanmıştır. 3 farklı seriyi kapsayan devasa bir dizüstü bilgisayar serisinden oluşur. Bu dizüstü bilgisayarlar, HD ekran ve 2'si 1 arada dokunmatik ekran kurulumu ile 11 inç ekran ile 17 inç arasında değişir. Kimi modeller elde taşınabilir tabletlere dönüşen modellerdir ve popüler işletim sistemini kullanırlar. Bu marka, özellikle onu ekstra taşınabilir ve çok kullanışlı hale getiren hafif dizüstü bilgisayar modelleriyle tanınır. Modelleri şık bir tasarıma sahiptir, olağanüstü grafik performansları gösterebilirler. Dell laptop 16gb ram ve güçlü ekran kartlarıyla, size en güncel grafik motorlarını gecikmesiz şekilde oynamayı vadeder. Bir dizüstü bilgisayarın fiyat-performans oranı en önemli faktördür, bunu pil ömrü, boyutu ve ağırlığı, klavye ve izleme paneli ve iyi performans izler. Ayrıca, daha fazla harcama yapabiliyorsanız daha taşınabilir modellere yönelmeniz mümkün hale gelir. Dell notebook fiyatları cihazların özellikleri ve kullanım amaçlarına göre değişkenlik gösterir. Daha uygun fiyat etiketlerine yönelmek için, daha kısa pil ömrü, daha büyük boyut veya daha sınırlı işlevsellik açısından farklı değişkenler karşınıza çıkar. Film veya fotoğrafçılık öğrencisiyseniz ve fotoğraf ve video düzenleme için bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız varsa veya oyun oynayabilen bir dizüstü bilgisayar istiyorsanız, fiyat etiketi biraz daha yuları çıkabilir, fakat Dell gaming laptop modelleri size üst düzey bir grafik deneyimi vadeder. Bunlar iyi performansa ve uzun pil ömrüne sahip ince ve hafif dizüstü bilgisayarlar ve lise ve üniversite öğrencileri için idealdir. Biraz daha ucuz modeller biraz daha büyük ve daha ağır olabilirler, ama bu onların kötü yapı kalitesine sahip oldukları anlamına gelmez. Parmak izi okuyucu veya USB-C şarjı gibi özelliklerde ödün vererek fiyat etiketini biraz daha aşağı çekmeniz olası hale gelebilir. Ancak bu dezavantajlara rağmen, diğer dizüstü bilgisayarlara kıyasla çok daha iyi performans ve genel kalite sağlar.

Dell Laptop Notebook ile Güçlü Grafikler

Dell laptop özellikleri, ister kişisel kullanım ister profesyonel olsun, tüm segmentlere hitap edecek şekilde tasarlanmıştır, yani gereksinimlerinize göre bir Dell dizüstü bilgisayar bulabilirsiniz. Dell, iş ve ev için dizüstü bilgisayarlar sunar ve ürünleri öğrenciler, yüksek tempolu profesyoneller ve girişimciler için önemli olan özellikleri içerir. Çoğu model daha uzun pil ömrüne ve çekici ve şık bir dış çerçeveye sahiptir. Dell laptop 13 inch kenarlıksız ekranı sayesinde tasarıma yetenek katar. Geniş ekranı, rahat klavyesi size ergonomik bir çalışma olanağı sunar. Grafik performansına sahip modeller endüstriyel bir tasarıma ve üst düzey grafik performansına sahiptir. Tuşlar ve dokunmatik yüzey diğer modellerin çoğundan daha büyüktür ve bazı modellerin ekranda dört kenarlı InfinityEdge çerçeve vardır.  Dell laptop 8 GB ram içeren modelleri, birçok kişinin masaüstü bilgisayarının yerini alabilir. Diğer bazı dizüstü bilgisayarlardan daha hantal ve daha ağırdır, ancak güçlü bir yapı, 8 GB bellek ve sekiz saatlik pil ömrü sunar. Dell 4k laptop temel özelliklere ve şık bir tasarıma sahip sağlam bir dizüstü bilgisayardır. Dokuzuncu nesil Intel Core işlemci ve DDR4 RAM içerdiği için oyun oynamak için mükemmeldir. Ciddi oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayan çeşitli konfigürasyonlarda gelir. Ortalama oyun kullanımı için iyi bir pil ömrü vadederken, ince tasarım, koyu renkler ve yüksek çözünürlüklü ekran ek avantajlar sunar. Bu oyun bilgisayarı size hayal ettiğiniz deneyimi sunmayı amaçlıyor. Dell dizüstü bilgisayarlar, ekonomik masaüstü yedek bilgisayarlardan şık ve yenilikçi oyun bilgisayarlarına kadar çeşitlilik gösterir. Dell’in geniş bilgisayar yelpazesi, sizin için önemli olan özellikleri seçmenize ve satın almanıza olanak tanır. Dell dizüstü bilgisayarlar, 4 GB RAM'den 64 GB'a kadar değişen birçok farklı bellek seçeneğiyle birlikte gelir. Depolama sürücüsü boyutları 500 GB ile 2 TB arasında değişir. Dell dizüstü bilgisayarlar dört farklı işletim sistemi seçeneğiyle birlikte gelir. Bunlar Windows 10, Linux Ubuntu, Chrome ve Chrome Enterprise Yükseltmesini içerir Ekran boyutları 11 inç ile 17 inç arasında değişir. Dokunmatik ekran ve dokunmatik olmayan ekran seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca HD ve HD + ile Full HD, Full HD +, 4K ve UHD + arasında değişen, gözleriniz için en iyi olan ekran çözünürlüğünü de seçebilirsiniz.

Dokunmatik Ekranlı Dell Laptop ve Notebook

Dell dizüstü bilgisayarlar, iş, kişisel kullanım ve okul için tasarlanmış yenilikçi, modern bilgisayarlar sunar. En bütçe dostu Dell dizüstü bilgisayarlar daha basit grafik işlemciler sunsa da, temel ihtiyaçlarınız sorunsuz şekilde karşılar ve donma ve yavaşlama gibi sorunlarla karşılaşmamanızı amaçlar. Her tür kullanıcı için bir Dell marka laptop bulunabilir. Markan en iyi Windows dizüstü bilgisayar seçimlerinden biridir ve en yeni bileşenlere ve birinci sınıf tasarıma sahiptir. Dell laptop, her yönüyle dikkate değer bir dizüstü bilgisayardır. Onu diğerlerinden ayıran en büyük etmen gövde tasarımı ve ekranıdır. Bazı modeller altın ve beyaz renklerde mevcuttur, ancak yine de karbon fiber ve gümüş kombinasyonu ile klasik koyu görünümü elde edebilirsiniz. Yeni klavye, öncekiyle aynı tuş hareketine ve arka ışığa sahiptir, ancak daha küçük gövdeye sığması için altında hiç şüphesiz yeni bir mekanizma kullanılır. Bilgisayarınıza erişim için parmak izi tarayıcıları, tam HD ekranlar ve dokunmatik ekran gibi özelliklerle, Dell hemen hemen her ihtiyaca uygun bir dizüstü bilgisayar sunmayı başarır. Başarılı olmak için ihtiyaç duydukları teknolojiyi elde etmelerine yardımcı olmak için üniversite öğrencilerine yönelik bir araştırma programları bile vardır. Eviniz, yatakhaneniz veya işiniz için doğru dizüstü bilgisayarı seçmenize yardımcı olmak için, markanın her amaca uygun dizüstü bilgisayarlarını seçebilirsiniz. Dell marka laptop tüm profesyonel ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hızlı bir yol arkadaşıdır. Faydacı güzel görünümü kurumsal bir ortama mükemmel uyum sağlar ve geniş dokunmatik ekranı, iş için bol miktarda alan ve sezgisel gezinme sağlar. Harika klavyeleri, ekranları ve uzun pil ömrünün yanı sıra çoğu insanın bir bilgisayara ihtiyaç duyduğu her şeyi yapmak için yeterli güce sahip olmasını ister. İnce, hafif ve taşınabilir modeller zamanınızın çoğunu yolda geçiriyorsanız size avantaj sağlar. Ancak, yüksek kaliteli oyunları oynamak veya video düzenleme veya 3D modelleme gibi zorlu görevleri yerine getirmek için yeterli işlemci gücüne sahip modellere yönelebilirsiniz. Hafif ve kompakt olan pili, tüm dersler boyunca dayanır ve iyi bir klavyesi ve trackpad'i vardır. Ayrıca, hızlı performans ve web'de gezinmek ve yazı yazmak için ideal olan daha yüksek en boy oranına sahip geniş bir ekran sunar. Veri aktarmak, harici bir ekran bağlamak veya dizüstü bilgisayarı şarj etmek için kullanabileceğiniz yalnızca farklı bağlantı noktalarına sahiptir.

Dell Laptop Notebook Güçlü ve Taşınabilir

Tüm gün boyunca kullanılabilecek kadar güçlü, taşınabilirdir ve sağlam bir klavyeli Dell laptop özellikleri bakımından farklılık gösterebilir. 4K ekranlar size üst düzey grafik deneyim vadederler, ancak ne kadar çok çözünürlüğe sahip olursanız, o kadar güçlü bileşenlere ihtiyacınız olacağını hatırlamanız faydalı olabilir. Ayrıca oyun oynamak için yenileme hızı muhtemelen 1080P'nin ötesindeki çözünürlükten daha önemlidir. İçerik oluşturucular, renk doğruluğunu kontrol altında tutmak isteyecek ve dizüstü bilgisayarını açık havada kullanmak isteyen herkes özellikle parlak bir ekran tercih edecektir. Eskiden önce taşınabilirlik için performanstan ödün vermek gerekebilirdi.  Dell mini laptop bu problemi ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Teknoloji ilerledikçe bu ödün verme ihtiyacı kısmen azaldı. Etkileyici özelliklere sahip olan ince ve hafif bir dizüstü bilgisayar satın almak artık oldukça sıradan bir durum. Elbette, çok küçük bir şey istiyorsanız, biraz güçten ödün vermeniz gerekebilir, ancak çoğu zaman, uygun bir taşınabilirlik ve güç bir arada sunulabilir. 10 ila 14 inç dizüstü bilgisayarlar en taşınabilir olanlardır. 15 inç ekranlar en yaygın modellerdendir, yine de seyahat için oldukça taşınabilir bir boyutadırlar ve bu boyuttaki dizüstü bilgisayarlar gerçekten çok güçlü olabilir. 17 inçlik dizüstü bilgisayarlar gerçek masaüstü bilgisayarlar kadar iyi performans sağlayabilir ancak diğer boyutlandırmalara göre nispeten büyüktür, ağırdır ve taşınması diğer modeller kolay değildir. Dell marka laptop fiyatları performansı ve taşınabilirliği birleştirdiği ölçüde artma eğilimi gösterebilirler. Dizüstü bilgisayarınız söz konusu olduğunda, ihtiyacınız olan güç, onu ne için kullanacağınıza göre belirlenir. Profesyoneller ve öğrenciler, işlem gücüne ve hızlı SSD depolamaya öncelik verirken, oyuncular ve içerik oluşturucular özel bir grafik kartına ihtiyaç duyarlar. Çoğu dizüstü bilgisayarda en az 8 GB RAM bulunur, ancak bazı bütçe modellerinde RAM boyutu 4 GB’a kadar düşebilir. Daha iyi çoklu görev için üst seviye modellerde 16 GB RAM daha popülerdir. Çoğu Dell dizüstü bilgisayar, en yeni Intel CPU'lara sahiptir. Intel i3 temel model işlemcidir ve temel görevler için iyidir, i5 ise harika bir fiyat-performans oranı sağlar. Mümkün olduğunca fazla güce ihtiyacınız varsa Intel Core i7 işlemciler idealdir. Tüm ürün seçeneklerini görmeniz ve doyasıya alışveriş keyfini yaşamanız için Hepsiburada yanınızda!

Dell Laptop Kaç İnçtir?

13 ve 15 inçlik laptop boyutları marka bünyesinde oldukça yaygındır. Bunun yanı sıra 15.6 gibi inç boyutları da değerlendirilebilir.

Dell Laptop Ömrü Nasıl Uzatılır?

Doğru kullanım ile cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Batarya sağlığı sürekli cihazı sürekli şarjda tutmamalı, sık sık uyku modunda bırakmamalısınız. Arşivlenmesi gerekmeyen belgeleri silerek, cihaz içerisinde temizlik yapabilirsiniz.

Dell Laptop Neye Göre Alınır?

Kullanım amacınıza göre bir laptop seçimi yapmanız gerekir. Okul, iş veya çeşitli projeler için kullanacağınız bilgisayar modelleri birbirinden farklılaşabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dell Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

5858 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Ram (Sistem Belleği)