Garnier markası 1904 yılından beri saç ve cilt güzelliği alanında çalışmalar yapıyor. Sürekli olarak kendini geliştiren bu marka, güneş ürünleri konusunda da oldukça başarılı çalışmalara imza atıyor. Garnier güneş ürünleri yelpazesinde birçok ürün çeşidi bulunuyor. Güneş kremleri, güneş losyonları, güneş yağları ve güneş sonrası bakım kremleri her cilt tipine göre farklılaştırılarak üretiliyor.

Garnier güneş ürünleri farklı cilt hassasiyetleri için farklı koruma faktörlerinde üretiliyor. 50- 50+ GKF( güneş koruma faktörü)-çok yüksek içeren güneş ürünleri çok hassas, güneş toleransı olmayan ve beyaz cilt tipleri için veya yıl içerisinde ilk kez güneşe çıkacak kişiler için uygun. 30 GKF-yüksek korumalı güneş ürünleri de hassas ciltlerin daha kısa sürelerde yenileyerek kullanabileceği ve çok fazla güneş hassasiyeti taşımayanların kullanabileceği güneş ürünleri arasında bulunuyor. 15-20 GKF- orta koruma içeren ürünler de çok fazla hassasiyet taşımayan ve buğday tene sahip olan kişilerin kullanımına uygun. 10 ve altı GKF- düşük koruma içeren sağlayan güneş kremi ise hassasiyeti olmayan veya bronzlaşmış olan ciltler için uygun olarak yer alıyor.

Garnier Güneş Kremi & Losyon

Garnier her cildin farklı ihtiyaçları olduğunu göz önünde bulundurarak farklı cilt tiplerine farklı hazırlanan güneş kremi ve losyonları sunuyor. Hassas ciltler için özel koruma faktörü içeren ürünler bulunurken, bronzlaşmak için bronzlaştırıcı kremler bulunuyor. Kuru ciltler için nemlendirici etki yaratan güneş ürünleri yer alıyor. Karma ve yağlı ciltler için ise daha klasik güneş ürünleri mevcut. Garnier her cilde ihtiyaç duyduğu nemi ve korumayı bu ürünler sayesinde sağlıyor.

Garnier, güneş ürünlerinde sadece kadınlara yönelik üretilmiyor. Tüm aile bireylerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde güneş kremi ve losyon çeşitleri bulunuyor. Güneş ürünleri arasında; çocuklar ve bebekler için özel koruma sağlayan güneş kremleri, tüm ailenin kullanabileceği orta veya yüksek koruma faktörü içeren güneş kremleri, güneş sonrası bakım kremleri bulunuyor. Böylece ailecek ile tatil çıkan Garnier kullanıcıları tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Ayrıca tüm bu ürünlerin kolay taşınabilmesi için seyahat boyları da üretiliyor.

Kişisel kullanım tercihine göre krem formda, sprey formda ve süt formda güneş koruma ürünleri bulunuyor. Krem formda ürünler genellikle yüz için özel olarak üretilirken vücut için üretilen kremler de yer alıyor. Vücut için ise sprey formda olan Dry Mist ürünler çok daha kolay kullanım sağlıyor ve yağlı bir his bırakmadan vücudu güneş ışınlarından koruyor.  Çocuklar için de sprey formda bulunan ürünler daha kolay sürüm sağlayabiliyor.Güneş sütleri ise hassas ve kuru ciltlerin nemlenerek güneşten korunmasını sağlıyor.

Garnier Güneş Yağı

Garnier güneş ürünleri arasında kolay kullanımı ile tercih edilen güneş yağları da yer alıyor. Güneş yağları sprey şişede bulunduğu için tüm vücudu dakikalar içerisinde nemlendirmek mümkün oluyor. Güneş yağları içerdiği Spf sayesinde vücudu güneşten korurken aynı zamanda nemlendirici etkisi ile güzel bir his uyandırıyor. Kadınların güneşe maruz kalan ve kuruyan ciltleri için birebir olan güneş yağları vücudun nemli kalmasını sağlıyor. Cildin ihtiyacına ve koruma faktörlerine göre çeşitlenen güneş yağlarının da her cilde uygun bir çeşidi Garnier'da yer alıyor.

Garnier güneş yağları tatilde sağlıklı bronzlaşmak için de tercih ediliyor. Güneş yağları, koruma faktörü ile cildi korurken aynı zamanda sağlıklı bir şekilde bronz olabilme imkanını sunuyor. Sürekli olarak yenilendiği taktirde yanma ve acı yaratmadan bronzlaşmak mümkün oluyor.

Garnier sadece güneşten koruyan ürünler değil, güneş sonrasında bakım yapan ürünleri de üretiyor. After Sun ürünler, cildin güneş sonrasında ihtiyaç duyduğu bakımı sağlıyor. Gün içerisinde güneşe maruz kalan, kızaran ve gerilen cildin rahatlamasını ve yatışmasını sağlıyor. Böylece tüm ciltler hem güneşten korunuyor hem de her zaman bakımlı ve yumuşacık kalıyor.

Garnier Güneş Kremi ve Yağları

12 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Garnier
  2. La Roche-Posay
  3. Avene
  4. Sebamed
  5. Nivea
  6. Lancaster
  7. Avon
  8. Bioderma
  9. Babe
  10. Solante
  11. Vichy
  12. Cumlaude Lab
  13. Hawaiian Tropic
  14. Roc
  15. Hamilton
  16. Uriage
  17. Nuxe
  18. Cosmed
  19. Daylong
  20. Arko
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Garnier
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/garnier
BAŞA DÖN