Bilgisayar bileşenleri üreten markalardan biri olan Everest, ürettiği harici bilgisayar aksesuarları ile tanınıyor. Ürün konseptinde özellikle klavye ve bilgisayar faresi çeşitleri bulunan marka, birçok farklı kullanıcının ihtiyacına uygun fare modellerine sahip bulunuyor. Everest mouse modelleri arasında günlük kullanımda tercih edilen kablosuz farelerden, oyun tutkunlarına hitap edecek olan oyun farelerine kadar her çeşit fareyi bulabilirsiniz.

Markanın günlük kullanıma uygun ürünleri arasında renkleri, tutuş kabiliyetleri, kablolu ve kablosuz tasarımları ile değişen mouse çeşitleri yer alıyor. Kablosuz mouse çeşitlerinde en son teknolojiler ile geliştirilmiş, kapsama alanı 10 metreye çıkan fareler kesintisiz kullanım için ideal bulunuyor. Kurulum gerektirmeyen yapısı ile farklı bilgisayarlarda anında çalışan esnek kullanımlı fareler, ebat açısından da taşınabilir nitelikte oluyor. Çalışma şartları için oldukça uygun bulunan ve konforlu olduğu kadar dayanıklı yapısı ile de öne çıkan fareleri farklı renk seçenekleri ve modelleri ile bulabilirsiniz.

Markanın iş ve günlük kullanım için tasarladığı farelerden bir diğeri de wireless mouse çeşitleri oluyor. Kablosuz farelerin daha gelişmiş modelleri olarak sunulan ürünler, şık ve gelişmiş tasarımları ile sunum gibi uzak uygulamalarda işlevsel kullanımı ile beğeniliyor. Ayrıca markanın farelerinde kullandığı üstün optik okuyucusu sayesinde fare modelleri farklı zeminlerden ideal bir kullanım sunuyor. Kablosuz fare çeşitlerinin yanında markanın en dikkat çeken fare modellerinden biri oyuncu fareleri oluyor. Oyuncu fareleri Everest markasının diğer ürünlerine göre daha gelişmiş ve üstün özellikler taşıyor. Oyun farelerinde mükemmel bir tutuş için özel dizayna, hızlı ve kolay kullanım için fonksiyonel tuş takımlarına sahip özel ürünler dikkat çekiyor. Tuş takımları ile birlikte estetik tasarım ve ışıklandırma ile ayırt edilen oyun fareleri, üstün tepki hızı ve gelişmiş özellikleri ile oyun tutkunlarını bekliyor.

Everest Mouse Fiyatları

Everest markasının fare fiyatları, ürün modelleri ile paralel oluyor. Genellikle günlük ve iş yaşamında kullanıma hitap eden kablosuz fareler, değişen fiyatlar ile alıcıya sunulurken oyuncu fareleri fiyat açıcısından normal farelere oranla değişiyor. Oyuncu fareleri arasında kablosuz çalışan ve kurulum gerektirmeyen profesyonel fareler, estetik tasarıma ve ergonomik kullanıma sahip oluyor ve fiyat açısından da daha üst bütçeleri hedef alıyor. Fonksiyonel tuş takımları ile birlikte markanın kaliteli malzeme seçimi ile öne çıkan oyun fareleri arasında daha uygun bütçelere hitap eden ürünlere de erişebilirsiniz. Oyuncu farelerinde aynı fiyatlara satılan ışıklı fareleri özellikle inceleyebilir, tasarımı ile oyun keyfine keyif katacak ürünleri Everest mouse çeşitleri arasında bulabilirsiniz.

İş ve günlük kullanım için uygun olan kablosuz Everest mouse fiyatları ürün modeline göre değişiyor. Daha gelişmiş özelliklere ve hassas optik algılayıcıya sahip fareler, yine uygun fiyatlar ile satılıyor. İş yaşamı için fonksiyonel butonlar ile desteklenmiş bağlantı açısından ise USB, wireless veya bluetooth bağlantısı ile çalışan farklı mouse çeşitleri cazip fiyatlarla alıcıya sunuluyor. Hafif ve küçük tasarımları ile kolay taşınan ve iş ortamları için ideal kullanım sunan fareleri, birçok model ve fiyat seçeneği ile bulabilirsiniz.

Kablosuz fareler ve oyuncu fareleri dışında Everest mouse çeşitleri arasında bulunan diğer model ise klasik kablolu fareler oluyor. Kablosuz modellere nazaran daha uygun fiyatlara satılan kablolu fareler, makaralı kablo biçimleri, küçük tasarımları ve uzun süre kullanıma elverişli yapıları ile tercih ediliyor. Ayrıca markanın kablolu fare çeşitleri arasında araba gibi farklı biçimlerde ürünler de bulunuyor. Işıklı veya ışıksız oyuncu faresi, kablolu fare ve kablosuz fare çeşitleri ile farklı mouse modellerine yer veren Everest markasının ürünleri arasında uygun fareyi mutlaka bulabilirsiniz. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Everest Mouse Fiyatları

134 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Everest Mouse
  2. Logitech Mouse
  3. Microsoft Mouse
  4. HP Mouse
  5. Trust Mouse
  6. Rampage Mouse
  7. Inca Mouse
  8. Buyfun Mouse
  9. Hadron Mouse
  10. Platoon Mouse
  11. Razer Mouse
  12. Asus Mouse
  13. Frisby Mouse
  14. A4Tech Mouse
  15. Lenovo Mouse
  16. Philips Mouse
  17. Bloody Mouse
  18. HXSJ Mouse
  19. Corsair Mouse
  20. Xiaomi Mouse
  21. Concord Mouse
  22. PolyGold Mouse
  23. Flaxes Mouse
  24. Redragon Mouse
  25. Promate Mouse
  26. Avec Mouse
  27. Hiper Mouse
  28. MF Product Mouse
  29. İMICE Mouse
  30. AOC Mouse
  31. Cooler Master Mouse
  32. Roccat Mouse
  33. Thunder Wolf Mouse
  34. Ajazz Mouse
  35. Gamepower Mouse
  36. Polosmart Mouse
  37. SteelSeries Mouse
  38. Turbox Mouse
  39. Ywyt Mouse
  40. Classone Mouse
  41. Dexim Mouse
  42. Sonia Mouse
  43. Zowie Mouse
  44. Dell Mouse
  45. Glorious Mouse
  46. Rush Mouse
  47. SW Future Mouse
  48. CBTX Mouse
  49. Cougar Mouse
  50. GameBooster Mouse
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Kullanım Amacı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Bağlantı
 8. Mouse Tipi
  1. Laser
  2. Optik
  3. V-Track
  4. Blue Track
 9. Mouse Scroll-Tilt
 10. Renk A-Z
 11. Buton Sayısı A-Z
 12. DPI A-Z
 13. Aydınlatma
 14. RGB
 15. Satıcı A-Z
 • Marka Everest
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/everest
Başa dön