100 yıldan fazla bir geçmişe sahip olan ve Türkiye'ye geldiği 2010 yılında, ilk iki yıl içerisinde 10 milyondan fazla eve girip özellikle ev hanımlarını etkilemiş olan Fairy, hem ellerinizin hem de bulaşık makinenizin dostu olmaya devam ediyor. Bilinirliğini ve güvenilir oluşunu hem dünyada hem de Türkiye'de kanıtlamış olan Fairy ile artık kuruyup kalmış yemek artıkları ve donmuş olan yağlar sizin için bir problem olmaktan çıkıyor. Devasa boyutlardaki tavalarınızı ve narin tencerelerinizi tertemiz yapmak ve ilk günkü gibi parlaklığını korumak artık Fairy'nin görevi oluyor. En inatçı yağları ve tüm zorlu bulaşık kirlerini dize getiren Fairy dillere destan ultra gücünü sizlere gösterip, bir yandan da bulaşık makinenizin ömrünün uzamasını sağlıyor. 

Tablet olarak üretilip kullanımınıza sunulmuş olan ve size bu anlamda büyük kolaylık sağlamayı hedefleyen Fairy, bulaşık makinenizde tek yıkamada en mükemmel sonucu elde etmenizi sağlıyor. Fairy tabletleri; makinenize koymuş olduğunuz kirli tabaklarınızı, çatal, bıçak ve kaşıklarınızı ilk günkü gibi korurken, lekeli bardaklarınızı ve yağlı tencere tavalarınızı, tertemiz ve pırıl pırıl bir hale getiriyor. Üstelik bu sonucu elde etmek için, bulaşıklarınızı tek tek durulamanıza, köpüklemenize ya da sudan geçirmenize de gerek kalmıyor. Tüm bu yapmanız gereken işlemleri Fairy tabletleri sizin yerinize ve sizin için yapmayı hedefliyor. Kolay bir kullanıma sahip olması özelliği ile Fairy tabletleri, tek başına pek çok işlemi bir arada yapıyor. Hem toz hem de sıvı tek bir tablette birleşerek, bulaşıklarınızın üzerine yapışmış olan en inatçı kir ve lekeleri bile, üzerinden tam 24 saat geçmiş olsa dahi tek bir yıkamada söküyor, ışıltıyı ve temizliği tabaklarınızda yeniden oluşturuyor. Bir yandan zorlu lekeleri parçalayıp size en iyi temizliği ve hijyeni sağlarken; diğer yandan da korumalı bir yıkama gerçekleştirerek makinenizin uzun bir ömre sahip olmasında size yardımcı oluyor. Bulaşık makinenizin içerisinde donmuş yağ ve yemek artıklarının birikmesine engel olarak, ileride size sorun olabilecek tıkanıklıkların da önüne geçiyor.

Fairy'nin bulaşık makinesi için üretmiş olduğu tabletler, bulaşıklarınız üzerinde herhangi bir iz ya da bir kalıntı bırakmıyor. Fairy tabletleri bulaşık makinenizin içerisinde oldukça hızlı bir şekilde çözünerek, makine içerisindeki tüm bulaşıklara eşit bir şekilde dağılıyor, size etkin ve güçlü bir temizliği vaat ediyor. 40 milyondan fazla tüketiciye ulaşım sağlamış olan ve kolaylık ile çözünen Fairy tabletleri, aynı zamanda kısa programlı yıkamalarınız için sonuç odaklı bir performans sağlıyor olup, gerçekleştirdiği üstün parlaklığa ön yıkamasız olarak da sahip olmanıza yardımcı oluyor. 

Fairy Bulaşık Makinesi Tablet Fiyatları

Makinenizi her çalıştırdığınızda, sadece bir tane tablet kullanmanız kusursuz sonuç için yeterli oluyor. Tamamı dolmuş ve yağlı tencereler içeren bir makinede de az bulaşık barındıran bir kaç tabak ya da bir kaç bardağın doldurduğu bir makinede de aynı sonucu elde etmenizi sağlıyor. Sizin yapmanız gereken tek şey; tek kullanımlık tabletlerden bir tanesini bulaşık makinenizin haznesine yerleştirip kapağını da kapatmak oluyor. Özellikle ev hanımlarının kullanım rahatlığından dolay tercih ettiği ve yüksek performansından yola çıkarak onay verip güven duyduğu, zorlu bulaşıklarla baş eden Fairy bulaşık makinesi tabletleri; sahip oldukları fiyatlandırmalar itibari ile de aile bütçesine katkıda bulunuyor. Bulaşık makinelerinin kullanım yoğunluğu göz önünde bulundurularak; tercih edilecek küçük boy paketleri, orta boy paketleri ya da mega boy paketleri satın alınabiliyor. Her birinin içerisindeki tablet sayısı ve bu sayıya göre fiyatlandırmalar farklılık göstermekle beraber; her birinin performansı en yüksek seviyede sonuç gösteriyor.

Fairy Bulaşık Makinesi Tablet Fiyatları

44 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Fairy
  2. Finish
  3. Pril
  4. Akbel Kimya
  5. Amway
  6. Omniwash
  7. Seventh Generation
  8. Almawin
  9. Bayer Kimya
  10. Klar
  11. Sodasan
  12. ABC
  13. Bingo
  14. Diversey
  15. Ecover
  16. Erkan Şamcı
  17. Friendly Organic
  18. Iduna
  19. Mom's Green Ecologic
  20. Protect
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Markalar Fairy

Makine Deterjanı Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483619/28001525/28001941/28002654
BAŞA DÖN