1870 yılında Cesare Ferrino tarafından kurulan Ferrino, endüstriyel ve günlük kullanıma uygun kumaşlar, kampçılık malzemeleri ve çadırlar üretiyor. İtalyan ordusunun askeri çadırlarını da imal eden firma; dayanıklı, ergonomik, uzun ömürlü ve kaliteli kampçılık malzemeleri ile göz dolduruyor. Profesyonel dağcıların ve doğa tutkunlarının en çok tercih ettiği markalar arasında bulunan Ferrino, açık hava sporlarında konfor ve güvenlik ile eş anlamlı hale geliyor. Titiz saha testlerinin, yıllara dayalı AR-GE çalışmalarının ve tecrübenin bir sonucu olan markaya ait açık alan çadırları, zorlu doğa koşullarına karşı üstü düzey dayanıklılık vadediyor. Tasarım sürecinden üretim aşamasına kadar %100 kalite sunan Ferrino çadır modelleri, “UNI EN ISO 9001” sertifikasını da üzerinde taşıyor.

Ferrino Çadır Modelleri

Tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik, aile boyu ve dört mevsim gibi çeşitli kullanım ihtiyaçlarına ve farklı doğa koşullarına uygun olarak tasarlanan çok sayıda Ferrino çadır modeli bulunuyor. Sarı, kırmızı, turuncu, beyaz, siyah ve kamuflaj gibi geniş renk yelpazesi ile dikkat çeken ürünler, hem tasarım hem de kullanım olanakları açısından oldukça zengin seçenekler sunuyor. İki kişilik, üç kişilik, dört kişilik ve aile boyu kullanım için tasarlanan çadırlar, yüksek kubbe yapıları sayesinde son derece geniş ve ferah bir ortam sağlıyor. Asimetrik kurulum olanaklarına ve birden fazla odaya sahip olan geniş çadırlar, bireysel kullanımlar için farklı yaşam alanları oluşturabilmenize de olanak tanıyor.

Ekspedisyon ve yüksek irtifa tırmanışları için özel olarak tasarlanan dört mevsim çadır modelleri, her şart altında güvenlikten ve izolasyondan ödün vermiyor. Temiz bir zemine sağlam bir şekilde kurulan Ferrino çadır çeşitleri; kar, tipi ve rüzgar gibi çetin kış koşullarında güvenli bir biçimde konaklayabilmenize yardımcı oluyor. Çadırın ana gövdesi üzerinde yer alan ve farklı yüksekliklere göre ayarlanabilen kar etekleri, zeminden gelebilecek akıntı risklerinin önüne geçiyor. Fırtınalara ve sert rüzgarlara karşı üst düzey direnç gösteren havalandırma kanalları, sabitleme slotları sayesinde tam açık veya yarı açık bir şekilde kullanılabiliyor. Çelik çadır kazıklarına bağlanan dayanıklı gergi sistemi, çadırın rijit ve sert bir gövdeye sahip olabilmesini de sağlıyor.

Ferrino Çadır Fiyatları

Tek bir düzlem üstünde birden fazla noktada birleşim alanı olan veya hızlı açılıp kapanma sistemi bulunan ürünler, kısa süre içerisinde çadır kurmak ve bir an önce kendinizi güvence altına almak için kullanabileceğiniz ideal ürünler içinde yer alıyor. Açık alan konaklamaları için geliştirilen geleneksel çadır modellerinin yanı sıra, doğrudan araç üzerine bağlanabilen inovatif ürünler de Ferrino ürün yelpazesi içerisinde karşınıza çıkıyor. Tıpkı bir port bagaj gibi araç üzerine sabitlenebilen araç üstü çadırlar; özellikle balıkçılık, avcılık ve kampçılık tarzındaki aktivitelerde sıklıkla tercih ediliyor. Araç üstü Ferrino çadırlar, zeminin çadır kullanımına uygun olmadığı alanlarda en büyük yardımcınız oluyor.

Ergonomik tasarımları, dayanıklı gövde yapıları, kaliteli kumaşları ve sağlam kurulum mekanizmaları ile öne çıkan markaya ait çadırlar, ekstrem koşullarda konaklamak ya da kamp yapmak için rahatlıkla kullanılabiliyor. Çadır üstünde yer alan güneşlik, sineklik, perde, havalandırma kanalları ve tente gibi ek aksesuarlar da, yaşam alanları içindeki konforu, ferahlığı ve ergonomiyi önemli ölçüde yükseltiyor. Genel olarak Ferrino çadır fiyatları ise; ürünün modeli, türü, iç hacmi, teknik özellikleri, kurulum sistemi ve kumaş yapısı gibi çeşitli unsurlara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Ekspedisyon ve yüksek irtifa için tasarlanan ultra dayanıklı çadır modellerinin fiyatları; yaz ve bahar dönemlerinde kamp yapabilmek için dizayn edilen ürünlere kıyasla biraz daha yüksek olabiliyor.

Ferrino Çadır Fiyatları ve Modelleri

70 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Ferrino
  2. Husky
  3. AND OUTDOOR
  4. Evolite
  5. Hannah
  6. Easy Camp
  7. Makalu
  8. Angel Eye
  9. Gringo
  10. GadaHome
  11. Remixon
  12. Marmot
  13. Savage
  14. Andoutdoor
  15. Quechua
  16. Free Camp
  17. Pinguin
  18. Tunç
  19. Discovery
  20. Toptancı Kapında
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Ferrino
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/19102/ferrino
BAŞA DÖN