Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

eLLC Greek - Yunanca Eğitim Seti

eLLC
1.299,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/214049/214164
eLLC Greek - Yunanca Eğitim Seti

eLLC Greek Nedir ?

eLLC Greek, sanal zeka ile kurgulanmış bir dil öğrenme sistemidir, VCD ve Kitap gibi, klasik, sıkıcı, pasif Yunanca öğretme yöntemlerinden en büyük farkı yazılım teknolojisi ile hazırlanmış olması, eğlenceli ve akılda kalıcı olmasıdır. eLLC Greek hem bilgisayarda hem akıllı tablet ve telefonlarda çalışır, böylece dilediğiniz yada fırsat bulabildiğiniz her dakikayı Yunanca öğrenerek yada tekrar yaparak geçirebilirsiniz. eLLC Greek Kelime ezberleme programı değildir. Dil öğrenecek kişiyi, Örneğin sizi Yunanistan' da doğmuş bir çocuk gibi ele alır, önce sosyal çevrede en çok karşılaştığınız kelimeleri öğretir, Örnek: anne, baba, çocuk, top, kedi, köpek vb. Daha sonra bu kelimeler ile basit cümleler kurdurur. Örnek: anne ve çocuk, kedi ve araba, kız ve kadın. Bir sonraki aşamada yeni öğrenilen kelime ve cümleleri kullanarak daha karmaşık ifadeleri öğretir. Örnek: Arabanın içinde bir çocuk, masanın altında bir kedi, uçağın yanında bir kız vb. eLLC Greek sistemini daha anlamak için lütfen aşağıdaki videoyu sonuna kadar izleyiniz..

eLLC Greek Hangi Seviyeler İçin Uygundur ?

eLLC Greek tüm seviyeler için uygundur. İçerisinde; Beginner, Pre- Intermediate, Intermediate ve Advanced Seviyelerine yönelik dersler vardır. eLLC Greek çok geniş bir içeriğe sahiptir. 2 Seviye 92 Konu, 54500 kelime ve cümle içerir. eLLC Greek Yunanca Eğitim Seti, standart bir dil kursunun 1 yılda verebileceği eğitim içeriğine sahiptir. eLLC Greek, sizi başlangıç düzeyinden alır ve ileri seviyeye kadar getirir. eLLC Greek için sizin Yunanca seviyeniz önemli değildir, sizi bulunduğunuz noktadan alır ve Yunanca okuyabilecek, anlayabilecek ve konuşabilecek bir seviyeye getirir.

eLLC Greek Bilgisayar ve Akıllı Telefon - Tablet Uygulamaları Nasıl Çalışır ?

eLLC Greek Platform Bağımsızdır, yani Windows Yada (MAC) OSX işletim sistemli bilgisayarınızda, Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerinizde tam uyumlu olarak çalışır. Bu sayede kayıp zaman olarak geçirdiğiniz tüm zamanlarınızı Yunanca öğrenerek değerlendirebilirsiz. Mesala, evden okula yada işinize giderken otobüs yada metroda geçen zamanı, iş yerinizde, yemek aralarında yada boşta kalan zamanlarınızı, yada yürüyüş yada koşu esnasında (mp3 dosyalarını dinleyerek) geçen zamanı Yunanca öğrenerek geçirebilirsiniz. eLLC Greek Bilgisayar Uygulamasını daha yakından tanımak için aşağıdaki videoyu izleyiniz. 

(Not: Aşağıdaki Video İngilizce Seti için hazırlanmış örnek videodur. Metod ve eğitim içeriği tüm dillerde aynıdır.)

eLLC Greek'in Paket içeriği nedir ?

Teknoloji sürekli ilerlemektedir, günümüzde binlerce kitabın tek bir cd içerisine eklenebileceği düşünülürse, eğitimde önemli olan nicelik(Sayı, Miktar) değil NİTELİK'dir. Örneğin eLLC Greek içerisindeki eğitimi video ile anlatacak olursak 350 VCD/DVD ye, basılı kitap ile anlatacak olursak en az 10 Cilt kitaba gereksinim duyardık, öğretmenin öğrenciye sınıf ortamındaki gibi ders anlattığı video şeklindeki eğitim yöntemlerini kullanan binlerce öğrencinin belirttiği gibi bu şekilde öğrenme pasif bir öğrenme olduğu için öğrenci teorik bilgiyi almakta, ancak iş konuşmaya geldiği zaman tutulup kalmaktadır. Kitap ile öğrenmede öğrenciyi aynı şekilde sadece teorik bilgiden ileri götürememektedir. eLLC Greek Sanal Zeka ile kurgulanmış bir yazılımdır, gelişim düzeyinizi sürekli ölçer ve değerlendirme yapar, gelişim düzeyinize göre ilerler. eLLC Greek İnteraktif bir yazılımdır, dolayısıyla kitap gibi basılı bir yayın yada video anlatımı şeklideki eğitim setleri gibi çok fazla CD yada DVD gerektiren bir eğitim seti değildir. Bilgisayar Yazılımı 1 adet Kurulum CD'sinden den oluşur. eLLC Greek'i bilgisayarınıza kurduktan sonra CD'ye gereksiniminiz kalmaz. Akıllı Telefon ve tabletlerinize Google Play, ve Apple Store uygulama mağazalarından indirebilirsiniz.

Basım Dili Yunanca, Türkçe
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV0000026KM7
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön