Duracell, 1900'lü yılların başında satışa sunduğu piller ile sanayi devriminde yeni bir kapı açmaya devam ediyor. Duracell, dünya çapında enerji tüketimi konusunda büyük bir tasarruf imkanı sağlıyor. Şirketin ürünlerini birçok kişi tercih ediyor.

Duracell firması özellikle şarj edilebilir pillerin kalitesi ile birlikte kendinden söz ettiren bir şirket olmaya devam ediyor. Duracell her ne kadar fiyat konusunda eleştiriler alsa da uzun vadede müşteri potansiyelini sabitlemek ile beraber memnuniyete de bir o kadar önem veriyor. Oksitlenmeyen, uzun ömürlü ve cihazlara zarar vermeyen piller üreten Duracell dünya çapında bir ün kazanmaya devam ediyor. Nitekim alanında liderlik vasfına sahip teknoloji şirketleri de Duracell şirketini tercih ediyor.

Hepsiburada.com aracılığı ile Duracell firmasının sunmuş olduğu farkları yaşayabilirsiniz! Hepsiburada.com sizlere tüm Duracell ürünlerini uygun fiyatlarda sunarak büyük bir fırsat sağlıyor. Sizler de bu fırsattan faydalanmak için alışveriş yapabilirsiniz.

Duracell her ne kadar pil üretiminde dünya lideri olma hedefi ile yola çıksa da şarj edilebilir pil, alkalin pil, 9 volt pil ve telefon bataryaları alanında da liderliğe yükseliyor. iPhone, Samsung ve diğer teknoloji cihazı üreticileri de Duracell gibi köklü bir firmayı tercih ediyor. Duracell pil ürünlerini tercih ederek şarj edilebilir pillerin yanında Duracell şarjlı pil cihazının da tercih edilmesi durumunda uzun vadede kullanıcılar kar etmiş oluyor. Cihazlarına zarar vermeden pil sorununu ortadan kaldırmış olan kullanıcılar tekrar tekrar pillerini kullanabiliyor.

Sizler de cihazınızın ömrünün uzun olmasını istemekle beraber pil ömrünüzün de uzun olmasını istiyorsanız Duracell ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...