Ford Markası

Ford markası ürünleriyle arabanızın çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Ford logosuna yer veren takım çantaları garajınızda size kullanışlılık sağlar. Takım çantalarının taşıma kulbunu kullanarak ürününüzü yanınıza alabilirsiniz. Taşıma çantaları, arabanızı tamir edebilmeniz için gerekli olan ekipmanları bir arada bulundurabilmeniz için uygundur. Ford marka matkaplarla arabanızın iç ve dış kısımlarındaki çeşitli noktaları sökebilirsiniz. Matkaplar ergonomik şekilde dizayn edilir. Farklı uçları kullanarak matkabınızla çeşitli vidaları sökebilirsiniz. Şarjlı matkaplar kesintisiz ve kablosuz şekilde kullanım gerçekleştirebilmenizi sağlar. Farklı araba modellerine uygun olarak üretilen tampon panjurlarına da Ford ürünleri arasından ulaşabilirsiniz. Tampon panjurları arabanızı korumanıza yardım eder. Otomobilinizin iç kısmında kullanabileceğiniz pratik ürünler de vardır. Bu ürünler arasındaki paspaslar arabanızı temiz tutar. Ayakkabılarınızdaki suyun ve tozun zemine geçmesini önlemek için paspas kullanabilirsiniz. Havuzlu paspaslar, kenar korumalıklarıyla yabancı maddelerin zemine geçmesini önler.

Ford Ürünleriyle Arabanızın İhtiyaçlarını Karşılayın

Kapı çıtalarını kullanarak arabanızın sürgülü kapısını kolayca açabilirsiniz. Sürgülü kapılara özel olarak tasarlanan çıtalar sayesinde arabanızın kapısını açıp kapatabilmeniz kolaylaşır. Otomobilinizi tamir ederken garajınızda kullanabileceğiniz pratik ürünlere Ford markasıyla sahip olabilirsiniz. Çekmeceli tabureler, arabanızı konforlu bir şekilde tamir edebilmenizi sağlar. Tabureler yumuşak mindere sahiptir. Bu sayede herhangi bir ağrı oluşmadan uzun süre taburenizde oturabilirsiniz. Çekmeceli tabureler tamir aletlerinizi yanınızda bulundurabilmenize olanak tanır. Arabanızın benzini bittiğinde yakıt doldurma hunilerinden yardım alabilirsiniz. Huniler, benzin istasyonuna ulaşamadığınız durumlarda bagajınızdaki yakıtı pratik bir şekilde doldurabilmenize yardım eder. Arabanızın iç kısmını daha kullanışlı ve güvenli hale getirmek için kapı eşiği kullanabilirsiniz. Kapı eşiği modelleri kapılarınızı kolayca kapatabilmenize katkı sağlar. Ford marka arabalar için üretilen tampon ekleriyle arabanızı modifiye edebilirsiniz. Tampon ekleri, daha uzun ve zarif tamponlara sahip olabilmenize imkân tanır.

Arabaları Daha Kullanışlı Hale Getiren Ürünler

Sinyal çerçeveleriyle arabanızın sinyal lambalarını şık bir şekilde vurgulayabilirsiniz. Çerçeveler sayesinde sinyal lambalarınız dış etkilere karşı daha korunaklı hale gelir. Arabanızın kapı kolları çizildiğinde bunları yenileriyle değiştirebilirsiniz. Farklı araba modellerine uygun birçok kapı kolu bulunur. Bu aksesuarları kısa sürede monte ederek güvenli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Kızaklı kolçaklar arabanızın iç dekorasyonunu zenginleştirebilmenizi sağlar. Açılıp kapanabilir kolçaklar sayesinde çeşitli eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir alana da sahip olabilirsiniz. Zarif kolçaklar yumuşak bir yüzeye sahiptir. Kolunuzu tahriş etmeyen kolçaklar sayesinde yolculuklarda konforunuzu artırabilirsiniz. Arabanızın otomatik camlarında kullanabileceğiniz düğmeler de Ford ürünleri arasındadır. Mevcut düğmeleriniz bozulduğunda cam düğmeleri satın alabilirsiniz. Düğmeler gövdelerinde çizimlere de yer verir. Bu çizimler sayesinde yolcularınız camların nasıl açılıp kapatılabileceğini kolayca kavrar.

Tamir çantalarının özellikleri nelerdir?

Tamir çantaları çekmeceli tasarımlarıyla eşyalarınızı gruplayabilmenizi sağlar. Ergonomik taşıma kolunu kullanarak çantanızı garajınıza ya da arabanızın bagajına yerleştirebilirsiniz. Tamir çantaları plastik ve metal gibi dayanıklı malzemelerle üretilir. Çantaların içerisinde yer alan bölmeler sayesinde gereçlerinizi düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Bölmelerin arasında yer alan plastik duvarlar, gereçlerinizin birbirine temas etmesini önler.

Şarjlı matkapların fonksiyonları nelerdir?

Matkaplar pilli tasarımlarıyla şarjlı kullanıma olanak tanır. Hız ayarı yapabilmenizi sağlayan matkaplarla verimli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Tork ayarı özelliği, matkabınızın gücünü kontrol edebilmenizi sağlar. İleriye ve geriye doğru çalıştırma özelliği sayesinde vidaları monte edip demonte hale getirebilirsiniz.

Araba kolçakları ne işe yarar?

Arabanızda kullanabileceğiniz kolçaklarla anahtar, cüzdan, ruhsat gibi ürünlerinizi saklayabileceğiniz alanlardan yararlanabilirsiniz. Kolçakların iç kısmı geniş bir depolama alanı yaratır. Kolçakların üst kısmı ise şık ve konforlu bir alan oluşturur. Bu alana kolunuzu yerleştirerek rahatça yolculuk edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ford

1481 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Saat/Gözlük/Aksesuar
Anne / Bebek / Oyuncak
Yapı Market / Bahçe / Oto
Pet Shop
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler