Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
eLLC
eLLC Turkish - Türkçe Eğitim Seti

eLLC Turkish - Türkçe Eğitim Seti

eLLC
325,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/214049/214164
eLLC Turkish - Türkçe Eğitim Seti

eLLC Turkish Nedir ?

eLLC Turkish, sanal zeka ile kurgulanmış bir dil öğrenme sistemidir, VCD ve Kitap gibi, klasik, sıkıcı, pasif Türkçe öğretme yöntemlerinden en büyük farkı yazılım teknolojisi ile hazırlanmış olması, eğlenceli ve akılda kalıcı olmasıdır. eLLC Turkish hem bilgisayarda hem akıllı tablet ve telefonlarda çalışır, böylece dilediğiniz yada fırsat bulabildiğiniz her dakikayı Türkçe öğrenerek yada tekrar yaparak geçirebilirsiniz. eLLC Turkish Kelime ezberleme programı değildir. Dil öğrenecek kişiyi, Türkiye' de doğmuş bir çocuk gibi ele alır, önce sosyal çevrede en çok karşılaştığınız kelimeleri öğretir, Örnek: anne, baba, çocuk, top, kedi, köpek vb. Daha sonra bu kelimeler ile basit cümleler kurdurur. Örnek: anne ve çocuk, kedi ve araba, kız ve kadın. Bir sonraki aşamada yeni öğrenilen kelime ve cümleleri kullanarak daha karmaşık ifadeleri öğretir. Örnek: Arabanın içinde bir çocuk, masanın altında bir kedi, uçağın yanında bir kız vb. eLLC Turkish sistemini daha anlamak için lütfen aşağıdaki videoyu sonuna kadar izleyiniz..

eLLC Turkish Hangi Seviyeler İçin Uygundur ?

eLLC Turkish tüm seviyeler için uygundur. İçerisinde; Beginner, Pre- Intermediate, Intermediate ve Advanced Seviyelerine yönelik dersler vardır. eLLC Turkish çok geniş bir içeriğe sahiptir. 2 Seviye 92 Konu, 34500 kelime ve cümle içerir. eLLC Turkish Türkçe Eğitim Seti, standart bir dil kursunun 1 yılda verebileceği eğitim içeriğine sahiptir. eLLC Turkish, sizi başlangıç düzeyinden alır ve ileri seviyeye kadar getirir. eLLC Turkish için sizin Türkçe seviyeniz önemli değildir, sizi bulunduğunuz noktadan alır ve Türkçe okuyabilecek, anlayabilecek ve konuşabilecek bir seviyeye getirir.

eLLC Turkish Bilgisayar ve Akıllı Telefon - Tablet Uygulamaları Nasıl Çalışır ?

eLLC Turkish Platform Bağımsızdır, yani Windows Yada (MAC) OSX işletim sistemli bilgisayarınızda, Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerinizde tam uyumlu olarak çalışır. Bu sayede kayıp zaman olarak geçirdiğiniz tüm zamanlarınızı Türkçe öğrenerek değerlendirebilirsiz. Mesala, evden okula yada işinize giderken otobüs yada metroda geçen zamanı, iş yerinizde, yemek aralarında yada boşta kalan zamanlarınızı, yada yürüyüş yada koşu esnasında (mp3 dosyalarını dinleyerek) geçen zamanı Türkçe öğrenerek geçirebilirsiniz. eLLC Turkish Bilgisayar Uygulamasını daha yakından tanımak için aşağıdaki videoyu izleyiniz.

(Not: Aşağıdaki Video İngilizce Seti için hazırlanmış örnek videodur. Metod ve eğitim içeriği tüm dillerde aynıdır.)

eLLC Turkish'in Paket içeriği nedir ?

Teknoloji sürekli ilerlemektedir, günümüzde binlerce kitabın tek bir cd içerisine eklenebileceği düşünülürse, eğitimde önemli olan nicelik(Sayı, Miktar) değil NİTELİK'dir. Örneğin eLLC Turkish içerisindeki eğitimi video ile anlatacak olursak 350 VCD/DVD ye, basılı kitap ile anlatacak olursak en az 10 Cilt kitaba gereksinim duyardık, öğretmenin öğrenciye sınıf ortamındaki gibi ders anlattığı video şeklindeki eğitim yöntemlerini kullanan binlerce öğrencinin belirttiği gibi bu şekilde öğrenme pasif bir öğrenme olduğu için öğrenci teorik bilgiyi almakta, ancak iş konuşmaya geldiği zaman tutulup kalmaktadır. Kitap ile öğrenmede öğrenciyi aynı şekilde sadece teorik bilgiden ileri götürememektedir. eLLC Turkish Sanal Zeka ile kurgulanmış bir yazılımdır, gelişim düzeyinizi sürekli ölçer ve değerlendirme yapar, gelişim düzeyinize göre ilerler. eLLC Turkish İnteraktif bir yazılımdır, dolayısıyla kitap gibi basılı bir yayın yada video anlatımı şeklideki eğitim setleri gibi çok fazla CD yada DVD gerektiren bir eğitim seti değildir. Bilgisayar Yazılımı 1 adet Kurulum CD'sinden den oluşur. eLLC Turkish'i bilgisayarınıza kurduktan sonra CD'ye gereksiniminiz kalmaz. Akıllı Telefon ve tabletlerinize Google Play, ve Apple Store uygulama mağazalarından indirebilirsiniz.

Basım Dili İngilizce, Türkçe
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV0000026KMF
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
English Grammar Today (İngilizce Gramer Kitabı) - Murat Kurt
Redhouse Quiz Box Antonyms (İngilizce Zıt Anlamlı Kelime Kartları)-Kolektif
Ponart Klasik Metotlar Carl Czerny Op.599 / Portemem - Carl Czerny
Almanca Hikayeler 7 Kitap
97,50 TL
20,84 TL
65,45 TL
50,00 TL
Satıcı
Hepsiburada
Hepsiburada
Diva Music 9,5
İNSANCIL KİTAP 9,9
Değerlendirmeler
(1318)
(49)
(71)
(48)
Basım Dili İngilizce İngilizce Türkçe Almanca
Boyut Normal Boy Normal Boy Normal Boy Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz Ciltsiz Ciltsiz Ciltsiz
Sayfa Sayısı 512 250 64 426
Yayın Tarihi 2019 - - 2020
Yazar Murat Kurt Kolektif Carl Czerny Kolektif
Sınıfı - - - Üniversite Hazırlık
Başa dön