Duracell, ürettiği yüksek performanslı pil çeşitleri ile dünyanın önde gelen firmalarından biridir. Duracell, kurulduğu 1940'lı yılların başından bu yana sektöründe yeni teknolojilerin gelişmesine katkı sağlayarak kullanıcılara daha etkin ve daha uzun ömürlü piller sunmayı hedefler. Duracell, oluşturduğu güvenilir marka imajı sayesinde en çok tercih edilen pil üreticilerinden biri haline gelmeyi başarmıştır.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Duracell Alkalin Piller

Duracell ürün yelpazesi içerisinde alkalin piller, şarj edilebilir piller, özel piller, düğme piller ve işitme cihazı pilleri bulunur. Günlük yaşamda en çok kullanılan Duracell pil çeşidi alkalin pillerdir. Duracell alkalin piller farklı boyut ve türlerde kullanıcılara sunulur. Boyutlarına göre; AAA, AA, C, D ve 9V piller olarak beşe ayrılan Duracell alkalin piller, günlük cihazlarınızda kullanıma uygun olup uzun süreli performans gösteren pillerdir. Duracell alkalin pillerin üst muhafazasında kullanılan üstün kaliteli naylon kaplama pillerinizin akmasının önüne geçer. Duralock teknoloji ile donatılan Duracell alkalin piller, normal saklama koşullarında korundukları taktirde 10 yıla kadar doluluklarını muhafaza eder.

Duracell pil çeşitleri arasında sadece AA ve AAA boyutlarında üretilen ultra alkalin piller de vardır. Duracell ultra alkalin piller en uzun ömürlü pil çeşidi olarak ön plana çıkar. Ultra alkalin pil çeşitlerinin üzerinde güç seviyesini kontrol etmenize imkân veren benzersiz Powercheck teknolojisi vardır. Yüksek enerji tüketimi ile çalışan pilli cihazlarınızda güvenle kullanabileceğiniz bu piller, cihazlarınızdan daha iyi performans almanıza yardımcı olur. Duracell ultra alkalin pilleri, yüksek enerji ile çalışan cihazlarınızda kullanılamayacak duruma geldiklerinde, daha düşük enerji gerektiren elektronik cihazlarınızda tekrar kullanabilirsiniz. 

Şarj Edilebilir Duracell Piller

Duracell şarj edilebilir pil çeşitleri ise AAA ve AA boyutlarında üretilir. Recharge Turbo ve Recharge Basic olarak iki model olarak imal edilen şarj edilebilir piller, kapasitelerine göre 750, 850, 1300 ve 2500 mAh olarak farklılaşır. Duracell Recharge Turbo şarj edilebilir piller, Recharge Basic modeline göre daha uzun ömürlüdür. Duracell Recharge Basic şarj edilebilir pil modelleri, orta derecede enerji gerektiren elektronik cihazlarınızda güven içinde kullanabilirsiniz. Duralock teknolojisi ile donatılmış olan şarj edilebilir piller, doldurulduktan sonra güç kaybı yaşamaz ve altı aya kadar şarjlı olarak kalır. Duracell şarj edilebilir turbo piller ise şarj başına en uzun süreli performans gösteren pil modelidir. Şarj edilmiş turbo piller kullanılmadıkları durumlarda 12 aya kadar doluluklarını muhafaza eder. Yüksek derecede enerji ile çalışan kablosuz oyun konsolu veya dijital kamera gibi cihazlarınızda güven içerisinde kullanabilirsiniz. 

Özel Boyutlu Duracell Piller

Duracell özel pil çeşitleri özel boyutlarda ve özel teknolojiler kullanılarak üretilen pillerdir. Bu pillerin boyutları MN21, 123 ve N olarak üç türdür. Farklı boyutlarda kullanıcıya sunulan Duracell düğme piller, yüksek saflıkta lityum kullanılarak üretilir. Duralock teknolojisi sayesinde 10 yıla kadar güçlerini koruyabilen Duracell düğme piller, çocuklar için tehlike olmasını engellemek maksadıyla çift katlı ambalaj sistemi ile satılır. Anahtarlıklar, tartılar, küçük uzaktan kumandalar, giyilebilir eşyalar, tıbbi cihazlar ve spor cihazlarında kullanıma uygun boyutlarıyla üretilen Duracell düğme piller, uzun süreli performansları ile sorunsuz bir deneyim yaşamınıza olanak verir. 

Duracell işitme cihazı pilleri doğru boyutu bulmanızı kolaylaştırmak için renk kodları ile üretilir. Uzun ömürlü yapıları sayesinde cihazlarınızı kullanırken kesinti yaşamazsınız. Doğru koşullarda korunduklarında enerjilerini dört yıla kadar muhafaza edebilirler. Pillerin tasarımında kullanılan EasyTab kulakçık sayesinde pilleri rahatça tutabilir, çıkartabilir ve değiştirebilirsiniz. Duracell işitme cihazı pillerinin paketlenmesinde kullanılan akıllı ambalaj, pillerinizi güven içinde saklamanıza ve kullanacağınız zaman ise kolayca açmanıza da imkân verir. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Duracell Pil Çeşitleri ve Fiyatları

Marka
Konumseçilmedi
Pil Türü
Toplam 24 / 432 ürün
DSACategoryId/2147483643/15238/15365/60002789/duracell