Evde, yazlıkta veya iş yerlerinde her zaman en önemli ihtiyaçlardan biri olan tuvalet kağıdının kalitesi, suya dayanıklılığı ve yumuşaklığı ile test edilir. Focus tuvalet kağıdı, suya dayanıklı çift katlı yapraklarıyla hassas ciltleri bile yumuşacık temizler. Öncelikle çocuklar ve sonra da yetişkinler için hijyenik ve geniş yaprak boyutuyla memnuniyet yaratır. Her bir yaprak iki katlı ve kolayca koparılacak şekilde sarılmış olan rulolar, oldukça uzun bir boyda tasarlanmıştır. Kağıt gramajı olarak da oldukça avantajlı olan rulolar, pratik kullanımı ile öne çıkar. Kokusuz ve parfüm içeriği bulunmayan Focus kağıtlar, herhangi bir alerjik duruma meydan vermeyecek içeriklerle üretilmiştir. Ürünü ister evinizde, isterseniz de iş yerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Çekirdek veya kalabalık ailelerde farklı boylarda tuvalet kağıdı paketleri alınır. Market alışverişi yapılırken listede ön sıralarda yer alan ürünler arasında tuvalet kağıdı gelir. Hacimli ve geniş yer kaplayan kağıt rulolarını taşımak sorun haline gelebilir. Online alışveriş yapmayı tercih ederek siz de farklı ürünlere ulaşabilir, kağıtları kalite, marka ve fiyat olarak karşılaştırma imkanı bulup, oturduğunuz yerden seçebilirsiniz. Elde veya arabada taşıma sorunu yaşamadan kolaylıkla alışverişinizi yapabilirsiniz.

Focus Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Focus tuvalet kağıdı fiyatları, marketlerdeki diğer kağıtlarla karşılaştırıldığında oldukça uygun avantajlara sahiptir. Büyük işletmeler veya ortak kullanılan genel tuvaletlerde gerekli olan bol sayıdaki kağıt rulosunu bir araya getiren dev paket, bu avantajı daha da artırmış olur. İçinde tam 72 rulo bulunan geniş tuvalet kağıdı pakedi, uzun süre yeniden alışveriş yapmadan, tuvalet kağıtlarının rahatça kullanılmasına olanak verir. Kimi zaman kalabalık ailelerin veya çocuklu ailelerin de tercih ettiği dev tuvalet kağıdı paketini inceleyerek, siz de banyonuz başta olmak üzere evinizin tüm alanlarındaki hijyeni kolayca sağlayabilirsiniz.

Daha küçük paket tercihleriniz için sunulan 48 rulodan oluşan ambalaj, küçük işletmelerde veya evlerde ideal bir kullanım sağlar. Çabuk bitmez, uzun süre tekrar kağıt almanız gerekmez. Diğer bir seçenek ise 16 rulo olarak sunulan orta boy Focus tuvalet kağıdı paketi olarak öne çıkıyor. Kullanım durumuna göre dört kişilik bir ailenin yaklaşık 20 günlük kağıt ihtiyacına cevap veren Focus 16 rulolu tuvalet kağıdı paketi de çok tercih edilen boylardan biri olarak piyasada yer alıyor.

Özellikle çocuklu ailelerin çok fazla tükettiği tuvalet kağıtları, emici olmaları, çocuk cildine zarar vermeyecek şekilde yumuşak bir dokuya sahip olmaları bakımından konfor sağlıyor. Focus tuvalet kağıtları, yumuşak ve sıvıyı hemen emen özellikleriyle tercih ediliyor. Her bir parça kağıt kullanılırken kolayca koparılabilir şekilde ayarlanmış olan rulolar, çocukların da rahat kullanmalarına yönelik hazırlanmıştır.

Tuvalet kağıdı tüketimi çok olan genel tuvaletlerde, çöp kutusu yerine suya atılan kağıtların zaman içinde tuvaleti tıkayarak istenmeyen durumlara yol açtığı görülür. Bu gibi hoş olmayan durumlar da göz önüne alınarak, suda kolayca parçalanıp eriyen, tuvaletin tıkanmasına sebep olmayan tuvalet kağıdı geliştirmek günümüzde önemli hale gelmiştir. Tüketicilerin pratik ve rahat kullanımını ön planda tutan markalar, yeni teknolojilerle çevreye ve kullanıcıya zarar vermeyen ürünler geliştirmeye başlamıştır. Focus tuvalet kağıtları tüm gelişmeleri takip ederek en mükemmel ürünü geliştirmeyi hedefler. Tüketicilerin hassasiyetlerine uygun olarak geliştirilen, çevre dostu kağıt üretimiyle siz de daha güvenli kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyatları, kalitesi ve farklı boy paketleriyle öne çıkan markanın ürünlerini online alışveriş avantajıyla kolayca deneyebilirsiniz. Ev ve iş yerinizde bulunan tuvaletlerde kullanılmak üzere yumuşak, hijyenik ve çift katlı olarak üretilen Focus tuvalet kağıdını diğer ürünlerle karşılaştırarak, taşıma derdi olmadan, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Focus Tuvalet Kağıdı

29 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kat Sayısı
Toplam 24 / 29 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001547/28001552/focus