Fonksiyonel özellikleri ile profesyonel oyuncu klavyesi üreten Gamemax klavye, özel tasarımlarıyla oyun deneyiminizi artırmanıza yardımcı olur. Oyun sırasında hızlı ve rahat hareket etmeniz için geliştirilen çerçeveleri, daha yüksek performans göstermenizi sağlayarak rakiplerin karşısında farkınızı ortaya çıkarır. Normal tuşlu tasarımlarının yanı sıra mekanik tuşlu klavyeler de tasarlayan Gamemax hem tuş performansı hem de donanımsal özellikleri bakımından güçlü fonksiyonlara sahiptir. Ayrıca Üzerinde ek olarak yerleştirilen multimedya tuşlarına sahip olan klavyeler, ortam dosyalarını oynatma, durdurma, ses açma ve kapatma gibi işlevleri kolaylıkla gerçekleştirebilmenize olanak sağlar. Müzik ve videolarınızı hızlı ve kolay bir şekilde kontrol etmenize imkân sunar. USB giriş portu ile kablolu bağlantı özelliğine sahip olan Gamemax klavye modelleri, profesyonel oyuncu klavyesi arayanlar için ideal bir tasarıma sahiptir.

Dayanıklı, Kompakt ve Fonksiyonel Tasarım

Maksimum hassasiyete sahip olan dayanıklı tuş tasarımları ile oyun oynamayı daha keyifli hale getirmenize yardımcı olan Gamemax klavyeler, uzun süreli kullanımlarda dahi yüksek performans sergiler. Tuşların üzerinde yer alan harfler, transparan bir yapıya sahiptir. Net ve okunaklı bir şekilde yerleştirilen harfler kolay kolay silinmez, deforme olmaz. Oyun tutkunları için tasarlanan pek çok klavye modeli, ergonomik yapısı ile elinizi yormadan verimli bir kullanım imkânı sunar. Özel olarak geliştirilen switch tasarımı, kompakt yapısı ile milyonlarca kez tuş basımına dayanıklıdır. Tuşların birbirine olan aralığı, milimetrik olarak hesaplanarak dizayn edilen Gamemax klavye modelleri, oyun oynarken daha rahat hareket etmenize olanak sağlar. Siyah, beyaz ve gri renk seçenekleriyle bilgisayarınız ile görsel bir bütünlük oluşturabileceğiniz klavyeler, fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra kullanılan alana estetik bir hava katar.

Renkli, Dinamik ve Özel Aydınlatma Efektleri

Sağlam ve güçlü alüminyum çerçeve üzerine yerleştirilen tuşlara sahip olan pek çok model ayrıca bileğinizi yorulmasını engelleyen bir destek ile daha verimli bir kullanım deneyimi sunar. Aynı anda tüm tuşları algılama özelliğine sahip olan Gamemax klavyeler, futbol oyunu oynarken daha iyi çalımlar atmanızı sağlarken, savaş oyunlarında kolaylıkla şarjör değiştirmenize ve aynı anda haritaya bakmanıza olanak sağlar. Gerçek zamanlı strateji oyunları ile saniyedeki kare sayısı yüksek olan FPS oyunlarında yüksek performans elde etmenize yardımcı olur. Oyuncular için özel olarak geliştirilen Gamemax klavyeler, özel ışıklandırmalı tasarımları ile gece veya gündüz günün her saatinde keyifli dakikalar yaşamanıza imkân sunar. Işık geçiren tuş takımları sayesinde yanlış tuşa basma ihtimalinizi ortadan kaldıran klavye modelleri, oyunlarınızda istediğiniz performansı yakalamanıza yardımcı olur. Ayrıca ihtiyacınız doğrultusunda ışığın şiddetini klavye üzerinde ayarlamanıza olanak sağlayan Gamemax klavyeler, karanlık alanlar da mükemmel bir ambiyans oluşturur. Renkleri değiştirerek kişiselleştirebileceğiniz tasarımı ile klavyenizi oynadığınız oyuna uygun hale getirmenize olanak sağlayarak bulunduğunuz ortama etkili bir dinamizm katar.

İşlevsel Özellikleri ile Gamemax Klavye Modelleri

 • Güçlü ve dayanıklı bir yapıya sahip olan klavye kasaları ile yüksek performans elde etmenize olanak sağlayan Gamemax klavyeler, stabilite ve güvenlik açısından verimli bir kullanım deneyimi sunar.
 • Kaliteli materyallerden üretilen özel switchler, çift tuş vuruşlarının önüne geçerek daha iyi performans sergiler.
 • Doğrudan bilgisayarınıza takarak çalıştırabileceğiniz klavyeler, multimedya tuş takımı ve renkli ışık tasarımı ile hem görsel hem de işlevsel olarak oyununuzu daha keyifli hale getirir.
 • Yüksek bağlantı hızına sahip yapısı ile USB girişini destekleyen Gamemax klavye modelleri hem diziüstü hem de masaüstü bilgisayarlarda kullanılabilir bir tasarıma sahiptir.
 • Bileklik desteğine sahip olan klavye modellerini tercih ederek, uzun süreli kullanımlarda konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

GAMEMAX Klavye Fiyatları ve Modelleri

4 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Bağlantı
  1. Kablolu
 4. Klavye Tipi
  1. Mekanik
  2. Mekanik Hisli
  3. Standart
 5. Markalar A-Z
  1. GAMEMAX Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Razer Klavyeler
  4. Rampage Klavyeler
  5. Buyfun Klavyeler
  6. Everest Klavyeler
  7. Hadron Klavyeler
  8. MF Product Klavyeler
  9. Motospeed Klavyeler
  10. Asus Klavyeler
  11. Redragon Klavyeler
  12. A4Tech Klavyeler
  13. HP Klavyeler
  14. SW Future Klavyeler
  15. Rush Klavyeler
  16. Platoon Klavyeler
  17. Gamepower Klavyeler
  18. PolyGold Klavyeler
  19. Trust Klavyeler
  20. Inca Klavyeler
  21. Packard Bell Klavyeler
  22. Frisby Klavyeler
  23. Concord Klavyeler
  24. Philips Klavyeler
  25. Dell Klavyeler
  26. GameBooster Klavyeler
  27. SteelSeries Klavyeler
  28. Ajazz Klavyeler
  29. Apple Klavyeler
  30. Bloody Klavyeler
  31. Magic-Refiner Klavyeler
  32. Microsoft Klavyeler
  33. Turbox Klavyeler
  34. Corsair Klavyeler
  35. Dexim Klavyeler
  36. Trilogic Klavyeler
  37. Cooler Master Klavyeler
  38. Delux Klavyeler
  39. HXSJ Klavyeler
  40. Hiper Klavyeler
  41. Lenovo Klavyeler
  42. Piranha Klavyeler
  43. Raynox Klavyeler
  44. Xtrike Me Klavyeler
  45. AOC Klavyeler
  46. Addison Klavyeler
  47. GOMAX Klavyeler
  48. Gamenote Klavyeler
  49. HyperX Klavyeler
  50. Hytech Klavyeler
 6. Dili
  1. Türkçe Q
  2. İngilizce Q
 7. Kullanım Amacı
 8. Nümerik Tuşlar
 9. RGB
 10. Aydınlatma
 11. Bilek Desteği
 12. Touchpad
 13. Multimedya Tuşları
 14. Fonksiyon Tuşları
 15. Fotoğraflı Değerlendirme
 16. Fırsat Ürünleri
 17. Satıcı A-Z
 • Marka GAMEMAX
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/51/gamemax
Başa dön