Doğa sporlarına yönelik giyim ürünleri konusunda zengin alternatiflere sahip olan Evolite markası, fiyat performans açısından sunduğu avantajlı fırsatlarla dikkat çeker. Mont gibi temel giyim ürünlerinden çoraba kadar ihtiyaç duyulan her parçanın üretimini yapan marka, zengin koleksiyonunu tek çatı altında alıcılarına ulaştırır. Evolite giyim ürünleri arasında dış katman ve iç katmanda kullanılan parçalar bulunur. Dış katman için montlar, ceketler ve yağmurluklara sahip olan markanın ürünleri arasında farklı özelliklere sahip pek çok alternatif vardır. Markanın alt giyim ürünleri arasında ise pantolon ve kapriler bulunur. Dağcılık, tırmanış ve bisiklet sürüşleri için özel tasarlanan ürünler, esnek hareket kabiliyeti sunar. Özellikle ıslandığında çabuk kuruma özelliği ile doğa şartlarına uyum sağlayan bu ürünler, doğada keyifli zaman geçirmenize imkan verir.

Evolite Outdoor Giyim Genel Özellikleri

Dış giyim ürünlerden montlar arasında trekking, kampçılık ve dağcılık gibi sporlar için tasarlanan ürünler bulunur. Yumuşak kumaşları, rüzgâra karşı dayanıklı tasarımları ve nefes alabilirlik yüzeyi ile kullanışlı bulunan montlar, takviye dikişleri ile güçlendirilmiştir. Yelek modelleri, rüzgâr direnci ve su itici kumaş özelliği ile kullanışlı tasarımlar arasında yer alır. Ceket ve polar modelleri arasında hem ara katman hem üst katman olarak kullanılabilen ürünler yer alır. Isı yalıtımı yüksek kumaştan üretilen polarlar, dirsek ve yaka bölümlerinde destek kısımları ile soğuğa karşı koruma sunar. Ceket çeşitlerinde ise iç kısmı softshell kumaştan üretilen modeller oldukça başarılı bir kullanım sergiler. Softshell çeşitlerinde tüylenme yapmayan kaliteli ürünlere sahip olan Evolite, tam fermuarlı ve yarım fermuarlı ürünleri alıcıya sunar. Kısa fermuarları ile kazak olarak kullanılan ürünler, çok kalın olmayan dokusu ile günlük yaşamda da giyime uygundur. Evolite outdoor yağmurluk çeşitleri doğada rahat bir kullanım için ekstra özellikler ile donatılmıştır. Yağmurdan ve rüzgârdan koruma sunan ceketler, astarlı tasarıma sahiptir. Bisiklet için tasarlanan yağmurluk modelleri ise reflektörlü yapısı ile kolay bir şekilde görünür ve böylece daha güvenli bir kullanım olanağı sunar. Evolite, termal iç giyimde kadın ve erkekler için farklı ürün modelleri mevcuttur. Uzun kollu body ve uzun paçalı alt parça olarak bulunabilen termal içlikler, antibakteriyel özelliği ile sağlıklı bir kullanım sergiler. Termal içlikler; dikişsiz esnek yapısı, hızlı nefes alma özelliği ve ter kokusunu önleyen yapısı ile outdoor kıyafetlerin altına rahatça giyilebilir.

Markanın çorap çeşitleri ise kışlık termal çorap ve yazlık çoraplar olarak değişir. Termal çoraplar uzun tasarımlara sahip olup terletmeyen yapısı ile kış aylarında hijyenik ve sağlıklı bir kullanım sunar. Termal çoraplar özellikle ayağı sıkmayan ve baskı yapmayan dokuları ile öne çıkar. Tozluk modelleri arasında ise polyester su geçirmez tozluklar bulunur. Su birikintilerinde, çukurlarda veya karlı zeminlerde ayakkabıların ve pantolon paçalarının ıslanmasını önleyen tozluklar, kolay giyilip çıkarılabilir yapısı ile pratik bir kullanıma sahiptir. Evolite outdoor giyim ayakkabı modelleri ise bot ve yürüyüş ayakkabılarını kapsar. Su geçirmez yapıya sahip olan ayakkabılar, nubuk deriden üretilip güçlü tabanı ile alıcıya sunulur.

Evolite Outdoor Giyim Genel Özellikleri

- Rüzgara karşı dayanıklı ve nefes alan kumaşlar

- Isı yalıtımı yüksek, su geçirmez modeller

- Antibakteriyel özellik ile sağlıklı bir kullanım

- Kullanışlı ve çok amaçlı tasarımlar

Evolite Kemer ve Bere Çeşitleri

Evolite kemer modelleri, esneyebilen özel tasarım outdoor kemerlerden oluşur. Özellikle dayanıklı polyester yapıda olan kemerler, çift toka sistemi ile bedene göre ayarlanabilir. Nefes alabilir tasarımı sayesinde sıkma yapmayan kemerler, metal parça içermez ve hafif tasarımı ile oldukça kullanışlı bulunur. Marka bere modelleri boyunluk, maske ve bere çeşitlerini içerir. Polar kulaklı bereler doğada pratik bir kullanım sunarken maskeler, zor şartlarda yüzünüzü ve boynunuzu soğuktan korumaya yardımcı olur.


ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Evolite Outdoor Giyim Ayakkabı Modelleri

Marka
Outdoor Ayakkabı
Sweatshirt
Gömlekler
Pantolon
Yağmurluklar
Şapkalar
Çorap ve Tozluklar
Yelekler
Termal İç Giyim
Softshell ve Polar
Montlar ve Ceketler
Kemerler
Bere
Eldivenler
Erkek
Kadın
Unisex
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 290 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/evolite