Easyvit Balık Yağı & Omega 3

Omega 3 ve balık yağı takviyesinin en eğlenceli ve lezzetli halini çocuklarla buluşturan Easyvit, besin takviyeleri ile dünyanın önde gelen markaları arasında yer almayı başarıyor. Norveç'in eşsiz doğasından ilham alarak üretilen Omega 3 besin takviyeleri ile hem çocukların hem de yetişkinlerin kalbini fethediyor. Çiğnenebilir jel formundaki balık yağları ile tüketicilerine sağlıklı bir gelecek sunmayı hedefliyor. Kalp, göz ve beyin sağlığı için büyük bir öneme sahip olan Omega 3 yağ asitlerini en saf ve üstün hizmetle tüketicileriyle buluşturuyor. 

Omega 3 ve Balık Yağının Önemi

Özellikle çocuk gelişiminde ve beyin sağlığında büyük öneme sahip olan Omega 3'ler dünya çapında en çok tüketilen besin takviyeleri arasında yer alıyor. Omega 3'ler vücut için en önemli yağlardan bir tanesi olsa da vücut bu yağları üretemiyor. Dışarıdan alınan gıdalar ile Omega 3 ihtiyacını gidermek bu sebeple büyük önem arz ediyor. Ancak tüketilen ürünlerde bulunan Omega 3 miktarı vücudun ihtiyacını karşılayamadığı için besin takviyelerine ihtiyaç duyuluyor. Easyvit'in sunmuş olduğu balık yağı ve Omega 3 ürünleri ile zinde ve sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz. Çocuklarınız için en iyisini tasarlayan Easyvit ile onlara güçlü ve sağlıklı bir gelecek sunabilirsiniz. Anne karnında başlayan Omega 3 takviyesi ile çocuklarınızın beyin ve zihinsel gelişimine katkıda bulunabilir, göz sağlığını geliştirebilir ve daha güçlü kemiklere sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. 4-10 yaş aralığı için özel olarak üretilen çiğnenebilir jel formundaki balık yağlarını çocuklarınıza kolayca sevdirebilir ve onları Easyvit kalitesi ile destekleyebilirsiniz. 

Easyvit Kalitesi ile Tanışın 

EasyFishoil balık yağları global standartlarda üstün hizmet sunan yenilikçi ConCordix teknolojisi ile Norveç'te üretiliyor. Trigliserid formunda balık yağı içeren ürünler, çiğnenebilir jel formda tüketicilerle buluşuyor. Tüketim kolaylığı ve vitamin desteği için doğal limon ve doğal portakal aromaları ile lezzetlendirilen ürünler ilave şeker içermiyor. Ürünlerin oksijenle temasını engelleyerek ilk günkü tazeliğini ve etkisini korumak için her jel formun ayrı ayrı blister ambalaj ile paketleniyor. 

Balık yağlarının tüketimi oldukça önemli olsa da tüketilen ürünün kalitesi daha da büyük bir önem taşıyor. Ürünlerin saflığı ve tazeliği alınan verimi artırıyor. EasyFishoil ürünleri, balık yağlarında saflık, konsantrasyon, stabilite ve içeriğini değerlendiren IFOS 5 yıldız onayına sahip nadir markalar arasında bulunuyor. Bunun yanı sıra EasyFishoil balık yağı, Omega 3 konusunda kalite standartlarını belirleyen küresel bir kuruluş olan GOED’in Plus kategorisi üyeleri arasında yer alıyor. Siz de hem çocuklarınızı hem de kendinizi güvenli ellere emanet ederek sağlıklı ve uzun bir ömrün ilk adımlarını atmak isterseniz Easyvit ürünlerini inceleyerek size en uygun ürünü seçebilirsiniz. 

Easyvit Balık Yağı Nasıl Kullanılır ?

EasyFishoil balık yağı ürünleri çiğnenebilir jel formunda olup koku içermiyor. Limon ve portakal aromalarıyla lezzetlendirilen ürünler kolay kullanım imkanı sunuyor. EasyFishoil besin takviyelerini 4-10 yaş aralığı çocuklar için güvenle kullanabilirsiniz. Sabah ve akşam öğünlerinden önce 1 ya da 2 jel form çiğnenmesi tavsiye ediliyor. EasyFishoil balık yağı, yüksek Omega 3 yağ asitleri ve D vitamini içeriyor. Bu besinler çocuklarda normal büyüme ve kemik gelişimi için büyük rol oynuyor. DHA normal beyin fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunuyor. Yetişkin bireyler için özel olarak üretilen EasyFishoil ürünleri ile kendiniz için de büyük bir adım atabilirsiniz. Her gün bir adet tüketerek kalp ve beyin sağlığınızı koruyabilirsiniz. Tavsiye edilen günlük kullanım miktarını aşmamanız gerekiyor. Serin ve kuru yerlerde muhafaza edebilirsiniz. Özellikle çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklamalısınız. 

Soru 1: Easyvit ürünleri güvenilir midir ? 

Cevap 1: Balık yağlarında saflık, konsantrasyon, stabilite, içeriğini değerlendiren IFOS 5 yıldız onayına sahiptir. Ürünler sertifikalıdır. 

Soru 2: EasyFishoil ürünlerinin çocuklarda yan etkileri var mıdır ?

Cevap 2: Omega 3 eksikliği olduğu sürece hiç bir yan etki göstermeden kullanabilirsiniz. Günlük önerilen kullanımı miktarını aşmanız dahilinde doktorunuza danışınız.

Soru 3: Omega 3 ve balık yağı faydaları nelerdir? 

Cevap 3: Beyin sağlığı ve zihinsel gelişim için büyük rol oynar. Karaciğer yağlanması, alzheimer, astım ve kalp rahatsızlıklarının oluşmasının önüne geçer. Üstelik daha sağlıklı gözler ve daha güçlü kemikler için de oldukça önemlidir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Easyvit Balık Yağı & Omega 3

25 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
HepsiLojistik Ürünleri
Toplam 24 / 25 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26000865/80058002/easyvit