Deniz Malzemeleri

Deniz tatili dendiğinde akla ilk gelen şey deniz oyuncakları oluyor. Bu ürünler gerek sizin için gerekse çocuklarınız için vakit geçirme ve güvenlik açısından en uygun malzemeler olduklarından valizinize mutlaka koyacağınız ürünler haline geliyorlar. Böylece tatil boyunca aklınız çocuklarınızda da kalmamış oluyor.

Simitler ve Kolluklar

Simitler hem çocuklar hem de yüzme bilmeyen yetişkinler için kurtarıcı bir hale gelebiliyor. Her yaş grubuna uygun simit çeşitleri ile çocuklarınız suyun tadını korkmadan çıkarıyor. Farklı renk ve desen çeşitleri ile çocuğunuzun zevkine uygun olan simitleri kolayca tercih edebiliyorsunuz. Bu şekilde çocuklarınız zevkle simitleri ile oynayabiliyorlar. 

Eğer 0 - 3 yaş aralığında bir bebeğiniz varsa boyun simitleri ile bebeğinizin sudaki güvenliğini kolaylıkla sağlayabiliyorsunuz. Bebeğin kafası suyun üstünde kalacak şekilde tasarlanan boyun simitlerini bebeğinizin boynuna takarak kolay bir kullanım elde edebiliyorsunuz. O korkmadan suyun tadını çıkarırken siz de içiniz rahat şekilde bebeğinizin sudaki keyfine şahit olabiliyorsunuz.

3 yaş ve üzeri gruptaki çocuklarınız için dizayn edilen kolluklarla çocuklarınız suda kendini daha özgür hissediyor. Sevimli desenler içeren bu kolluklar ile çocuklarınız kolluksuz suya girmek istemiyorlar. Kız ve erkek çocuklar için farklı desenlerde kolluklar bulabileceğiniz gibi her çocuğun zevkine hitap edebilecek hayvan ve çizgi film figürleri bulmanız da mümkün hale geliyor.

Yüzme konusunda kendinize yeteri kadar güvenmiyorsanız ya da çocuğunuz için sudayken endişe duyuyorsanız can yelekleri kullanarak bu durumu çözmeniz mümkün hale geliyor. Gövdenizi tamamen saran ve önden bağlanabilen bu ürün ile suyun yüzeyinde kalarak kendinizi daha güvende hissedebiliyorsunuz.

Deniz Yatakları

Farklı figürlere sahip çocuk deniz yatakları ile çocuğunuz denizden çıkmak istemiyor. Kenarlarındaki tutma aparatları sayesinde güvenli bir alan oluşturan bu deniz yatakları eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor. Araba ya da hayvan gibi figürlere sahip olan bu deniz yataklarında ister oturarak güneşin tadını çıkarıyorsunuz ister oynayarak eğleniyorsunuz.

Küçük çocuk botları ile çocuklarınız adeta bir kürek ustası oluyor. Botların yanında bulunan kürekler ile kürek çekmeyi öğreniyor ve suda eğlenceli vakit geçiriyor.

Suyun ve güneşin dinlendirici etkisinden siz de faydalanmak istiyorsanız yetişkinler için dizayn edilen geniş deniz yatakları ile güneşin ılık etkisinde keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. Farklı ebatlara sahip deniz yataklarından ister tek kişilik ister çift kişilik fark etmeden size uygun olanı tercih etmeniz mümkün hale geliyor.

Arkadaş grubuyla suda eğlenmek istiyorsanız deniz topu imdadınıza yetişiyor. Deniz topu ile oynarken zamanın nasıl geçtiğini fark etmiyorsunuz.

Oyun Havuzu

Farklı yaş gruplarına göre tercih edebileceğiniz oyun havuzları ile çocuklar güvenle suda oynayabiliyorlar. Bebekler ve küçük yaş grupları için daha sığ olabilen oyun havuzları, daha büyük yaş gruplarındaki çocuklar için daha büyük ve derin ebatlara sahip olabiliyor. Aynı zamanda 2 kişilik alana sahip olan oyun havuzları olduğu gibi daha çok kişiyi alabilen oyun havuzlarını da tercih edebiliyorsunuz. Bu şekilde siz denize gidemeseniz dahi çocuklarınız için suda oyun alanı yaratmış oluyorsunuz.

Yapıştırıcı Tamir Setleri

Şişirilebilir deniz oyuncaklarınız zarar gördüğünde onarmanızı sağlayan yapıştırıcılar ile deniz eğlenceniz yarıda kalmıyor. Kolluk, simit ya da deniz yatağı gibi güvenliğinizi de sağlayan bu ürünlerin yırtılması sonucu oluşan hasarları yapıştırarak onarıyor ve tatilinize kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.

Maske ve Şnorkel Seti

Gözlük ya da maske kullanarak suyun altını keşfe dalabiliyor, şnorkel kullanırken nefes alarak oksijen sıkıntısını ortadan kaldırabiliyorsunuz. Dalışa meraklı iseniz sizin için denizin altını incelemek hem daha anlamlı hale geliyor hem de tatil keyfiniz bir tık daha artıyor.

Bebek Banyo Şapkası

Bebeğinizi suya sokmak istiyor ancak yüz çevresine su gelmesini engellemek istiyorsanız banyo şapkaları sizin için ideal bir ürün haline geliyor. Baş bölgesine nazikçe dökeceğiniz suyun yüzüne değmeden akmasını sağlayan bu şapka ile bebeğiniz sudan rahatsız olmuyor.

Birbirinden farklı çeşitlerdeki deniz oyuncaklarından ihtiyaç duyduğunuz ürünü sipariş ederek siz de deniz tatilinizi doyasıya yaşayın.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Deniz Oyuncağı Fiyatları

1422 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 1422 ürün
DSACategoryId/2147483639/23031884/80138057/302243/306724