Disk Koruyucuları

Türkiye'nin en büyük online alışveriş mağazası hepsiburada.com oto aksesuar alışverişi için de doğru adres. Eğer ihtiyacınız araç dışı aksesuarlarda jant için çözümler, hatta özel olarak disk koruyucuları ise doğru yerdesiniz!
Aracınızın kozmetiğini yakından ilgilendiren jantlar için oldukça önemli bileşenlerden biri olan disk koruyucuları arasında birden fazla seçeneğiniz var. Ürünü jant içlerinde ya da fren diskleri üzerinde kullanabileceğiniz gibi sadece disk koruyucularını aracınıza takarak daha sportif bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.
Her türlü jant için çeşitli inç ölçülerine uygunluk gösterebilen disk koruyucuları kolayca monte edilebildiği gibi dilediğiniz başka şekillerde de jant içlerine ya da fren diskleri üzerine uygulanabiliyor. Bu kolay uygulama ile aracınıza katacağınız sportif görünümün yanı sıra kampanalarınızı asbest ve diğer kirlerden koruyabilir, temiz bir görünümle araç estetiğinizin seviyesini yükseltebilirsiniz.
Çeşitli renk seçenekleriyle gelen disk koruyucuları hepsiburada.com'da dilediğiniz şekilde listeleniyor; çok satılanlar, çok puan alanlar, fiyat avantajlılar... Aracınıza özel olan modeller olabileceği gibi her araca uygun şekilde üretilen disk koruyucuları da seçenekler arasında bulabilirsiniz: Otomobiller, minibüsler, panelvanlar vb. Kalipler için profesyonel uygulama gerektirmeyen kolay montajlı ürünleri seçebileceğiniz gibi üst düzey modifikasyon gerektiren gelişmiş ürünleri de seçebilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Disk Koruyucu Fiyatları

2527 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 2527 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024933/20024939/20024940