Einhell Akülü Vidalama Aletleri

Güçlü performansları ve çok yönlü kullanım özellikleriyle öne çıkan Einhell akülü vidalama aletleri, montaj, tadilat ve onarım uygulamalarında tercih ediliyor. Markanın zengin ürün yelpazesi içerisinde yer alan akülü vidalama aletleri, konforlu ve pratik bir kullanım olanağı sunan tasarım detaylarıyla kullanıcılardan tam not alıyor. Vidaların hızlı ve kolay şekilde monte edilmesi ve sökülmesini mümkün hale getiren elektrikli el aletlerinin, bireysel ve profesyonel kullanıma yönelik model alternatifleri bulunuyor.

Einhell Akülü Vidalama Aletleri ve Setleri

 • Li-Ion akülü vidalamalar, şarjlı tornavida ve Ni-Cd akülü vidalamalar kategorilerinde darbeli ve darbesiz model seçenekleri bulunan Einhell, kullanıcılara uygulama alanı, kullanım sıklığı, şarj tipi ve şarj süresi gibi kriterlere göre ürün seçimi yapma şansı sunuyor.
 • Markanın vidalama işlemlerinin yanı sıra delme uygulamaları gerçekleştirmek için de kullanılabilen darbeli akülü vidalama modelleriyle birçok farklı malzeme üzerinden çeşitli çaplarda delik açmak mümkün oluyor.
 • İçeriklerinde akülü vidalama aletinin dışında pnömatik delici matkap, akülü taşlama aleti, raspalama cihazı, akülü dekupaj testere, led el feneri, akülü yaprak üfleme aleti, aksesuar seti, yedek akü, taşıma çantası ve şarj aleti gibi parçalar yer alan setler, kullanıcılara ihtiyaç duydukları aletleri bir arada temin etme fırsatı veriyor.
 • Solo şekilde sunulan Einhell akülü vidalama aletleri, markanın Power X-Change akü ve şarj aletlerine sahip olan kullanıcıları yeni akü ve şarj aleti almaktan kurtarıyor.
 • Son derece hızlı şekilde şarj edilebilen akülü vidalama aletleri, uzun şarjlı kullanım süreleriyle vidalama ve söküm uygulamalarını ara vermeden tek seferde sonuçlandırmaya olanak sağlıyor.
 • Akülü vidalama aletlerinin yüksek güç ve uzun kullanım ömrü sağlayan kömürsüz motorları, performansı ön planda tutan kullanıcıları fazlasıyla tatmin ediyor.

Maksimum Seviyede Hareket Özgürlüğü ve Seyyar Kullanım

Einhell akülü vidalama aletleri, şarj işlemleri tamamlandıktan sonra kablosuz şekilde kullanılabiliyor. Kablosuz kullanım özelliği sayesinde kullanıcılar, maksimum seviyede hareket özgürlüğüne kavuşuyor ve seyyar uygulamalar gerçekleştirebiliyor. Hareket özgürlüğü sağlayan tasarım, uygulama yapılması zor olan kenar ve köşe noktalarda vida montajını problem olmaktan çıkarıyor. Seyyar kullanım özelliği ise herhangi bir yerde enerji kaynağına ihtiyaç duymadan uygulama yapmayı mümkün hale getiriyor.

Kullanım Konforu Yaratan Fonksiyonel Tasarım Detayları

 • Einhell akülü vidalama aletlerinin akü gerilimleri, model özelinde 3.6 ile 18 volt arasında değişkenlik gösteriyor.
 • Led aydınlatma desteği bulunan modeller, kullanıcılara karanlık ya da ışığın yeterli olmadığı ortamlarda rahat biçimde uygulama gerçekleştirme olanağı sağlıyor.
 • Akülü vidalama aletlerinde kullanılan aküler, markanın diğer ürünleri için de uygunluk arz ettiğinden tek aküyle birden fazla aleti çalıştırmak mümkün oluyor.
 • Rahat tutuş ve güçlü kavrayış imkanı sunan ergonomik tasarım detayları sayesinde kullanıcılar, üst düzey kullanım konforu elde ediyor.
 • Uygulama yapılacak malzemeye göre hız belirlemek için vites sistemi ve elektronik hız ayarı özelliklerinden yararlanılıyor.

Einhell akülü vidalama aletlerinin kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir?

Einhell akülü vidalama aletlerinin verimli biçimde kullanımı için uygulamaya göre uç seçimi yapmak ve malzemeye uygun çalışma hızı belirlemek önem taşıyor.

Einhell akülü vidalama aletleri, sert yüzeyler üzerinde uygulama yapmak için uygun mudur?

Markanın darbeli delme fonksiyonuna sahip olan akülü vidalama aletleri, taş ve beton gibi sert yüzeyler üzerinde uygulama gerçekleştirmeye olanak tanıyor.

Çift akülü Einhell vidalama aleti setlerinin avantajları nelerdir?

Çift akülü olarak sunulan Einhell akülü vidalama aleti setlerinde yedek aküler, makinede aktif durumda bulunan akünün şarjı sona erdiğinde onun yerine takılarak uygulama yapılmaya devam edilmesini sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Einhell Akülü Vidalama Aletleri

499 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Hırdavat
Yapı Market / Hırdavat
Elektrikli El Aletleri
Elektrikli El Aletleri
Akülü Vidalama
Akülü Vidalama
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Ni-Cd Akülü Vidalamalar
Ni-Cd Akülü Vidalamalar
Şarjlı Tornavida
Şarjlı Tornavida
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Volt
Toplam 24 / 499 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003091/einhell