Diblong

Adını ilk kez duyanların merak ettiği ve kullanmaya başladığı zaman ürünlerinden bir hayli memnun kaldığı Diblong ile tanışmaya hazır mısınız? Dilediğiniz her an her yerden online bir şekilde erişim sağlayarak temin edebileceğiniz çeşitli ürünleri olan marka, sıcak geceler yaşamanız için en temel gereksinimleri sunmaktadır. 2007 yılından bu yana hız kesmeden ve ara vermeden muhteşem cinsel gereksinim ürünlerini üretmeye devam eden bu marka hem kadınlar hem de erkekler için mutluluk kaynağı olmaya da devam ediyor. 7 gün 24 saat boyunca alışveriş yapabileceğiniz online siteler bünyesinden dahi temin edebileceğiniz çeşitli ürünleri sayesinde artık siz de partneriniz de çok daha mutlu bir beraberlik yaşamaya hazır olabilirsiniz. 

Hem yurt içi hem de yurt dışı alımları, bayilikleri ve distribütörleri bulunan markaya dair en çok merak edilen sorulardan biri Diblong nedir sorusudur. Diblong başlı başına cinsel isteği ve gücü arttırıcı ürünler sunan bir markadır yanıtı verilebilir. Kurulduğu günden bu yana oldukça etkili bir şekilde ürünlerini sunmaya devam eden ve çok fazla kullanıcı kitlesine ulaşmış olan bu marka ile artık sizler de daha aktif ve sağlıklı geçen gecelere merhaba diyebilirsiniz. Sloganına baktığınızda “kanatlandıran lezzet” cümlesi dikkat çekmektedir. Bunun amacı ise gerçekten mutlu beraberliklerin yaşanmasına olanak sunmasıdır. 

Cinsel yaşamın aktif yaşanması, doğru yaşanması, doğru pozisyonların alınması kadar istekli bir şekilde yaşanması da her iki cinsiyet için en önemli kısımlardan birisidir. Bu nedenle kişinin hem kendinde arzu olması hem de karşı tarafın arzusunu en güzel şekilde yerine getirmesi ve birlikteliğin cinsel doyuma ulaşması da arka plana atılmaması gereken bir husustur. Bu hususu dikkate alarak ürünlerini her zaman sağlıklı bir şekilde üretmeye ve kullanıcılarına iletmeye devam eden Diblong’ un 2007 yılından bu yana hizmeti devam etmektedir. En sıcak anlar için kavramıyla yola çıkan marka bir markadan çok daha öte hizmet sunarak ürünleri sayesinde cinsel birleşimlerin sağlık oranını ve doğru şekilde uzun süre yaşanma olasılığını arttırmaktadır. 

Diblong Ürünleri Nelerdir?

Cinsel yaşam hem kadınlar için hem de erkekler için oldukça önemlidir. Doğru zamanda doğru hareketlerle ve doğru adımlarla ilerlemek birlikteliğin cinsel açıdan doyuma ulaşması, fiziksel ve ruhsal açıdan iki tarafı da rahatlatması gerekir. Buna istinaden yapılan her pozisyon ve kullanılan her ürün de önem arz etmektedir. Burada devreye giren markalardan biri olan Diblong’ un 16 yıldır hız kesmeden çeşitli ürünleri ile kullanıcılarını memnun etmeye devam ettiği de aşikardır. Sizler de cinsel yaşamınızı daha aktif şekilde yaşamak istiyor ve birlikteliğinizin cinsel anlamda daha fazla doyuma ulaşmasını istiyorsanız yapmanız gereken tek ve ilk şey Diblongun mucizevi ürünlerini kullanmaktır. Üstelik bu ürünler piyasada yer alan birçok cinsel güç arttırıcı ürüne nazaran farklı formda ve kıvamda sunulur. 

Ürünler arasında shot, macun, çikolata, kapsül, kahve, sprey, masaj jeli, bonbon şeker, içecek, cezerye yer almaktadır. Her biri hem kadınlar hem erkekler için kullanıma uygundur. Ancak shot olarak adlandırılan ve tek seferde içilmesi gereken içecek erkekler için özel, çikolata ise lady etiketiyle kadınlar için özel olarak üretilmektedir. Her birinin kullanım şekli ve zamanı farklı olsa da amacı cinsel birlikteliğe en yüksek doyuma ulaştırmak için hizmet etmektir. Kullanımlarından yana herhangi bir sorun meydana gelmeyen bu ürünlerin içeriğinde sağlığa zararlı herhangi bir bileşen ya da maddeye yer verilmez. Tamamen doğal ve lezzetli içerikler kullanılarak hazırlanan bu ürünler sayesinde sizler de artık cinsel birlikteliğe karşı daha fazla arzu duyuyor olacak ve çok daha etkili bir şekilde cinsel birleşimden tat alıyor olacaksınız. Hem kadınların daha uzun süre orgazm yaşaması hem de erkeklerin erken boşalmasının önüne geçilmesi ve en önemlisi de uzun süren ön sevişmelerin yaşanması adına Diblongun ürünleri online raflarda yerini almaktadır. 

Diblong Shot

Cinsel performans arttırıcı ürünler içerisinde yer alan ve kullanıcıların gerçek anlamda memnuniyetini kazanmış olan Diblong shot zevki de performansla birlikte doğru orantılı bir şekilde arttırmaktadır. %100 olumlu sonuçların doğmasına olanak sunan bu shot içecek gıda takviyesi olarak bilinen bir üründür. Yüksek performans avantajı sunan ve girdiğiniz ilişkiden maksimum düzeyde haz almanızı sağlayan bir içecek türüdür. İçeriği tamamen bitkisel olduğu için sağlığa dair herhangi bir zararından bahsetmek söz konusu dahi değildir. İçerdiği ginseng ve epimedyum bitki özleri sayesinde cinsel performansı doğal bir şekilde arttırmaya yardımcı olur. Kullanımının doğru şekilde bilinmesi de ilk kez deneyecek olanlar için oldukça önemlidir. 

Enerji verici içecek olan shot, küçük bardak formuna sahip şişelerde sunulur. Rengi ateş kırmızısıdır ve tek seferde içilmesi gerekir. Doğal ginseng bitki özünden oluştuğu için tek seferde içilmesine rağmen boğazda bir yanma ya da buna benzer bir sorun teşkil etmez. Hem kadınların hem erkeklerin kullanımı için uygundur. Cinsel ilişkiye girmeden evvel 1 adet alınması uygundur. 45 dakika önce alınması tavsiye edilmektedir. Etkisi ise tam tamına 48 saat sürmektedir. Alkol ile tüketilmesi uygun değildir. Kendisinden önce ya da sonra herhangi bir ürün tüketilmesi de tavsiye edilmez. Gücü oldukça fazla olduğundan tek seferde yalnızca bir tane içilmesi gerekir. Diblong bitkisel shot içecek 20 ml cinsel yaşantınıza renk katmaya hazırdır. İçerisinde çok fazla oranda şeker, kafein, taurin, inositol ve glukuronolakton bulundurduğu için 18 yaşından küçük olan bireylerin tüketmesi kesinlikle uygun değildir. 

Diblong Macun

Markanın ürünleri arasında etkisini hızlıca gösteren ve kullanan herkesi yüksek düzeyde memnun eden Diblong macun da yer alır. Diblong ginseng macun hem kıvamıyla hem lezzetli tadıyla hem de amacına uygun hizmetiyle seven kitlesini de arttırmaktadır. İçerdiği epimedyum bitki özleri sayesinde kısa sürede cinsel arzuyu arttırmaya ve cinsel ilişkide doyuma ulaşmaya olanak sağlar. Adından da anlaşılacağı üzere macun kıvamındadır ve ister parmakla ister kaşıkla tüketilebilir. Birçok erkeğin en büyük sorunlarından biri olan sertleşme sorunu ve ardından gelen erken boşalma sorunu bu bitkisel macunun düzenli kullanımı ile sona erdirmektedir. Anlık olarak 48 saat boyunca etkisini gösteren macun uzun vadede ise cinsel problemlerin giderilmesinde önemli bir yere sahiptir. Macun tüketildikten sonra en az 45 dakika içerisinde vücutta kan dolaşımı artar ve kalp, penise yakın birçok noktada daha hızlı şekilde kan pompalanmasını sağlar. Bu sayede macunun etkisi %100 etkili bir cinsel beraberlik yaşamayı da beraberinde getirir. Vücutta doğal viagra etkisi yarattığı için herhangi bir zararından bahsedilmemektedir.

Diblong Çikolata

Lezzetiyle damakları çatlatan Diblong çikolata gerçek çikolata lezzetinden çok daha farklı bir deneyim sunar. Hem erkekler hem kadınlar tarafından tüketilmesi uygundur ancak Lady etiketiyle kadınlara özel pembe ambalajlı şekilde de satışa sunulur. Diblong lady çikolata 24 gr enerji veren çikolata olarak bilinir. Performansı arttırmaya ve maksimum düzeyde haz almaya olanak sunan çikolata içeriği ginsengi epimedyum özü, kakao yağı, şeker, kakao tozu, süt tozu, peynir altı suyu tozu, fındık, susam, zencefil ve doğala özdeş olan vanilya aroması yer almaktadır. Eser miktarda fıstık bileşenleri ve emülgatör de bulunmaktadır. Tamamen enerji yükseltmek amacıyla üretilen bu çikolata cinsel birleşme öncesinde tüketildiği takdirde cinsel birleşmeye dair olan tedirginlikleri de uzun süre ortadan kaldırır. Aynı zamanda 48 saat boyunca süren bir ereksiyon halini de beraberinde getirir. 1 adet 24 gramlık çikolatayı cinsel birleşmeden 30 dakika önce tüketmek gerekir. Önerilen miktarın aşılmaması oldukça önemlidir. İçerisinde eser miktarda kafein ve laktoz da içerdiği için alkolle tüketilmemesi rica olunur. Tamamen bitkisel karışımlı şekilde hazırlanan bu çikolataların ilaç özelliği yoktur. Yalnızca takviye edici gıda statüsüne sahiptir ve hastalıkların önlenmesinde kullanılamaz. Kuru ve rutubetsiz bir alanda uzun süre saklanabilir. 

Diblong Kahve 

Soğuk içecek tüketmeyi sevmeyenler ve cinsel birleşme öncesinde sıcak bir kahve yudumlamak isteyenler için Diblong kahve sizlere sunulmaktadır. Her bir yudumu ayrı bir kıvama ve aromaya sahip olan Diblong ginseng kahve 10 gr cinsel birleşme öncesinde tüketilebilir. Tıpkı Türk kahvesi gibi pişirme yöntemiyle demleyebilirsiniz. Bir fincan tüketmek yeterlidir. Cinsel birleşmeden 45 dakika önce tüketilmesi tavsiye edilir. En iyi kalitede ginseng ve gelişmiş ekstraksiyon teknolojisini içeren bu kahve ile hem cinsel enerjinizi toplayabilir hem de zihinsel olarak enerji depolayabilir ve yaptığınız her işe daha yoğun şekilde konsantre olabilirsiniz. Bu kahve sizi asla yarı yolda bırakmaz ve damaklarda hoş bir aroma bırakır. 

Diblong Ürün Fiyatları

Çeşitli performans arttırıcı ürünleri ile dikkat çeken ve kullanıcı kitlesini her geçen gün arttırmaya devam eden Diblongun ürünlerinde fiyatlar da son derece idealdir. Özellikle de en çok kullanılan Diblong macun fiyatı bütçenizi aşmadan temin edebileceğiniz seviyededir. Shot, kahve, cezerye, masaj jeli, çikolata ve sprey birbirinden ayrı forma sahip olan ürünlerdir. Bu nedenle her bir ürünün fiyatı farklıdır. 

Diblong Ürünleri Ne İşe Yarar?

İlk kez tanışanların akıllarında Diblong ne işe yarar sorusu yer almaktadır. Kullanımından herkesin üst düzey memnun kaldığı bu ürünler genel itibariyle 48 saat boyunca erekte olanağı sunar. Cinsel ilişkiye dair olan arzunun dozunu arttırır. Cinsel birliktelikten en üst düzeyde doyum alınmasına yardımcı olur. Düzenli aralıklarla kullanımda ise erkeklerdeki sertleşme ve erken boşalma sorununu ortadan kaldırır. Kadınlarda ise Vajinusmus, isteksizlik ve orgazm olamama gibi sorunların giderilmesinde etkili olur. Ancak tamamen bitkisel içeriklere sahip olan bu ürünlerin hiçbiri ilaç niteliği taşımaz. Yalnızca takviye edici besin değeri olarak sunulmaktadır. 

Diblong Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Diblong ürünlerinin kullanım amacı aynıdır. Cinsel performansı arttırmak ve maksimum düzeyde haz alabilmek için kullanılan bu ürünlerin her birinde kullanım farklılığı mevcuttur. Çikolata 24 gramla sınırlı olmak üzere birliktelikten 45 dakika önce damakta eritilerek tüketilmelidir. Shot ve kahve bileşmeden 30 dakika kadar önce tüketilmelidir. Masaj jeli cinsel birleşme esnasında penise sürülebilir ya da birleşmeden önceki ön sevişme aşamasında kullanılabilir. 

Diblong Ürünleri Ne Zaman Kullanılır?

Diblong ürünlerinin cinsel birliktelikten 30-45 dakika önce alınmasına dikkat edilmelidir. Bu süreye dikkat edildiği takdirde 48 saat boyunca etkisi devam eder. 

Diblong Ürünleri Etkili Midir? 

Tamamen bitkisel içeriğe sahip olan, zararlı hiçbir kimyasal madde ve bileşen içermeyen bu ürünler elbette etkilidir. Üstelik yalnızca tek cinsiyet için değil hem bayanlar hem de erkekler için etkili olduğu bilinir. Düzenli kullanım sonucunda ciddi boyutlara ulaşan erkeklik ve kadınlık problemlerinin risklerini de en aza indirir. 

Duvar KağıtlarıAnakartProjeksiyon CihazıAkıllı BileklikLaptop ÇantaKulaklıkMouseOyun BilgisayarıModemMasaüstü BilgisayarKlavyeEkran KartıMonitörYazıcı3D YazıcıOyuncu KoltuğuBluetooth HoparlörUydu AlıcısıBuzdolabıYabancı DizilerHesap MakinesiCumhuriyet AltınıÇeyrek AltınKramponElektrikli BisikletPlaystation 5Kırtasiye ÜrünleriTakvimKoltuk TakımıAnimasyon FilmleriSaatPusulaHaritaKronometreDavetiyeSözlükYatak Odası Takımları22 Ayar BilezikKöpek ÜrünleriBisikletGalatasaray FormalarıKurutma MakinesiYatak Odası TakımlarıKedi EşyalarıFırınScooterVantilatörAyakkabıÇalışma MasasıAltın BileklikZeytinyağıErkek Spor AyakkabıPazar ArabasıTesettür ElbiselerAltın KolyeKamp SandalyesiTesettür AbiyeBanyo DolaplarıDireksiyon SetiTam AltınProtein TozuTost MakinesiTıraş MakinesiJakuziAnkastre SetFiltre Kahve MakineleriGardropOkul ÇantasıMutfak MaşasıFutbol TopuMotosikletDerin DondurucuMotosikletMutfak DolabıDuşakabinMutfak MasasıKitaplıkAvizeAyakkabılıkKomedi FilmleriDuşakabinBasketbol AyakkabılarıUzaktan Kumandalı ArabaBuhar MakinesiHediyeSandalyeSırt ÇantalarıBasketbol AyakkabısıTesettür GiyimBlenderNargileTopuklu AyakkabıSu Arıtma CihazlarıSandalyeHalıDuvar SaatleriSırt ÇantasıSaç Kurutma MakinesiAltın KüpeBeşiktaş FormasıLambaderYabancı FilmKedi MamasıBalıkPufJartiyerMasaj AletiMikrodalga FırınDikey SüpürgeÇadırHalı Yıkama MakinasıNavigasyonŞemsiyelikFeraceWaffle MakinesiPastaTürkçe SözlüklerÇapa MakineleriMouse PadŞifonyerZigon SehpaKoşu BandıOrta SehpaKadın Spor AyakkabıGenç OdasıErkek CüzdanBattaniyeKaynak MakineleriStor PerdelerGelinlikSu SebiliYatakPatenAltın BilezikTesettür TakımHalı Saha AyakkabısıBahçe MobilyasıHazır SistemKreatinTesbihBarkod OkuyucuErkek TişörtÇocuk BisikletiDoğum Günü HediyesiHazır SistemlerDüdüklü TencereErkek Kol SaatiMama SandalyesiYemek MasasıBilgisayar MasasıErkek ParfümüDiş BeyazlatıcıTek Kişilik BazalarKolajenMakyaj MasasıKlozetKülçe AltınJeneratörNevresim TakımıÇocuk OdasıPortmantoOyuncak ArabaÇakmakMikrofonÇaydanlıkOyuncu KulaklıklarıFiltre KahveUyku TulumuErkek GömlekAküMasa LambasıPançoPiyanoMelodikaKamp MasasıYemek Takımlarıİngilizce SözlükKolyeGümüş KolyeOyuncak BebekÇok Amaçlı DolapAspiratörŞarjlı SüpürgeKedi KumuElektro GitarDuş BaşlığıAltın YüzükTermosifonFormaBilezikDikiş MakinesiAlyansKulak Üstü KulaklıkMayoKahvaltı TakımlarıÜtüAna KucağıDambıl SetiYapay ÇiçekDavlumbazBebek BeşiğiBasketbol TopuErkek Eşofman TakımıGözlükErkek PantolonT-ShirtAteş ÖlçerErkek CeketTabloŞekerAbajurYağmurlukBileklikFrench PressYağmurlukOcakScooter MotorAynaAnahtarlıkErkek BileklikSehpaGitarFon PerdeKalemliklerBıçakTavan VantilatörleriKemerPerdeKomodinGebelik TestiKlozet KapağıSehpaYatak ÖrtüsüLokma TakımıTürk KahvesiOyun HavalarıMutfak BataryasıÇocuk FilmleriAtv MotorKıyma MakinesiBuharlı TemizleyiciŞişme YatakTeleskopKompresörOfis KoltuklarıPiercingAbajurKuluçka MakinesiGenç Odası TakımlarıYüzükŞişme HavuzKöşe Koltuk TakımıATV MotorMutfak RobotuTV SehpasıIslak MendilGümüş BileklikTakım ÇantaKiler DolabıTereyağPlakalıkTakım ÇantalarıTrambolinPikapTuvalet KağıdıMakarna ÇeşitleriKöpek MamasıErkek KolyeOfis MobilyalarıTesettür MayoKehribar TesbihlerErkek TerlikDambılSosyal BilgilerÇim Biçme MakinesiDövmeKemanŞofbenYeşilçam FilmleriBankKapıPeluş OyuncakKimonoBüyük Beden AbiyeKutu OyunKaykaySemaverŞapkaSilikon TabancasıElektrikli MotosikletMatkapİnci KolyeProbiyotikOto TeypMeyve SıkacağıEl FeneriArmut KoltukErkek Güneş GözlüğüKek KalıbıKutu Oyunu
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Diblong

70 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler