Bir çok duyuya hitap eden film ve çizgi filmler insanlar üzerinde oldukça etkili. Yaratılan senaryolar, karakterler, hayal gücünün sınırlarını zorluyor. Bu özgün karakterler her yaştan insanı etkisine almakla birlikte özellikle çocuklar üzerinde geniş bir hayran kitlesi oluşturuyor. Hayal dünyaları oldukça geniş olan çocuklara sınırsız oyun, oyuncak, eğlence olanağı sağlıyor. Disney, oluşturduğu  özgün karakterleri ile bu sektörde yerini alıyor. Eğlence dünyasının renkli ve sevimli karakterleri ile çocukların kullandığı pek çok eşyada Disney karakterleri görülüyor ve seviliyor. Disney karakterli kıyafetler, bardak, tabak, masa örtüsü, nevresim, yastık, çanta, valiz, toka, çorap, defter, kalem gibi yüzlerce ürün var. Yaşamın her alanında karşılaşabileceğimiz Disney kahramanlı ürünler için Hepsiburada ile inceleme yapabilirsiniz. Disneyli çocuk ürünlerini detaylı olarak inceleyebilir, aradığınız özel karaktere geniş ürün havuzundan kolayca ulaşabilirsiniz.

Disney  Karakterli Ürünler

Disney karakterli ürünler, denince akla sınırsız sayıda seçenek gelebilir.  Film sektöründe olduğu kadar oyuncak sektöründe de geniş bir hayran kitlesine sahip. Bu durumda özellikle çocukların yaşam alanlarında bir çok yerde Disney ürünlerini ve Disney karakterlerini görmek mümkün. Giyim sektöründen, çocuk odası tekstiline, kırtasiye malzemelerinden, çocuk yaşam alanlarında kullanılan malzemelere, parti organizasyon ve kutlamalardan, dekorasyona, bardak, tabak gibi ürün yelpazesi oldukça geniş. Çocukların çok sevdiği Disney karakterlerini içeren Disney karakterleri içeren ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Disney Karakterli Eşofman Takımları

Eşofman takımlarında çocukların ve büyüklerin sevdiği bir çok ürünle karşımıza çıkar. Sweatshirtlerin vazgeçilmez logoları olabiliyor. Alt üst takım olarak kullanılacağı gibi tek eşofman altı, veya tek eşofman üstleri Disney kahramanları ile süslenebiliyor. Gri eşofman üzerinde siyah kulaklıklı Mickey  Mouse logoları, pembe eşofman takımlarında Minni Mouse logolu ışıltılı, parlak kulak işlemeleri sıkça kullanılıyor. Çocukların olabileceği gibi kadınların da severek kullanabileceği eşofmanlar olabiliyor. 

 • Disney Karakterli Halılar

 Çocuk odalarının vazgeçilmez dekorasyon ürünlerinden biri. Çocukların sevdiği  Disney kahramanları ile hazırlanmış çeşitli Disney temalı halılarla çocuğunuza hem daha güvenli bir oyun zemini hazırlayabilir, hem de dekorasyonunuzu renklendirebilirsiniz. Disney karakterleri ile bütünleşmiş renklerle tasarlanmış bu halılardan çocuğunuzun sevdiği bir karakteri bulmanız mümkün. Farklı ölçülerle tasarlanan halılardan odanızın büyüklüğüne göre, yuvarlak ya da dikdörtgen olarak seçebilirsiniz.Seçtiğiniz Disney karakterli halılarla uyumlu renklerde perde, kırlent, yatak örtüleri seçerek  çocuğunuza eğlenceli odalar hazırlayabilirsiniz.

 • Disney Karakterli Havlu Ve Bornozlar

Bornoz ve havlular da çocukların banyo yapmalarını eğlenceli hale getirebilen ürünler. Özellikle plaj havlularında Disney karakterli logolar oldukça sık karşımıza çıkıyor. Plaj havlusu yada panço havlular olarak bir çok renkli Disney kahramanlarını görebiliriz. Deniz  ve havuz kullanımlarına uygun bu havlularla uyumlu, Disney karakterli mayo, bikini, terlik, plaj çantası, çocuk güneş gözlükleri de bulmak mümkün.

 • Disney Karakterli Perde

Çocuk odalarını süsleyen bir diğer ürün, perdeler. Çocuk odanızın penceresinin küçük veya büyük olmasına göre perde modelleri seçilebilir. Disney karakterli zebra perdeler küçük pencereler için daha pratik bir kullanım sağlayabilir. Geniş pencereler için Disney temalı tül ve fon perde tercihinde bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz Disney kahramanlarını içeren bir zebra perdeye, karakterin renklerinde düz fon perdeler kullanabilirisiniz. Disney karakterli perdelerle oda dekorasyonunda farklı tasarımlar yapılıp, eğlenceli çocuk odaları hazırlayabilirsiniz.

 • Disney Karakterli Aksesuarlar 

Özellikle kız çocukları için tasarlanmış yüzlerce Disney karakterli aksesuar  bulmak mümkün. Tokalar, taçlar, saç süsleri, kız çocukları için oldukça keyifli bir kullanım sağlar. Disney temalı şemsiyeler, mataralar, su şişeleri, okul dönemlerinde onlara eşlik edebilir. Disney temalı saklama kutuları kullanılarak öğünlerini eğlenceli hale getirmek mümkün olabilir. Disney çalışma masa ve sandalyeleri kullanılarak ders çalışma ortamları eğlenceli hale getirilebilir. Atkı, bere, fular, papyon gibi aksesuarlar da çocuğunuzun sevdiği bir Disney karakterini görmek mümkün. Çanta, okul çantası gibi Disney karakterli tekerlekli, ya da sırtta taşımaya elverişli bir ürün seçebilirsiniz.

 • Disney Karakterli Doğum Günü Aksesuarları

Masa örtüsü, peçete, runner, gibi ürünleri hem doğum günü partilerinde hem de günlük hayatta dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun sevdiği bir Disney kahramanlı doğum günü malzemelerini set olarak bulmanız da mümkün. Tabak, çatal, kaşık, mısır kovaları, cupcake tabakları, panolar, bayraklar, balonları  set olarak veya tek malzeme olarak bulabilirsiniz. Pipet, içecek bardakları ve yapışkan etiketlerle doğum günü masalarını süsleyebilirsiniz.

 • Disney Karakterli Peluş Oyuncak 

Peluş malzeme, yumuşak dokusu ile çok keyifli bir oyuncak malzemesi. Özellikle bebekler için çok tercih ediliyor. Mickey Mouse, Minnie Mouse pembe, Minnie Mouse kırmızı, Winnie The Pooh, Minions, Eeyore, Pony, Unicorn, Lol Bebek, Daisy gibi yüzlerce peluş oyuncaklar gerek çocukların gerekse yetişkinlerin odalarını süsleyebiliyor. Sevimli yapıları ve yumuşak dokuları ile çocukların ve yetişkinlerin yataklarını süsleyen objeler olabiliyor. Küçük yaş çocukların kullanımına da uygun olabilen peluş ürünler  çeşitli boyutlarda karşımıza çıkıyor. Disney temalı peluş oyuncaklar sevgililer günü konseptlerinde ve hediyelerinde de karşımıza çıkar. Çiçek buketleri ile birlikte kullanımı yaygın. Farklı boyutlarla sevdikleriniz için hazırlayacağınız sürprizlerde kullanabilirsiniz.

 • Disney Karakterli Kırtasiye Malzemeleri

Okul dönemlerinde daha da ihtiyaç hissedilen kırtasiye malzemeleri çocuklar için oldukça önemli. Eğitim ortamlarında kırtasiye  ürünlerini  severek kullanmaları çocukların ders ve ders ortamlarını sevmelerinde etkili olabiliyor. Disney kırtasiye ürünleri de bu amaçla hazırlanmış bir çok ürün içerir. Defter, kalem, kalemtraş, resim defteri, resim dosyaları, boya kalemleri gibi bir çok eğitici malzemeleri içerir. Çocuğunuzun sevdiği bir karakteri içeren Disney karakterleri ile keyifli ders ortamları yaratabilirsiniz. Ayrıca okul hazırlıklarını da bu yönde yapabilirsiniz. Okul motivasyonları çok daha fazla olacaktır. Yakınlarınızın çocuklarına da okul hediyesi olarak bu güzel karakterleri içeren ürünler sunabilirsiniz. 

 • Disney Karakterli Nevresim Takımları

Disney temalı nevresim takımları oldukça geniş seçenekler sunuyor. Bu geniş yelpazeli ürünlerden sevdiklerinize beğeneceği bir nevresim takımı bulmanız mümkün. Nevresim takımları tek kişilik ve bebek nevresim takımı olarak farklılık gösterir. Bebek karyola ölçüsü ve  tek kişilik yatak ölçüleri alırken dikkat edilebilir.  Çarşafları lastikli ve lastiksiz olarak farklılık gösterebilir. Tek kişilik nevresim takımlarına alternatif olarak içerisinde yorgan da bulunan uyku setleri de tercih edilebilir. Kullanım alanı ve kullanacak kişinin yaş ve cinsiyeti nevresim takımı seçiminde belirleyici olabilir. Disney karakterli nevresim takımları çocuklar için uygun olabileceği gibi çift kişilik yatak ölçüleri için hazırlanmış modelleri de mevcut. Sevgililer günü gibi özel gün konseptleri olarak kullanıma uygun Minnie Mouse ve Mickey Mouse temalı kalpli tasarımlar da oldukça tercih edilir. 

Disney Karakterleri

Disney karakterleri özgün çizimleri ile tüm dünya çocuklarının gözdesi. Bilinen masalların hayalimizde canlanan suretlerini Disney ile tanıdık. Bu anlamda Disney karakterleri için evrensel özelliklere sahip denilebilir.. Dünyanın her yerinde gerek çocuklar gerek ebeveynleri tarafından sevilen ve beğenilen kahramanlar. Disney karakterleri gerek film, animasyon, oyuncak, gerekse reklamları ile hayatımızda yerini canlı tutar. Oyuncak sektöründe büyük bir gelire sahip. Lisanslı ürünleri ile dünya çapında ekonomik olarak büyük kar payına sahip. Minnie Mouse, Mickey Mouse, Frozen karakterleri, Elsa karakterleri bunlara örnek gösterilebilir.                               

Disney Karakterleri Kullanım Alanları 

Disney karakterleri kullanım alanları oldukça geniş. Çocukla ilgili olan her şeyde yerini alabilir. Bir doğum günü konsepti olarak seçilebilir. Çocuğunuzun sevdiği bir Disney kahramanından oluşan pasta, mum, dekorasyon ürünleri ile ona keyifli anlar yaşatmak mümkün. Dekorasyonlarda örneğin Minnie peçeteler, karton mısır kovaları, limonata şişeleri, cup cake, duvar panoları, balonlar, kartlıklar hazırlanabilir. Doğum günü dışında bir özel gün kutlamalarında da Disney kahramanlı ürünlerle süsleme yapılabilir. Balonlar konseptle uyumlu renkler, çocuk giyim kostümleri farklı kutlama alanları oluşturmanızı sağlayabilir. Disney karakterleri çocuk odaları dekorasyonunda da çok geniş yer tutar. Çocuk odaları sevilen kahramanların yatak ve karyolaları bu kahramanların figürlerini içerebilir. Sevilen Disney kahramanlarından herhangi biri  temalı halı seçilebilir. Bu oda dekorasyonu lamba, abajur ve perde ile tamamlanabilir. Duvar panoları oda süslemelerinde kullanılabilir. Duvar sticker modelleri de çok etkileyici çocuk odaları tasarlamak için kullanılıyor. Sevdiği kahramanları içeren bir nevresim takımı ile çocuğunuza keyifle uyuyabileceği bir ortam hazırlamanız mümkün. Sevdiği peluş bir kahramanı da uyku arkadaşı olması için tercih edebilirsiniz. Peluş Disney kahramanları yumuşak dolgu yapılı olduklarından çocuğunuzun sarılmasına elverişli yapıda. Hediye alımında da Disney karakterlerinden faydalanmak mümkün. Sevdiklerinize veya çocuklarınıza sevdiği kahramanlardan oluşan bir set ya da sadece tek bir karakter içeren oyuncaklar, hediyelik eşyalar bulmanız mümkün. Peluş oyuncaklar en fazla tercih edilen hediyelerden olabiliyor. Çocuklara olduğu kadar sevdikleriniz için de sevimli bir hediye olabilir. Okul hediyelerinde Disney temalı kırtasiye malzemeleri, çocuklar için çok eğlenceli bir okul hediyesi alternatifi olabilir. Defter, kalem, boya malzemeleri hem eğitici olması hem de eğlenceli anlar yaşatması bakımından tercih edilebilir. 

Disney Oyuncakları

Her çocuğun hayallerini süsleyen bir Disney kahramanı bulunur. Çocuklar bu kahramanlarla özdeşim kurabilir. Hayal dünyaları çok geniş olduğundan bir kahramanı kendine model seçmesi ve onun gibi davranması oldukça sık karşılaşılan bir davranış. Bu durumda Disney oyuncakları çocukların ve ebeveynlerinin dünyasında oldukça önem taşır. Eğitici oyuncak seçiminde de Disney kahramanlarından faydalanabilir. Eğlence amaçlı seçilebilir. Spor yaptırmak, sporu sevdirmek için bu oyuncaklardan faydalanılabilir. 

Oyuncak seçiminde çocuğunuzun yaşı, cinsiyeti, ilgi alanı, okul durumu belirleyici olabilir.

Oyuncaklar kategorisinde Disney araçları  özellikle erkek çocuklarının favorisi. Kız çocuklarının da araçlarla  oynaması mümkün.  Kırmızı arabalar çeşitli model ve tarzları ile her zaman gözde oyuncak türlerinden. Otomatik hız ayarlı araçlar, tekerlekleri sürtünce hızlanan modeller en sevilen araba türleri. Sarı, mavi, kırmızı renklerdeki Cars temalı arabalar tekli yada çoklu alıma uygun olarak sunulur. Bebekler,  yüzlerce modelle kız çocukları için oldukça renkli bir oyuncak. Bebek modellerinde saç aksesuarlı, taç ve tarak içeren setler oldukça yaygın. Kıyafet dikim, kıyafet tasarımına yönelten bebek setleri mevcut. Oyuncak disney bebekler peluş olabileceği gibi kırılmaz sert plastik yapıda da olabiliyor. Çeşitli boyutlarda ve ebatlarda seçilebilir. Karakter figürleri oyuncak çeşitleri arasında en geniş yer tutan oyuncak türlerinden. Gerek kız gerek erkek çocuklarının vazgeçilmezleri. Sevilen tüm Disney kahramanların minik bir figürünü bulmak neredeyse mümkün. Disney puzzle da eğitici, geliştirici setler arasında yer alır. Çocukların bulunduğu yaş dikkate alınarak puzzle parça adetleri seçilebilir. Az miktarda puzzle  parçaları içeren puzzle setleri küçük yaş gruplarına daha uygun olabilir. 

 • Disney Arabalar

Hız farkları, çek bırak özellikleri ve spor modelleri ile erkek çocukların vazgeçilmez oyuncakları. Birbirinden yaratıcı modelleri ile Disney arabalar erkek çocukları için iyi bir hediye olabilme özelliği de taşıyor. Hızlı arabalar, yarış pistli arabalar ile grup halinde oyunlar oynama imkanı da sağlayabiliyor. 

 • Disney Bebekler

Bebek Elsa, Bebek Anna, Bebek Prenses Belle, Prenses Little Kindom bebek,Prenses Ariel bebek, Prenses Asil bebek, Pırıltılı Rapunzel bebek kız çocuklarının vazgeçilmezleri. 

Bebek tasarımları farklı aksesuarlarla da karşımıza çıkabiliyor. Taraklı, taçlı, tokalı tasarımlarda kız çocukların bakım becerilerinin gelişmesine yardımcı olabiliyor. Bazı bebek tasarımları dikim, moda, tasarım gibi özellikleri kız çocuklarına ilgi çekici gelebiliyor. 

 • Disney Karakter Figürleri

Disney Prenses Mini figürü, Gökkuşağı saçlı Rapunzel figürü, Disney Toy Story konuşan Woody figürü, Disney Wonder Woman figürü, Disney Anna figürü, Mickey ve The Roadster Racers figürü, Mickey Mouse 90. yıl figürü, Disney Toy Story 2’li figür, Toy Story Buzz figürü, Prenses Little Kingdom figürü, Disney Mickey itfaiye aracı figürü, Disney Big Hero 6’lı figür set, Disney Dory figür seti, Disney Donald figürü ve arabası, Disney Prenses Ariel figür seti, Disney Planes minik uçak figürleri, Disney Cars ve helikopter figürü, Disney Goofy figürü, Disney Karlar Ülkesi şatolu figür, Disney Prenses Aurora figürü en çok sevilen figürlerden. Çocuklara her alanda oynama imkanı tanıyabiliyor. Küçük parçalardan oluştuğundan pratik bir kullanım sağlayabiliyor. Çocuklara farklı oyunlar tasarlama da ve bu karakter figürleri kullanmada yaratıcılıklarını destekleyebiliyor. 

 • Disney Puzzle

Eğitici oyuncakların başında gelen puzzle ile çocuğunuzun sevdiği bir Disney kahramanını birleştirerek gelişimine destek olabilirsiniz. Parça seçenekleri ile her yaştan çocukların bilişsel desteğine katkı sağlayabilir. Yaş aralıkları puzzle ürün paketleri üzerinde belirtilir. Çocuğunuzun bulunduğu yaş aralığını dikkate alarak birleştirebileceği parça sayıları seçilebilir. Yalnız oynama imkanı tanırken, ailece birlikte yapabileceğiniz bir aktivite de olabilir. Daha küçük yaş grupları için kağıt puzzle yerine ahşap Disney puzzle seçimi daha güvenli olabilir.

En Çok Sevilen Disney Kahramanları

En çok sevilen Disney kahramanları güncel çizgi film kanallarında çocukların görüp tanıdığı kahramanlar. Minnie Mouse karakterli ürünler çok tutuluyor.  Minnie tokalar, Minnie perde ya da Minnie halı modelleri çocukların en sevdikleri arasında. Kız çocuklar için Minnie bornoz takımı, Minnie bikini, Minnie nevresim takımı ürünler tercih ediliyor. Mickey Mouse da erkek çocuklar tarafından sevilen bir kahraman. Mickey Mouse yorganlar, Mickey Mouse perde, Mickey Mouse oyuncaklar çok seviliyor. Frozen karakterleri, Elsa karakteri de seviliyor. Ayrıca Ayı Winnie, Sihirli Ayna, Pamuk Prenses, Tinker Bell de çok seviliyor. Çocuklar, bu karakterlere ait çizgi filmleri izlerken onlarla özdeşleşiyor. Onların görünüşlerini hayal dünyalarında yeniden karakterize ediyor. Bu nedenle onların bulduğu temaları içeren çocuk odası tekstili, giyim ürünleri ve oyuncaklardan hoşlanıyorlar. Özellikle odasında uyumaya alışan çocuklar için bu dönemde sevdikleri karakterlerin odalarını süslemeleri önemli olabilir. 

Disney Fiyatları

Birbirinden renkli ve eğlenceli Disney kahramanlı ürünlere Hepsiburada’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bütçenize uygun Disney fiyatlarını filtreleme seçeneği ile seçebilirsiniz. Disney fiyatlarından ve kampanyalarından haberdar olmak için beğeni listesi oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı seçeneklere sahip disney ürünlerinin indirimlerinden anında haberdar olmak için fiyat alarmı kurabilirsiniz. Ürün tercihi yaparken çocuğunuzla birlikte karar verebilirsiniz. Onun seçtiği siparişin gelmesi, çok daha fazla hoşuna gidebilir. Beğendiğiniz ürünlerin kullanıcı yorumları ve değerlendirmeleri ürün seçiminizde yardımcı olabilir. Fotoğraflı yorumlar ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanıza yardımcı olabilir. Herhangi bir Disney ürünü ile ilgili soru cevap kısmından satıcıya soru sorup yanıt alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Disney

1.590 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Renk
 6. Desen
 7. Yurt Dışından Ürünler
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Sepette Kampanyalı Ürünler
 11. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön