Everton Oto Teyp, kullanıldığı her araç için olağanüstü kalitede bir ses sunar. Yeni ve modern teyp sistemi ile otomobiliniz veya aracınız, eğlencenin merkezi olur. Everton Oto Teyp, oldukça hızlı, mükemmel seviyede net ve yüksek ses çıkışlıdır. Kumandadan kontrol edilebilen teyp, hem sizin hem de otomobil içerisindeki diğer yolcuların konforunuzu bozmadan komut vermeye olanak sunar. Benzersiz tasarımları ile kullanıcılarına tüm kolaylıkları sunan Everton Teyp; telefonu açma-kapama, telefonla görüşme fırsatı sunar. LED panel, özelliği sayesinde kullanıcıların dokunma ve hissetme çabasını minumuma indirir. Mükemmel ses kalitesi, kullanımı kolay arayüzü ve Bluetooth özelliği sayesinde sesi net bir şekilde algılarsınız.  Everton Oto Teyp, büyük bir ekrana sahiptir. Hassas dokunuş ile zaman kaybını önler ve tüm bunların yanı sıra harika ve estetik bir görünüme sahiptir. Otomobilinizin koltuğunda eğlenebilmek için sizlere sunulmuş bu teknolojik aleti Bluetooth bağlantısı ve kumandası ile kolayca yönetebilirsiniz.

Everton Oto Teyp, iOS ve Android telefonlara uyumlu ve bu cihazlarla etkileşimlidir. Minimalist bir görünüm, etkin bir işlevsellik ile otomobiliniz, Everton farkı ile daha eğlenceli bir atmosfere kavuşur. Otomobilinizde her tarzda müziği dinlemenize olanak sağlayan ses çıkış kalitesi, en iyi ses deneyimini yaşamanızı sağlar. Aracınızı âdeta bir konser alanına çeviren Everton Oto Teyp; FM radyo bandına da sahiptir.

Everton Oto Teyp Genel Özellikler

  • USB / SD / MMC Card
  • Bluetooth özelliği ile kolayca baglantı sağlayarak müzik dinleyebilir; aynı zamanda telefon görüşmesi yapabilirsiniz.
  • Güç giriş çıkış: 4x50W.
  • Pre-set EQ: Jazz , Classic , POP , Rock
  • USB / SD / MMC Card

Kaliteli Duruş, Kolaylığın Öncüsü

Her zaman kalitenin öncüsü olmayı hedefleyen Everton oto teyp, hoş bir tasarıma, güçlü karaktere ve eğlenceli bir yapıya sahiptir. Hem müzik hem de arama için Bluetooth bağlantısını kullanabileceğiniz Everton Oto Teyp, akıllı bir tasarıma sahip, renkli ve sezgiseldir. Everton Oto Teyp, çok çeşitli akustik tercihleri ​​ayarlamanıza olanak sağlar. Yüksek çözünürlüklü çalma ile kullanıcılarına hoş vakitler vadeder. Bütçe bilincine sahip alıcılar için harika bir seçim olan Everton Oto Teyp; LED aydınlatma ile konforlu bir gündüz ve gece sürüşü sağlar.

Bluetooth özelliği sayesinde kablosuz olarak müzik akışı yapabilir ve arabanızın hoparlör sistemi üzerinden ahizesiz görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Kullanımı kolay, dikkat dağıtıcı olmayan ergonomik tasarımlı, geniş ve net ekranlı olan Everton Oto Teyp, çeşitli seçenekler sunan entegre düğmelere sahiptir.

Çözüm Odaklı Uygulamalarıyla Everton

Dünya genelinde adını duyurmayı başarmış olan Everton; yaptığı uygulamalar ve ürettiği ürünler ile kalitenin bilinen temsilcilerindendir. Everton, kaliteli ürün anlayışı ile araçların ses ihtiyacını karşılamayı başarır.  “For all car audio needs” sloganı ile tüm araçların ses ihtiyaçlarını karşılamak için yola çıktıklarını vurgular. Everton, doğuşundan bugüne kadar her zaman yüksek kaliteli ürünlerle dikkat çekmeyi başarmıştır. Everton, insanların ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlarken kolaya kaçmayıp profesyonel bir bakış açısı geliştirerek, teknolojinin son trendlerine başvurmuş ve üretim hatlarını kaliteden taviz vermeyen bir anlayışla sürdürmüştür.

Kalitenin Şekil Bulmuş Sağlam Hâli

Ekonomik bir tüketici olmak, bir araba teybi satın almanın en önemli faktörüdür. Bu durumu göz ardı etmeyen Everton, sunduğu uygun fiyatlar ve kampanyalarla tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Everton Oto Teyp, oldukça kolay takılır. Verilen talimatlar, basit ve anlaşılırdır. Mükemmel ses kalitesi ile kullanıcılarının keyfini yerine getirirken, hızlı kullanımı ile de odaklanma problemi yaşamamanızı sağlar. Ne dinlemek istediğinize siz karar verirsiniz ve Everton Oto Teyp sizin için müziğin en kaliteli hâlini sunar.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Everton Oto Teyp & Oto Mp3 Çalar

Marka
Toplam 24 / 56 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26080/everton