Fırın Temizleyici

Temizlik ve hijyen hayatın en önemli unsurudur. Özellikle mutfakta kullandığınız eşyalar yiyecek ve içeceklerle dolaylı olarak temas halinde olduğu için temiz ve hijyenik olması daha da önemlidir. Fırın & Beyaz Eşya Temizleme ürünleriyle mutfağınızda gerekli olan hijyeni sağlayabilirsiniz. Sürekli yemek pişirmek için kullandığınız ocak veya fırınınızda bir müddet sonra yemek buharlarından dolayı yağlanma ve lekelenmeler oluşur. Bu yağlanmaları temizlemek oldukça zordur. Günümüzün temizlik teknolojileriyle bu lekeler birer sorun olmaktan çıkar. Birbirinden güçlü yağ sökücüler ve temizlik malzemeleriyle beyaz eşyalarınızda aradığınız temizliği ve hijyeni sağlamanız çok kolaydır.

Fırın Temizliği Nasıl Yapılır?

Zaman içinde fırın ve ocağınızda oluşan ve en zor lekelerden olan yağlanmalar için artık yeni nesil yağ sökücüler mevcuttur. Beyaz eşyalarınıza, cam veya çelikten mamül ocaklarınıza zarar vermeden, çizmeden temizleyen temizlik ürünleriyle evinizde gerçek hijyeni sağlayabilirsiniz. İnox paslanmaz çelikten üretilmiş ankastre setlerinizde meydana gelen yağlanmalar için çeliğe zarar vermeyen mükemmel yağ sökücülerle derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz. Ovalamaya veya herhangi bir efor sarf etmeye gerek kalmadan kısa sürede yanmış yağ ve kirlerden mutfak eşyalarınızı arındırabilirsiniz. Çelik, beyaz eşya, cam, fırın ve ocak temizleyicilerle mutfağınız ışıl ışıl parlar ve temizlik kokar. Fırın ve beyaz eşya temizleyicilerle derinlemesine temizlik ve hijyen sağladığınız gibi, yanmış yağların oluşturduğu kötü kokuları da gidermiş olursunuz. 

Beyaz Eşya Temizliği Nasıl Yapılır?

Beyaz eşya, çelik ve cam eşyalarınızın temizliği kadar bakımı ve korunması da o oranda önemlidir. Mutfak eşyalarınızın temizliği esnasında çizilme, renk değiştirme gibi oluşması muhtemel istenmeyen risklerin önüne geçen, parlatma ve bakım yapan koruyucu solüsyonlar ve spreylerle, hem temizlik hem de bakım ve yenileme sağlayabilirsiniz. Özellikle ankastre setlerde doğru yapılmamış temizlik nedeniyle zamanla yıpranma ve güzel görünüm kaybolabilir. Bunun önüne geçmek için mutfak eşyalarınıza özel olarak üretilmiş koruyucu ve bakım solüsyonlarını kullanabilirsiniz. Bu bakım malzemeleri, yüzeyleri aşındırmaz ve yıpratmaz. Her türlü kir, yağ, su veya parmak izi lekesini gidererek pırıl pırıl bir görünüm sağlar. Bakım malzemelerinin içeriğinde bulunan koruyucu maddeler eşyalarınızı oksidasyondan korur, tozlanma süresini geciktirir, anti-statik polymer bir yapı oluşturarak kirlenme süresini olabildiğince öteler. 

Beyaz Eşyalardan Kötü Kokular Nasıl Giderilir? 

Beyaz eşyalarınızın içerisinde zaman zaman gıdaların neden olduğu istenmeyen kokular oluşabilir. Buzdolabınızda oluşabilecek kötü kokuları gidermek için buzdolabı hijyen setlerinden yaralanabilirsiniz. Bu hijyen setleriyle derinlemesine temizlik yapabildiğiniz gibi, buzdolabınızda oluşacak kötü kokuları giderebilir ve buzdolabınızın hoş kokmasını da sağlayabilirsiniz. 

Çelik, cam ve beyaz eşyalarınızı yağdan ve kokudan arındırırken, yüksek koruma sağlayan parlatıcı solüsyon ve spreylerle de ömürlerini uzatabilirsiniz. Uzun yıllar görselliğini korumasını ve ilk günkü gibi kalmasını istediğiniz tüm eşyalarınızı, hatta mobilyalarınızı bile bu bakım solüsyonları ile silebilir ve parlatabilirsiniz.

Seramik ocaklarınız için çelik kazıma aparatları, ocağınızda taşan ve yanan yemek artıkları ve yağları kazımanız için biçilmiş kaftandır. Keskin ağzıyla, yanmış, yapışmış ve kurumuş tüm kirleri ocağınızı çizmeden, deforme etmeden ve herhangi bir zarar vermeden giderebilirsiniz. 

Hayatınızı Kolaylaştıran ve Derinlemesine Hijyen Sağlayan Ürünler

Artık temizlemesi çok yorucu olan ağır yağ, kir ve yemek artıklarını ve kötü kokuları gidermek çok kolay. Hayatınızı kolaylaştıran temizlik ve bakım malzemeleriyle mutfağınızda gerçek hijyeni kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Tüm bu yardımcı malzemelerle ömrünüzü temizlik yapmakla geçirmenize gerek kalmaz. Kısa sürede temizlik sağladığınız gibi kirlenmeyi de geciktiren bu ürünler sayesinde kendinize ve ailenize daha fazla zaman ayırabilir ve tertemiz mutfaklarda sevdiklerinizle daha güzel vakit geçirebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fırın Temizleyici Ürünler

246 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 246 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001525/28002071/80361001