1999 yılında yayın hayatına başlayan, Türk ve dünya yazarlarını okuyucu ile buluşturan Doğan Kitap, yepyeni vizyonu Doğan Novus ile farklı türlerdeki kitapları okuyucuların beğenisine sunuyor. Sağlık, gezi ve iş yaşamı alanlarında kaleme alınmış özgün eserler, Doğan Novus tarafından zengin bir içerikle yayımlanıyor. 

Aşk Temalı Romanlar

Doğan Novus tarafından yayımlanan özel eserler arasında kişisel gelişim, astroloji gibi farklı konularla bir arada ele alınan aşk romanları yer alıyor. Aşka ve duygulara farklı bir bakış açısıyla yaklaşan romanlar, kişinin içinden başlayan yolculuğun bambaşka tanımlarını ortaya koyuyor. Çözülemeyen aşk hikayelerine, gökyüzündeki yıldız dizilimlerinden ya da pozitif düşünce kalıplarından yola çıkarak çözümler arayan hikayeler, etkileyici bir biçimde okurlarla buluşuyor. 

Sağlıklı Yaşamın Sırları

Doğan Kitap Novus'un iddialı kitap serileri arasında yer alan sağlıklı yaşam kitapları, dünyanın önde gelen beslenme uzmanları, diyetisyenler ve yaşam koçları tarafından kaleme alınıyor. Bununla birlikte kadim öğretiler, uzun ve sağlıklı yaşamanın sırları gibi gizemli kaynaklara sahip kültürlerden ilham alınarak hazırlanan kitaplar, okuyucuya yepyeni beslenme alışkanlıkları kazandırıyor. Doğal ve sağlıklı beslenme reçeteleri, sağlıklı diyetler ve beslenme ile psikoloji arasındaki ilişkileri yakından inceleyen kitaplar, Doğan Novus farkıyla hazırlanıyor. Sağlıklı düşüncenin beden üzerindeki etkilerini anlatan ve beslenme ile ilişkilendiren çok yönlü kitaplar da bu serinin önemli eserleri arasında yer alıyor. 

Kişisel Gelişimde Yeni Bakış Açıları

Her bireyin kendi iç yolculuğundan işaretler bulabileceği kişisel gelişim kitapları da Doğan Kitap Novus'un zengin ürün çeşitlerinden bir bölümü oluşturuyor. Ünlü kişisel gelişimciler, yaşam koçları ve uzmanlar tarafından hazırlanan eserler, psikolojik, deneyimsel ve hikaye diliyle çok yönlü olarak ele alınıyor. İlişkilere, sosyal yaşam ve iş hayatına dair birçok yenilikçi düşünceyi bir arada bulabileceğiniz kişisel gelişim kitapları; aşk, paraya bakış açısı, kariyer planlamaları gibi farklı konulara güçlü bir biçimde ışık tutuyor. 

Kader ve Tasavvuf Konularına Dair Bilmedikleriniz

İnsanın kendine ve tüm evrene bakışını değiştirecek nitelikteki eserler, tasavvuf dünyasında kült sayılan "Mesnevi" gibi önemli kaynaklardan ilham alıyor. Doğan Kitap Novus, bu alanda önemli bilgi kaynakları oluşturacak nitelikteki eserleri bir araya getiriyor. Tasavvuf ve kader konuları hakkında merak edilenler, güncel bakış açıları ve geçmişten bugüne tasavvuf öğretileri gibi birçok konu hakkında en geniş biçimiyle kaleme alınan eserler, Doğan Kitap Novus koleksiyonunda yer alıyor. Bu bölümde yer alan diğer konu başlıkları arasında rüyalar, rüya bilimi ve bunun gibi spiritüel konuları içeren kitap çeşitleri de geniş bir içerikle sunuluyor.

Türk ve Dünya Mutfakları Mercek Altında

Mutfak kültürüne dair aradığınız tüm bilgileri bulabileceğiniz yemek ve mutfak kültürü kitapları, Doğan Kitap Novus tarafından zengin içeriklerle hazırlanıyor. Dünya mutfaklarına dair bilmek istediğiniz her şey, tüm yemek tarifleri ve sunumlar, en etkileyici biçimde ve kusursuz baskı kalitesiyle sunuluyor. Efsanevi bir ünü bulunan Türk ve Osmanlı mutfağına dair merak edilenler, orijinal yemek tarifleri ve geçmişten bugüne yaşanan değişimler; ünlü gurme, şef ve gastronomi bilimcileri tarafından kaleme alınıyor. Zengin içerikli yemek kitapları, Doğan Kitap Novus kalitesiyle okuyucularla buluşuyor. 

Güzellik için Tüyolar

Saç ve cilt bakımı için kendi kendinize hazırlayıp uygulayabileceğiniz reçetelerin sunulduğu kitaplar, başucu kitapları arasında olmaya aday. Doğan Kitap Novus tarafından yayımlanan kitaplar, evde kullanılan doğal ve basit malzemelerle hazırlanan birbirinden değerli güzellik reçetelerini okuyucunun beğenisine sunuyor. Estetik operasyonlara gerek kalmadan uzun süre gergin ve bakımlı bir cilde, kusursuz bir görünüme sahip olmak için Doğan Kitap Novus tarafından hazırlanan özel içerikli kitaplardan kolayca yararlanabilirsiniz.  

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...