Kadınların güzelliğini ortaya çıkaran en önemli yerlerden bir tanesi de saçlardır. Bu nedenle görselliğin tamamlayıcısı olan saçların temiz, sağlıklı ve bakımlı olması gerekir. Garnier saç boyaları ise tam da ihtiyacınız olan görüntüyü ortaya çıkartır. Fransız kozmetik şirketi olan Garnier, birçok cilt ve saç türüne göre ürün skalasına sahiptir. Saç boyaları konusunda da başarısıyla oldukça ünlü olan marka, birçok renk ve içeriğe sahip boyalar üretir. Garnier saç boyası beyazlık giderici ürünler, saç rengini değiştirmesinin yanı sıra saçtaki beyazları da kapatır. Bu sayede saçlarınız parlak ve sağlıklı görünür. Ayrıca saçlarınızdaki değişim sizi olduğunuzdan daha genç ve güzel gösterir.

Garnier Saç Boyası Renkleri

Garnier saç boyası farklı içeriklere sahiptir. İhtiyaçlarınıza göre doğal ve kalıcı alternatifler sunan ürünler, amonyaksız ya da çarpıcı renkler gibi seçeneklere de sahiptir.

Doğal renkler içinde yer alan tonlar saçlarda boya olmasına karşın sanki hiç boyatmamışsınız gibi canlı ve parlak görünmesine yol açar. Ayrıca Garnier doğal renkler formülündeki yağlar sayesinde saçı besleyerek mat görünümü ortadan kaldırır. Doğal renkler, kadınlar tarafından kullanılabileceği gibi beyazları kapatmasındaki etkisi sayesinde erkekler için de uygun bir alternatiftir.

Kalıcı saç boyası ise, besleyici içeriğinin yanı sıra saçlarda uzun süreli renk değişiklikleri oluşturarak tüm havanızı değiştirir. Ancak sizin ihtiyacınız Garnier saç boyası beyazlık giderici ürünler içerisinden saça zarar vermeyenlerden bir tanesi ise, Olia tam da size göredir. Garnie Olia çeşitleri amonyaksız olmasının yanı sıra %60 doğal çiçek yağları içerir.

Garnier saç boyası renklerinden bazıları ise; bakır, sarı, kahve, kızıl ve siyahtır. Ayrıca bahsedilen renklerin de kendi içlerinde birçok tonu vardır. Garnier markası çıkardığı saç boyaları, görünümünüze farklı bir hava katmakla kalmaz aynı zamanda yıpratmadan istediğiniz renge kavuşmanıza yardımcı olur.

Saç Boyası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saç boyası alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri; saçın zemin rengine ve saçta boya olup olmadığına dikkat ederek karar vermektir. Eğer saçlarda daha önce herhangi bir boya işlemi olmadıysa, boya kutusunda belirtilen renge kolayca sahip olabilirsiniz. Ancak saçta boya varsa koyu renklerden açık renklere geçiş yapmak biraz daha zor olur.

İkinci önemli konu ise, boyamak istediğiniz saç boyasının ten renginize uygun olmasıdır. Teninize yakışan boyaların yanı sıra saç renginize yakın renklere boyamak da uygun bir seçimdir. Saç renginiz koyu kahverengi ise Garnier koyu kumral, kestane dore, çarpıcı altın kahve, buzlu kestane ya da sıcak çikolata gibi renkler sizin için uygun olacaktır.

Eğer saçlarınız sarı tonlarındaysa Garnier küllü kumral, parlak koyu sarı ya da açık sarı gibi renkler sizin için uygun olabileceği gibi bakır tonlarına da boyayabilirsiniz. Ayrıca saçınızda doğal bir sarı renk oluşsun istiyorsanız Garnier Colors Naturals serisinden ekstra açık doğal sarı saç boyası sizin için doğru bir seçimdir.

Saçlarınızda kızıl boya varsa Garnier Olia kestane kızıl, gece kızılı ve yoğun kızıl renklerine boyama işlemi yapabilirsiniz. Kızıl renk açılması da kapatılması da zor olan bir boya olduğu için istenilen rengin elde edilebilmesi için birkaç kez üst üste boyamanız gerekebilir.

Saçlarınız bakır tonlarında ise ya da bakır tonlarına geçiş yapmak istiyorsanız; Garnier Olia bal köpüğü, bakır ve yoğun kızıl renkleri uygundur. Ayrıca Garnier Olia 7/40 yoğun bakır saç boyası maksimum renk performansı sağlamasının yanı sıra beyazlar üzerinde de %100 kapatıcı özelliğe sahiptir. Siz de kendinizde farklılık yaratmak istiyorsanız Garnier saç boyası beyazlık giderici ürünler arasından kriterlerinize uygun seçim yapabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Garnier Saç Boyası ve Beyazlık Giderici Ürünler

Marka
Kumral
Kahverengi
Kızıl
Sarı
Kestane
Siyah
Açık Kahve
Doğal Kumral
Bakır
Koyu Kumral
Akaju Kahve
Koyu Kahve
Küllü Kumral
Küllü Sarı
Çikolata Kahve
Altın Çikolata
Açık Küllü Sarı
Fındık Kabuğu
Kestane Kızıl Irise
Koyu Sarı
Konumseçilmedi
Toplam 60 / 115 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012284/garnier