Avrupalı kozmetik markası Essence, Eczacıbaşı firması tarafından Türkiye'ye getirildi. Kadınların kozmetiğe artan ilgisini, makyaj yapma yaşının düşmesini ve kozmetik markalarına olan talebi fark eden Eczacıbaşı, Avrupa'nın en çok tercih edilen kozmetik marklarından olan Essence kozmetiği Türk kullanıcıları ile buluşturdu. Dinamik bir makyaj markası olan Essence, kaliteyi ve uygun fiyatı kullanıcılarına sunan, Avrupa menşeli bir kozmetik markasıdır. Ürün çeşitliliğinin fazla olması ve makyaj ürünlerinin kalitesi, Türkiye'de Essence markasına olan ilgiyi artırmıştır. Oldukça uygun bir fiyat politikası izleyen firma, kaliteli makyaj malzemelerini kullanıcılarına sunar. Her yaş grubuna hitap eden Essence, sürekli gelişen ve değişen ürünleri ile kullanıcılarının ilgisini diri tutmayı başarır. Makyaj kategorisinde pek çok ürüne yer veren firma, ürettiği ürünlerin niteliği ve kalitesi ile sektöründeki firmaların önemli rakipleri arasında yer alır. 

Sezon trendlerini yakından takip eden şirket, her yıl kozmetik ürünlerinde popüler renklere yer verir. Essence, her sezon yenilenen ürünleri ve uygun fiyat politikası ile kullanıcılarına hitap eder. Her yaş grubundan kadının kozmetik alışverişine uygun olan marka, ekonomik fiyatlarına ek olarak oldukça kaliteli ürün içeriklerine sahiptir. Kullanıcılarının mükemmel cilde sahip olmasını felsefe edinen Essence, uyguladığı fiyat politikası ile rakipleri içerisinde en çok tercih edilen markalar arasında yer alır. 2002 yılında faaliyetlerine başlayan firma, kurulduğu yıldan bugüne, kaliteli kozmetiği ulaşılabilir fiyatlara kullanıcıları ile buluşturur. Essence markası ürünlerinde raf ömrüne, ürünlerin kalitesine ve kullanılan içeriklere oldukça önem verir. Avrupa Kozmetik Yönergesi'nin tüm hükümlerine eksiksiz uyan şirket, kullanıcısına kalitesiyle güven veren bir markadır. 

Trend ve yüksek kaliteye sahip olan Essence kozmetik ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmez. Pozitif marka imajına sahip olan Essence, uygulamalarıyla örnek teşkil eden markalar arasında yer alır. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma, kozmetik denildiğinde akla gelen tüm ürünleri Essence kalitesiyle üretir ve kullanıcıları ile buluşturur. Kozmetik ürünlerin yanı sıra cilt bakım ürünlerine ve makyaj aksesuarlarına da sahip olan marka, kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap verir. Ten makyajı, göz makyajı, dudak makyajı kategorilerinde onlarca ürüne sahip olan Essence, ürettiği kaliteli ve uygun fiyatlı parfümleriyle de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Cilt bakımında; temizleme, iyileştirme, bakım yapma ve kapatma özelliklerine sahip olan ürünleriyle cildi yenilemeye yönelik ürünler üreten firma, makyaj ürünleriyle cildi daha da güzelleştirmeyi kullanıcılarına vadeder. 

BB krem ve kapatıcılarıyla cildi hem besleyip hem de cilt tonundaki eşitsizlikleri yok eden Essence; pudra, fondöten, kapatıcı, allık ve kontür ürünleriyle profesyonel makyaja olanak tanır. Renk skalaları ve ürün çeşitliliği sayesinde kullanıcılar kendi cilt tiplerine uygun ten ürünlerini Essence markasından temin edebilir. Göz ürünleri içerisinde yer alan; maskara, far, kaş kalemi, göz kalemi ile kullanıcılar, kusursuz göz makyajını Essence kalitesi sayesinde kusursuz bir şekilde yapabilir. Her sezon trend renkleri far ürünlerinde kullanan firma, trendleri yakından takip etmek isteyen kişiler için ideal bir markadır. 

Mat ruj, krem ruj ve parlatıcı ruj grubuyla zengin bir ürün çeşitliliği sağlayan Essence, pek çok farklı renk seçeneğini kullanıcılarına sunar. Makyaj yapmak için gerekli olan göz makyajı aksesuarlarına sahip olan marka, makyaj aksesuarlarına da uygun fiyat politikasını yansıtır. 6 farklı kokuyla parfüm üretimi yapan Essence, parfümlerinde enerji veren, dinamik, ferah ve romantik notalara yer verir. Her sezon yenilenen ürünleri, renkleri ve kokularıyla kullanıcılarına kaliteli kozmetik üreten firma, sektörün en çok tercih edilen markaları arasında yer alır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...