Face

Türkçe anlamı yüz olan ve ürünlerde Face şeklinde kullanılan marka, yapıştırıcı ürünleriyle meşhurdur. Özellikle de eğitim öğretim hayatında kullanımı son derece önemli olan sticker ürünler, çocukların ilgisini çeken ve çalışmalarını etkileyen ürünlerdir. Yanaklara, alın bölgesine, ellere ve defter, kitap ya da kırtasiye malzemelerinin tümüne yapıştırılması uygun olan bu stickerlar ile çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. 0 yaş grubundan 14 yaş grubuna kadar ilgi çekici bulunan stickerlar sayesinde çocuklar motive olur ve çalışmalarını giderek arttırırlar. Okullarda öğretmenler ve yöneticiler tarafından, evlerde ise anne ve babalar tarafından kullanımına yer verilen bu ürünler, minik detaylara ve rengarenk tasarımlara sahiptir. Hiçbir şekilde yapıştığı alana zarar vermeyen yapıştırıcılar kullanılır. Aynı zamanda çocuklar tarafından Face tattoo gibi algılanır ve çok hoşlarına gider. 

Face Sticker Çeşitleri

Birçok kişi tarafından anlamı bilinmediğinde Face ne demek sorusu gündeme gelir. Face’in anlamı yüz demektir ve buna göre üretilen ürünleri mevcuttur. Uğur böcekli, unicornlu, emoji içerikli, hayvan figürlerinin olduğu, meyve çiçek desenlerinin kullanıldığı, flamingo, zebra ve leopar gibi kendine özgü özellikleri bulunan hayvanların yer aldığı, minik, orta ve büyük boyutlarda birçok sticker mevcuttur. Yüz dahilinde birçok alana yapıştırarak kullanılan sticker modelleri hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çeker. Oldukça kullanışlı yapışkanlardır. Dilediğiniz her an her yerde motivasyon amacıyla, eğitim amacıyla, güdüleme ve pekiştirme amacıyla kullanabileceğiniz ürün grubudur. Oldukça sevimli renk ve tasarımlara sahip olan bu yapışkanlar özellikle de çocuklar için büyük bir motivasyon kaynağıdır. 

Uğur Böceği Face Sticker Çeşitleri

En sevilerek tercih edilen Face sticker modelleri arasında uğur böcekli kabartmalar yer alır. Zemin rengi olarak kırmızı ve üst renk olarak siyah detaylara yer verilen uğur böcekli stickerlar tam olarak gerçekçi boyutlara sahiptir. Erkek çocuklar için de kız çocuklar için de motivasyon kaynağı olarak kullanılan bu sticker çeşitleri, hayvan severler için de en ön planda yer alır. Puffy kabartma malzemeler kullanılarak tasarlanan uğur böcekleri stickerlar minik yaş gruplarının da ilgisini çeker. Çocukların kendilerini daha sevimli ve keyifli hissetmesine olanak sağlar. Sadece yüz bölümünde değil çocukların istediği her alanda kullanılabilir. Özellikle de uğur böceklerini seven herkes tercih edebilir. 

Unicorn Face Sticker Çeşitleri

Birçok işlevselliği bulunan sticker çeşitleri arasında çocukların en fazla ilgisini çekenlerden biri de unicorn Face sticker çeşitleridir. Unicorn at tasarımları kullanılarak hazırlanan bu çeşitler, çocukların odalarında uygun yerlere de yapıştırılabilir. Unicorn at tasarımına sahip olan sticker modellerinde hem küçük atları hem de büyük atları görebilirsiniz. Aynı zamanda yapıştırdığınız alanda bir bütünlük elde etmek adına gökkuşağı, yıldız ve bulut içeriklerinin olduğunu da görebilirsiniz. Kullanışlı ve bir hayli renkli olan unicorn sticker modellerinde kırmızı at, bej at, pembe at, beyaz at ve gökkuşağı renkleriyle bezenmiş atlar bulunur. Sevimli görüntüleri sayesinde çocukların en sevdiği çeşitlerden birisidir. Üst kısımları puffy kabartma alt kısmı yüze kimyasal madde içermeyen yapışkanlarla tasarlanır. Bu sayede yediden yetmişe herkes güvenle cilt üzerine kullanabilir. Özellikle de unicorn at tasarımına bayılan kız çocuklar için bu renkli stickerların fiyatları da oldukça idealdir. 

Alfabe Face Sticker Çeşitleri

Face stickers çeşitleri arasında eğitimciler tarafından sık sık tercih edilenlerden biri de alfabe yapışkanlardır. A harfinden başlayarak Z harfine varana kadar tüm alfabe harflerini yapışkan şekilde içeren bir sticker tasarımıdır. Özellikle de ilkokula başlayan ve okuma yazmayı sökmede kolaylık isteyen çocuklar için alfabe stickerler bir eğitim materyali olarak tercih edilebilir. Çocuklara rengarenk ve kabartmalı şekilde sunulan alfabe stickerlar sayesinde çocukların hem görsel hafızası güçlenir hem de fiziksel olarak ince motor becerilerini geliştirebilirler. Defterlerine, kitaplarına ve gözlerinin gördüğü her alana A’dan Z’ye tüm harfleri yapıştırabilirsiniz. 

Emojili Face Sticker Çeşitleri

Emoji içerikli sticker çeşitleri ise gülen surat, üzgün surat, kızgın surat, ağlayan surat, kahkaha atan surat, kalpli göz fışkırtan surat gibi tüm emoji desenlerine sahiptir. Face sticker emoji çeşitleri sayesinde çocuklar tüm duygu ve düşünceleri daha kolay bir şekilde öğrenebilirler. Çocuklarınızın duygu içerikli yüz ifadelerini daha doğru ve pratik bir şekilde öğrenmesini istediğinizde, bu emojili sticker çeşitlerini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Üstelik bu emojili sticker çeşitlerini yabancı dil öğretirken de kullanabilirsiniz. Duyguların yabancı dildeki karşılıklarını öğretebilmek adına, boş sayfalara bu emojili stickerları yapıştırabilirsiniz. Altlarında belirli bir boşluk bıraktıktan sonra yabancı dilde ve Türkçe’ deki karşılıklarını yazabilirsiniz. Böylece çocuklar hem görsel olarak hem de yazılı olarak duyguları öğrenebilirler. Aynı zamanda gün içinde duyguları çocuklar için pekiştirmek adına yanaklarına, ellerine ve avuçlarına da yapıştırabilirsiniz. Böylece güdülemeyi daha kolay elde edebilirsiniz. 

Face A4 Kalp Sticker Çeşitleri

Kız çocuklarının ve yetişkin kadınların en sevdiği yüz yapışkanları arasında kalp çeşitleri yer alır. Rengarenk kalplerin farklı boyutlarda sunulduğu çeşitlere sahiptir. Pembe kalpler, kırmız kalpler, turuncu kalpler, sarı kalpler ve daha pek çok renge sahip olan kalpler en güzel boyutlarda ve güçlü yapışkanlarla sunuluyor. Dilediğiniz her an her yerde kullanabileceğiniz kalp stickerları, kendinizi motive etmek için daha çok kullanabilirsiniz. Minik kalpler, büyük kalpler ve orta boyutlu kalpler, ciltte de farklı alanlarda da kullanıma hazırdır. Çizgili kalpler, geometrik şekillere sahip olan kalpler, kalp içinde kalp tasarımı bulunanlar ve noktalı kalpler çeşitli tasarımları ile beğeniye sunuluyor. Defterlerinizin köşelerine, çalışma isteğini arttırması adına, rengarenk kalemlerinizle uyum sağlaması adına tercih edebilirsiniz. 

Face Rakam Sticker Çeşitleri

Okul çağına geçen çocukların erken yaşta rakam öğrenimi son derece önemlidir. Sizler de çocuklarınıza alfabeyi öğretirken aynı zamanda rakamların yazılışını ve okunuşunu da öğretmek için rakam stickerlardan faydalanabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan rakam sticker modellerinde tüm rakamlar mevcuttur. 0’dan başlar ve 9’a kadar rengarenk rakamları sizlere sunar. Bu sayede hem rakam yazılış ve okunuşları için hem de büyük sayıların yazılış ve okunuşları için kullanılabilecek sticker çeşitleridir. Oldukça güçlü bir yapışkan alanına sahip olduğundan dilediğiniz her yere kolaylıkla yapıştırabilirsiniz. Yüze ve ellere de yapışmaya uygun olan bu ürünler özellikle kabartmalı ve renkli şekilde tasarlanır. Bunun en temel amacı ise görsel ve mekaniksel zekayı güçlendirmektir. 

Face Penguen Sticker Çeşitleri

Penguen tasarımları ve kabartmaları kullanılarak tasarlanan stickerlar, penguen severler için oldukça sevimlidir. Minik penguenler, anne ve baba penguenler düşünülerek aile portresi elde edilen penguen stickerlar ile kış aylarının gelişini kutlayabilirsiniz. Penguen, kış bölgelerinde yaşayan bir hayvan olduğundan ve çocuklar tarafından karakteristik özellikleri bilinmesi gereken bir hayvan olduğundan sticker kullanımıyla bu öğretimi sağlayabilirsiniz. Penguenlerin üzerinde yer alan atkı ve bere detayları da kış aylarında kombinlerin nasıl olması gerektiğine dair çocuklara bilgi vermiş olur. Oldukça kullanışlı olan penguen sticker çeşitlerini çocuklarınızın odalarında, kış mevsimi geldiği zaman uygun alanlara yapıştırabilirsiniz. Böylece hem kışın geldiğini anlayacaklar hem de kış boyunca kendilerine bir eğlence bulabileceklerdir. 

Face A4 Trafik İşaretleri Sticker Çeşitleri

En önemli sticker çeşitlerinden biri de trafik işaret ve levhalarını içerenlerdir. Kullanım amacı çocuklara trafik işaret ve levhalarını öğretmek olan stickerlar sayesinde amacınıza ulaşabilirsiniz. Kırmızı ışık, sarı ışık ve yeşil ışığın önemini kavratmak için bu sticker çeşitlerini kullanabilirsiniz. Dur levhası, park yapılmaz levhası ve okul yaya geçidi gibi alanların önemini vurgulamak adına da trafik işaretleri stickerlarını kullanabilirsiniz. Böylece çocuklarınıza erken yaşta, trafiğin ne kadar zorlu bir süreç olduğunu ve mutlaka öğrenilmesi gerektiğini de aşılamış olacaksınız. Hiç vakit kaybetmeden temin edeceğiniz trafik işaret ve levhaları stickerları ile çocuklarınızla eğlenceli bir oyun da kurabilirsiniz. Boyutları son derece ideal olan bu stickerlar ile siz trafik polisi olabilir ve çocuğunuzun öğrenme aşamalarını sticker kullanarak test edebilirsiniz. Çok amaçlı kullanıma etki eden bu stickerları, çocuklarınızın görüş alanına yapıştırdığınız zaman daha kolay ve hızlı bir şekilde öğrendiklerini de görmüş olacaksınız. İşaretler içinde yaya geçidi, iki yönlü yol, karşıdan gelene yol ver, sola dönülmez, sola mecburi yön, anayol, girişi olmayan yol, taşıt trafiğine kapalı yol, sağa dönülmez, taşıt giremez, çeşme, sesli ikaz, azami hız süresi levhaları, ileri mecburi yön, sağa ve sola mecburi yön, öndeki taşıtı geçmek yasak, tünel, her iki yandan gidiniz, yaya giremez, tehlikeli viraj ve kasisli yol gibi tüm temel levhalar ve işaretler bulunur. Böylece çocuklar için de henüz bilmeyen yetişkinler için de öğretim amacıyla bu stickerlar tercih edilebilir. Artık trafiğe çıktığınız zaman hangi işaret ve levhanın ne anlama geldiğini çok daha çabuk hatırlayabilirsiniz. Trafik işaret levhalarının özel olarak öğretilmesi amacıyla tasarlanan sticker çeşitleri, görsel zekayı güçlendirir ve hatırlamayı kolaylaştırır. 

Face Flamingo Sticker Çeşitleri

Flamingo tasarımına sahip olan sticker çeşitleri ise pembe rengi ile dikkat çekiyor. Gerçek bir flamingodan ilham alınarak tasarlanan flamingo stickers, çocukların eğlenceli kağıtlara sahip olmasına da olanak sunuyor. Defterlerin köşelerine, kitapların köşelerine ya da kalemlerin tutma kısımlarına yapıştırılan flamingo stickerlar, çocukların çalışma sevgisini arttırıyor. Özellikle de canlı pembe tonları kullanılarak tasarlanan bu stickerlar sayesinde çocukların motivasyon kaynağında da artış yaşanıyor. 

Face Leopar Sticker Çeşitleri

Leopar baskısı kullanılarak kabartmalı şekilde tasarlanan sticker çeşitleri ise yetişkinlerin ilgisini çekiyor. Ajandaların önemli tarihlerine, özel günlere ve davetlere, randevularınıza ve özel notlarınıza yapıştırabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Üst kısımları mat ya da parlak şekilde tasarlanan leoparlı stickerlar ile ajandalarınızı çok daha cool bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Yalnızca ara sayfalarda değil aynı zamanda ajanda ve diğer not defterlerinin kapak kısımlarında da bu stickerların kullanımına yer verebilirsiniz. Dilediğiniz her an her yere yapıştırabileceğiniz leopar desenli sticker çeşitleri ile tarzınızı da gözler önüne serebilirsiniz. 

Face Zebra Sticker Çeşitleri

Vahşi doğaya ilgi duyanlar ve bu hayvanlarla alakalı araştırma yapmak isteyenler için kullanışlı zebra stickerlar da online rafta yerini alıyor. Çocuklarınıza vahşi doğayla ilgili bilgi vermek istediğinizde ve yalnızca belgesellerde görebilecekleri hayvanlar hakkında bir eğitim vermek istediğinizde zebra gibi önemli hayvan figürlerini taşıyan sticker modellerine göz atabilirsiniz. Her açıdan çok kullanışlı olan ve gerçek anlamda eğitim ve öğretime destek sunan bu stickerlar hem okul yaşantısında hem de ev yaşantısında yer verilmesi gereken ürünlerdir. 

Face Kedi ve Köpek Sticker Çeşitleri

Çocukların en sevdiği hayvanlar arasında istisnasız kedi ve köpekler yer alır. Kedi ve köpek figürleri tercih edilerek kabartmalı bir şekilde tasarlanan sticker çeşitleri ile çocuklarınıza evcil hayvanlar hakkında da kolaylıkla bilgi verebilirsiniz. İster boş kağıtlar üzerine yapıştırarak ister dolaplarına yapıştırarak öğretimi güçlendirebileceğiniz ürünlerdir. Alt kısımlarında kullanılan yapışkanlar kesinlikle kimyasal madde içermez. Bu sayede yüze, yanaklara, alına, ellere ya da kollarına yapıştırmak istediklerinde hiçbir tehlike ve risk içermez. Gönül rahatlığıyla dilediğiniz her yere yapıştırabilirsiniz. Cildi tahriş etme ya da alerjik reaksiyonlara yol açma gibi bir durum da söz konusu olmaz. 

Face Aferin Yazılı Sticker Çeşitleri

Aferin yazılı stickerlar, okullarda öğretmenler tarafından en çok kullanılan çeşitlerdir. Bunun temel nedeni ise çocukları güdülemek ve yaptıkları olumlu davranışlar, ödevler ve görevler sonucunda onları daha da motive etmektir. Minicik bir yapışkan dahi çocukların güdülenmesinde önem arz eder. Daha fazla çalışma isteği uyandırır. Defterlerine baktıkları zaman aferin ya da buna benzer yazılı stickerlar yapışık olduğunda kendileriyle gurur duyarlar. Öğretmenlerinin onları sevdiğini, sorumluluklarının onlar için ne kadar önemli olduğunu da bu stickerlar sayesinde anlamış olurlar. Aynı zamanda ödevlerine renk katılmış olur. Çocuklar için olduğu kadar yetişkinler için de önem arz eden yazılı stickerler mevcuttur. Bu stickerlar, bir sorumluluğu yerine getirdiğiniz zaman, bir görevi yaptığınız zaman ya da başarılı sonuçlar elde ettiğiniz zaman kendinizi ödüllendirme aracınız olabilir. Böylece görev ve sorumluluk alanlarınıza renk katmış olursunuz. 

Face Çiçek Sticker Çeşitleri

Çiçek desenleri kullanılarak tasarlanan stickerlar ise günlük kullanıma oldukça uygundur. Papatya, orkide, gül gibi sevimli ve renkli çiçek figürleri kullanılarak elde edilen bu sticker modellerini kart hazırlarken, mektup ve davetiye gibi önemli ürünler hazırlarken kullanabilirsiniz. Daha renkli fasiküller ortaya koymak için, sade kağıtları renkli ve güzel bir görünüme sokmak için, özellikle de motivasyonu arttırmak için çiçek desenli stickerları tercih edebilirsiniz. 

Face Meyveli Sticker Çeşitleri

Meyveli stickerlar ise meyvelerin Türkçe ve yabancı dilde öğrenimlerini sağlamak için tercih edilebilir. Üzümden elmaya, kirazdan karpuza, kavundan çileğe, erikten ananasa, mandalinadan portakala, limondan ayvaya tüm meyveleri öğretmek için meyveli kabartmalı stickerlar tercih edilir. Boyutları ideal şekilde tasarlanan meyve stickerlar sayesinde çocuklar meyveleri ve hangi meyvenin hangi mevsime ait olduğunu da kolaylıkla öğrenebilir. 

Face Sticker Çeşitleri Nerelerde Kullanılır?

Binbir türlü desene ve tasarıma sahip olan sticker çeşitleri, ödevlendirme yaparken, randevu tarihlerini işaretlemek için, ödevler ve sorumluluklar sonucunda başarılı bir dönüş vermek için, ödüllendirmek için ve birçok farklı alanda kullanılabilir. Özellikle de küçük yaş gruplarında bilgilerin pekiştirilmesi, güdülenmesi ve motivasyonlarının arttırılması için çeşitli renk ve içeriklere sahip olan stickerlar kullanılabilir. 

Face Sticker Çeşitlerinde Hangi Tür Malzemelere Yer Verilir?

Üst kısımlarında puffy olarak adlandırılan kabartma malzemeler kullanılır. Burada mat ya da parlak olanlar tercih edilir. Alt kısmında ise cilde zarar vermeyen ve kimyasal madde içermeyen yapışkanlar kullanılır. 

Face Sticker Fiyatları

Stickerların fiyatları oldukça uygundur. Son derece hafif ve birden fazla çeşide sahip olan stickerların fiyatları sizleri asla yormayan fiyatlardır. Kolaylıkla temin edebilirsiniz. 

Face Sticker Çeşitleri Yüze Sıkı Yapışır mı?

Yapışkan kısmı yüze sıkı ya da gevşek şekilde yapışmaz. Tam olarak ideal bir yapışkanlık sunar. 

Face Sticker Çeşitleri Yüzden Başka Nerede Kullanılabilir?

Defter ve kitaplarda, dolaplarda ve diğer tüm kırtasiye malzemelerinde kullanılabilir. 

Face Sticker Çeşitleri Yetişkinler İçin Uygun mudur? 

Çocuksu figürlerin yanı sıra vahşi hayvanların, çiçeklerin ve geometrik şekillerin kullanıldığı sticker çeşitleri yetişkinler için son derece uygundur. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Face

6 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı
  5. Kelime Filtresi
Başa dön