Kurucusu, tasarımcı Giorgio Armani'nin sahibi olduğu ve işlettiği Giorgio Armani markası, üstün tasarımı, ilgili temaları ve trendleri ile moda endüstrisinde çok önemli bir alan kazanmıştır. Giorgio Armani sadece moda ve lüks marka endüstrisindeki en saygın ve tanınmış markalardan biri olmakla kalmayıp, dünyadaki en değerli moda şirketlerinden biridir. Emporio Armani,  Armani ailesinin ikinci markası olup, moda ve yaşam tarzı ürünleri ile dünyaca ünlü estetiğin yanı sıra, mevcut güzellikleri yansıtmak ve günümüz tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için DNA'sına sadık kalarak gelişen bir stil haline gelmiştir.  Emporio Armani, saat, gözlük gibi son teknoloji ürünler ve aksesuarlar ile tanınır. Bu marka, kaliteli ürünlere ilham kaynağı olan Giorgio Armani'nin bir alt markasıdır.

1981'de lanse edilen yeni hat Emporio Armani, moda şövalyesinde ışıl ışıl parlayan bir yıldız haline gelmiştir. Armani, tarzını seven ve yüksek moda içerikli bir ürün arayan genç erkek ve kadınları hedefler. Emporio Armani perakende satışta yeni bir trend belirlerken, hem adını hem de onu temsil etmek için seçilen sembolü ile büyük bir etki yaratır. Emporio ismi yeni bir demokratik moda konseptini ifade eder. Güçlü ve kolay anlaşılır bir şekilde iletişim kuran kartal, yeni doğan bu koleksiyon için iyi bir talih tılsımı, güç ve yükselen uçuş anlamına gelir. İlk mesaj, sadece gençlere yönelik olsa da Emporio Armani, modadaki ilerlemeyi ve en son trendleri takip eden herkesi kucaklamak için yıllar boyunca devrimci ve kapsamlı çalışmalarına devam eder. 7’den 70’e hitap ettiği kitlesini genişletirken, her yaşam tarzına uygun modeller üretmeyi ihmal etmemektedir.

Modern özellik ve trendlere odaklanan Armani Grubu'nun bir kolu olan Emporio Armani, koleksiyonlarında yer alan pek çok öğe ya doğrudan Giorgio Armani tarafından tasarlanmış ya da etkilenmiştir. Bu üst düzey moda markasını kucaklamanın ekonomik bir yolunu arıyorsanız, Emporio Armani markası sizin için bir çözüm olabilir. Armani Grup tarafından tasarlanan hazır giyim, ayakkabı, saat, takı, aksesuar, gözlük, kozmetik ve ev iç tasarımı yapan, üreten, dağıtan ve perakende üreten İtalyan bir moda evidir. Emporio Armani, zengin ürün yelpazesiyle trend modelleri tüm müşteri kitlesinin beğenisine sunar. Kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi olan marka, sosyal yaşantınızda kalitenizi vurgulamanıza avantaj sağlar. Dünyanın dört bir yanında mağaza satışı bulunan ürünleri, internet üzerinden de satın alabilirsiniz. 

Şirketi için büyük bir başarı olan Emporio Armani, hem sportif hem klasik, her tarza uygun modellerle ön plana çıkan Emporio Armani saatleri kullanıcılarının hizmetine sunar. Bir saatin zamandan daha fazlasına anlattığına dair bir inanca sahip olan Emporio Armani, kullanıcılar için de çok şey ifade ettiği kanısındadır. 1982 yılında iç giyim, mayo ve aksesuar üretmeye başlayan başarılı marka, sadece reklam için değil, yaratıcılığı teşvik etmek için film endüstrisi ile iş birliği içerisindedir. Hem piyasada hem de pazardaki ürüne yardımcı olan ve onu katalize eden bir stratejisi olan; hem televizyonda hem de geniş sokak reklamlarında yer almaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki butiklerde pazarlanan kol saatleri gibi son moda ürün ve aksesuarları üreten bu markayı, Cristiano Ronaldo, David Beckham ve eşi Victoria, Rafael Nadal, Rihanna ve Megan Fox gibi ilgi çekici bazı yüzler de temsil etmiştir.

Emporio Armani, 20-30 yaş grubundaki genç yetişkinlerin gereksinimlerini karşılamak için ilk olarak ortaya çıksa da sonraları herkesin tercihi haline gelen Giorgio Armani tarafından tanıtılan bir alt markadır. Bu, ikonik tasarımcı tarafından ortaya atılan markanın kıyafetleri ve aksesuarlarını sevenler, Emporio Armani serisi ile daha makul fiyatlı alışverişe imkan bulabilirler.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Emporio Armani

2.580 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk A-Z
  7. Fırsat Ürünleri
  8. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön