Kitaplar, yüzyıllar boyu nesilden nesile aktarılan kültür değerleridir. Birçok kategoriden oluşan kitaplar, herkesin ilgi alanına uygundur. Her bireyin okuma zevki birbirinden farklıdır. Parmak izi gibi kişiye özgüdür. Kişi, zevkine ve yaşına uygun konudaki kitapları tercih edebilir. Çocuklukta başlayan okuma alışkanlığı, kişinin yaşamında kendine kattığı avantajlardan biridir. Yazılı sayfalar, kitap kategorisi dışında farklı alternatiflerle de size sunulur. Dergi ve çizgi romanlar bu alternatif ürünlere örnek olarak gösterilebilir. Gerekli Şeyler Yayınevi, alışılmışın dışına çıkarak Türkiye’nin ilk ve tek çizgi roman dükkanı olarak faaliyete geçer. Bu sektörün ilk temsilcisi olma özelliği taşır. Bu yönüyle özellikle gençlerin ilgisini çeker. Çizgi romana ilgi duyan herkesin tercih edebileceği ürünler ve daha fazlasını sizinle buluşturur. FRP oyunları, Yu-Gi-Oh gibi kart oyunları Magic ve Pokemon ile çizgi roman dünyasının kahramanlarının ürünleri Türkiye'ye ilk kez bu yayınevi sayesinde girer. Gençlerin ve çocukların ilgi alanlarından olan çizgi filmlerin sayfalarla buluşmuş halini size sunar. Alanında bir ilk olarak yerini korur. Her ay düzenli olarak İngilizce ve Türkçe dilinde çizgi roman çeşitleri, manga, figür ve heykel gibi ürünleri sizlerin beğenisine sunar. Gençlerin dil gelişimini desteklerken eğlenmelerini sağlar. Gönül rahatlığı ile boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Ünlü çizgi romanların dili genellikle İngilizce'dir. Yayınevi bu ürünlerde sizin için çevirme görevini üstlenir. Avengers, Spider-Man, Wolverine gibi başlıca Marvel yayınları ile One Piece, Naruto, Bleach, Titana Saldırı, Tokyo Gûl, Suikast Sınıfı, Uzumaki, Kahramanlık Akademim, Hellsing gibi mangaları Türkçe olarak sizlerle buluşturur.

Çizgi Roman Dünyasında Gerekli Şeyler Yayınevi

Yayınvevi, çizgi roman dünyasında sizlere renkli bir kapı aralar. Çizgi dünyasını sihirli kelimeler ve rengarenk tasarımlarıyla sizlerle buluşturur. Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan bu ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Ünlü çizgi roman gruplarından bazıları; Marvel, Disney, Frankofon ve Dark House olarak öne çıkar. Pek çok kişinin hayranı olduğu Thanos, Marvel Comics tarafından yayımlanan Amerikan çizgi romanından ortaya çıkan kurgusal bir karakterdir. Thanos, Marvel Sinematik evreninde en güçlü kötü karakterlerden biridir ve Avengers, Galaksinin Koruyucuları, Fantastik Dörtlü ve X-Men dâhil olmak üzere birçok kahramanla çatışmasıyla bilinir. Gerekli Şeyler Yayınevi, İngilizce çizgi roman dünyasının sınırlarını zorlar. Frank Herbert'in çığır açan bilim kurgu klasiği Dune'un grafik roman uyarlaması, okurseverler için İngilizce olarak da sunulur. Frank Herbert'in, genişleyen feodal yıldızlararası bir toplumun ortasında, uzak bir gelecekte geçen destansı bilim kurgu başyapıtıdır. Dune; Paul Atreides'in kendisi ve ailesinin hikayesini anlatır. Birçok çarpıcı karışımın bir birleşimidir. Macera, çevrecilik ve siyasetin izlerini görmek mümkündür. Eşi benzeri görülmemiş farklı bakış açılarının fantastik dünyasına adımınızı atabilirsiniz. Çocuklar için tasarlanan Disney dünyasına hem televizyonda hem de çizgi roman dünyasının sayfalarında rastlayabilirsiniz. Bunlar, eğlenirken okuma alışkanlığını geliştirmek isteyen çocuklar için uygundur. Disney dünyasını bilim kurgu severler için buluşturur. Sevimli karakterleri sihirli kelimelerle okuyabilirsiniz. Bilim kurgu türündeki eserler okurların hayal gücünü yoğun şekilde harekete geçiren edebi türlerden birisidir. Disney kahramanları çocukların hayal dünyalarında farklı ve eğlenceli kapılar açar. Mickey, Donald Amca ve arkadaşlarının çeşitli fantastik maceraları mizahla birleşerek yorumlanır. Bu çizgi romanlar, farklı yaş gruplarına nostaljik bir dünyanın kapılarını açarak Disney’in başkahramanları ile çeşitli macera deneyimleri sunar.

Manga Serisinde Büyülü Gezinti Sunan Gerekli Şeyler Yayınevi

Yayınevi, manga serisini Türkçe ve İngilizce formlarda sunar. Zevkinize ve ihtiyacınıza uygun şekilde tercih etme imkanı bulunur. İngilizce öğrenmek isteyen veya geliştirmek isteyen gençlerin en eğlenceli yardımcısıdır. Farklı ve bilim kurgu bir dünyanın kapılarını sizin için açar. Çocuklarla gençlerin okumayı eğlenceli ve bir yandan öğretici şekilde gerçekleştirmesine imkan sunar. İblis Keser manga serisi Koyoharu Gotōge tarafından yazılır. Seri, Shueisha'nın Weekly Shōnen Jump dergisinde yayınlanır. Yayın tarihleri Şubat 2016 ve Mayıs 2020 arasındadır. Macera, karanlık fantezi ve dövüş türlerinin bir birleşimidir. Bu kategorilere ilgi duyan gençlerin ufkunu geliştirir. Farklı bir hikaye sunmasıyla gerçekliğin dışına çıkmak isteyen herkes için okuma deneyimi sunar. Seri, küçük kız kardeşi Nezuko'nun bir iblis haline gelmesinden ve ailesinin katliamından sonra iblis avcısı olmak isteyen Tanjiro Kamado'nun hikâyesini konu alır. Anime televizyon serisi olarak da bilinir. Japonyada ortaya çıkan ve daha sonra Türkiye'de gösterime giren bir anime ve Japon film türüdür. Animasyon ve dövüş sekanslarını övmesiyle en çok tercih edilen manga serileri haline gelir. Antik çağlardaki farklı hikaye örgülerinden olan insan yiyen şeytan efsanesinden esinlenir. Bu yönü ile büyülü hikayeye sayfaları çevirerek sahip olabilirsiniz. Cilt cilt veya set halinde size sunulur. Her bütçeye uygun olmasıyla çantanızda veya kitaplık alanınızda yerini alır. Naruto manga serisinin yazarı, Masashi Kishimoto’dur. Genç ninja Naruto Uzumaki'nin başka insanlardan kabul görmesi için atıldığı maceraları anlatır. Pain’in altılısından sonuncusunu da deviren Naruto, sonunda Pain’in ardındaki asıl kişi olan Nagato ile yüzleşir. Kendi cevabını bulabilmek için düşmanına olan nefretini tutarak Nagato’dan geçmişini anlatmasını ister. Naruto manga karakterinin ilginç hikayesi gençlerin sürekli serilerini takip etmesini sağlar. Bu ürünler ayrıca gençlerin hayal dünyasının gelişmesinde de büyük öneme sahiptir. Farklı yaş gruplarının ilgisini çeken seriler bulunur. Bu seriler çeşitli tarzlarıyla da okuyuculara alternatif seçenekler sunar.

Rengarenk Manga Karakterleriyle Gerekli Şeyler Yayınevi

Jujutsi Kaisen, manga seti karakterlerinden bir diğeridir. Bu manga serisi, Gege Akutami tarafından ortaya koyulur.Bu seri bir animeye de uyarlanarak dikkat çeker. Hem kitap hem de dergiler aracılığı ile bu anime karakterin büyülü hikayesinde kendinizi bulabilirsiniz. Bir laneti ortadan kaldırmak amacıyla lanete dönüşen Yūji'nin maceralarına tanık olabilirsiniz. Okul yaşamındaki ilginç ve dikkat çekici detaylara yer vermesiyle öğrencilerin dikkatini oldukça fazla çeker. Jujutsi Kaisen kitapları ile aradığınız farklı macera alternatiflerine ulaşmak oldukça kolaydır. Sıradışı fiziksel yeteneğe sahip Yuuji İtadori, hasta büyükbabasını sıklıkla ziyaret eder. Devamında lanetli bir nesnenin mührünün çözülmesiyle ortalık korkunç yaratıklarla dolar. Bunun üzerine İtadorinin, arkadaşlarını kurtarmak için yaptıklarını konu alan sıradışı bir anime hikayesidir. Gerekli Şeyler Tomie manga serisi ile korkuyu iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Bir tık uzağınızda olan bu seri, kısa hikayeleri barındırır. Bu yayınevi sayesinde Türkçeye kazandırılır. Yaratıcısı Ito'ya ödül getiren Tomie, güzelliğinden dolayı öldürülen bir genç kadının hikayesini anlatır. Genç kadının intikamını almak üzere geri dönmesi ile heyecanı iliklerinize kadar hissetmenize sebep olur. Korkuyu merak ile taçlandıran bu eser ile hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilirsiniz. Dragon Ball Gerekli Şeyler yayınevi aracılığıyla Türkiye'de sunulur. Toriyama tarafından üretilen manga serisi, çevrilmiş bir edebiyat serisidir. Toriyama, bu seride Batı’ya yolculuk isimli Çin romanından esinlenir. Farklı tarzlara ilgi duyanlar için özel olarak tasarlanan bu seriler hayal dünyanızda yer edinmeye adaydır. Gerekli Şeyler Yayınları’nın sunduğu eserleri almadan önce hangi yaş aralıklarına hitap ettiğini incelemekte fayda bulunur. Bu doğrultuda farklı yaş gruplarına ve tarzlara uygun seçeneklere ulaşarak hayal gücünüzün sınırlarını zorlamanız mümkün olur.

Drama ve Komediyi Buluşturan Gerekli Şeyler Yayınevi

Birçok farklı türü olan mangalar bu yönüyle herkese ve her yaş grubuna hitap eder. Edebiyat serilerinin birleşimi niteliğindeki bu kitaplar sizin olayları farklı bakış açılarından görmenizi sağlar. Kitap okumak zaman zaman sıkıcı olabilir. Bu yayınlar günlük olay ve hikayeleri bilim kurguyla harmanlayıp size sunmasıyla ünlüdür. Bu büyülü dünyaya kendinizi kaptırmaya hazır olabilirsiniz. Komedinin bir yansıması olan Ev Erkeğinin Yolu manga Gerekli Şeyler Yayınevi ile Türkçeye çevrilmiş haline kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Yapıt 4 ciltten oluşur. Bu sayede merakla bir sonraki cilde geçme imkanı tanır. Sayfalar, insanın içini ısıtan bir yakuza komedisi için açılır. Gerekli Şeyler Vadedilmiş Yokyer adlı mangası ile karşımıza çıkar. Bu kitap, etrafı duvarlarla ve ormanlarla çevrili, gün boyu oyun oynayabileceğiniz, lezzetli yemekler yiyebileceğiniz, aynı zamanda eğitim görebileceğiniz ve bunu test edebileceğiniz bir yetimhanede temelde 3 çocuk arasında geçen bir mangadır. Olay örgüsü çok hızlı bir şekilde aktarılır. Bu durum hikayenin sıkılmadan akıcı bir şekilde ilerlemesini sağlar. Uzun süre olayın konusunu saklamasıyla okuyucuda merak uyandırmak amaçlanır. Bu serileri hem izleyip hem de okuma deneyimine sahip olabilirsiniz. Yüksek betimleme sanatıyla okuyucuyu büyüleyici dünyasının içine çeker. Sizde bu bilim kurgu dünyasına dahil olmak isterseniz bu anime serisine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bu ürünleri okumanın farklı avantajları ise şöyledir:

 • Okumayı eğlenceli hale dönüştürürken aynı zamanda bilişsel gelişime de katkı sağlar.
 • Farklı hikayeler içinde her yaştan okuyucuya yeni ufuklar açarak hayal gücünün genişlemesine yardımcı olur.
 • Renklerin özgürce kullanıldığı kaliteli baskılar, okuma sürecini sıradışı ve ilgi çekici bir hale getirir.
 • Kendi içinizde seslendirme yaparak eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olur.
 • Her bir manganın kendine özgü tasarımı görsel zeka üzerinde de olumlu etkiler bırakır.
 • Zamansız anlatımları ile bu ürünler koleksiyonla ilgilenen kişiler için de idealdir.
Gerekli Şeyler Yayınevi Manga Serisi Okumanın Püf Noktaları

Birbirinden farklı türde ve konuda manga serilerini Gerekli Şeyler Yayıncılık özenle okuyucu ile paylaşır. Cilt cilt veya set halinde sunulan bu kitaplar anime dünyasında kaybolmanıza olanak sağlar. Manga türleri normal kitap türlerinden biraz farklıdır. İçerik, okuma tarzı ve yorumlama açısından birbirinden ayrılır. Bu farklılıkların ışığında bu çizgi romanları okumanın bazı püf noktaları beraberinde getirir. Bu püf noktalar şu şekilde belirtilebilir:

 • Anime çizgi roman çeşitlerinden biri olan Naruto manga seti, roman kitaplarından biraz farklıdır. Anime çizim sanatı yorumlanabilir. Bu çizimler sağdan sola doğru okunabilir.
 • Mangalar, yukarıdan aşağı şekilde sıralama ile okunabilir. Bu sayede, okuma serüvenine sıradışı bir deneyim katar. Karakterlerin duygularını keşfetmekle beraber manganın büyük bir kısmını anlamanıza yardımcı olur.
 • Çeşitli manga kategorileri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak okumada fark yaratır. Bu durum mangayı okurken sizin için önemli bir püf nokta oluşturur. Beş temel manga kategorisi vardır.
 • Farklı manga türlerini keşfetmek sizin için faydalıdır. En yaygın manga türleri, aksiyon, gizem, macera ve bilim kurgudur. Okurken bu türler hakkında bilgi sahibi olarak size uygun olan türü belirleyebilirsiniz.
 • Naruto 1.cilt okumadan önce, popüler manga türü hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir. İlk manga serisini okumaya başlamadan önce veya okurken popüler serileri keşfedebilirsiniz.
 • Gerekli Şeyler Kara Kahya çizgi romanı, konusu ve içeriği bakımından diğerlerinden biraz farklıdır. Orjinal bir hikayeye sahip olması onu diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden biridir. Seri halindeki bu büyülü yapıtı kronolojik sıraya göre okumak önemlidir. Olay akışını takip etmek ve içeriğini anlayabilmek bu şekilde mümkün olur.
 • Naruto kitap, seri şeklindedir. İçinde ise farklı öykülerin yer aldığı bilinir. Bu seri için de kronolojik sıra takip edilir. Doğru sıralamaya ulaşmak adına sayı ve seri bilgisine sahip olmak için ürün kapağını inceleyebilirsiniz.
Gerekli Şeyler Yayınevi Fiyatları

Gerekli şeyler yayınevi fiyatları çizgi romanın sayfa sayısına ,dil farklılığına veya ürün gruplarına göre farklı seviyelerde sunulur. Cilt cilt alabileceğiniz gibi set halinde de tercih edebilirsiniz. Set halinde sunulan çizgi romanların fiyatları diğerlerinden farklıdır. Çizgi romanlar bir hikaye örgüsüne sahip olduğu için genellikle set halindedir. Bu sayede olay akışını merakla takip edebilirsiniz. Farklı ürün gruplarında yer alan Türkçeye çevrilmiş çizgi romanlar vardır. Marvel ürün grubundaki çizgi romanların fiyatları daha farklıdır. Bu çeşitlilik okumak isteyen veya yeni başlayanların bütçesine uygundur. İngilizce olarak sunulan çizgi romanların fiyatları Türkçe olanlara göre daha geniş bir skalada yer alır. Art çizim kitapları, korku ve güzelliği bir arada sunan çizimli ürünlerdir. Sanat dünyasına ilginiz varsa bu ürünler tam da size göredir. Bu yüce koleksiyon, Tomie'nin korkunç güzelliğinden Uzumaki'nin insanlık dışı spirallerine kadar Ito'nun unutulmaz illüstrasyonlarını hem siyah-beyaz hem de renkli olarak içerir. Bu sanatın yanı sıra yazarın yorumunu da görmek mümkündür. Bu özellikleri fiyatının belirlenmesinde etken bir faktör olarak dikkat çeker. Yayınevi ürünlerinde çizgi roman dışında kategoriler de bulunur. Sevdiğiniz anime karakterinin veya çizgi romanın posterini duvarınıza asabilirsiniz. Orjinal olan bu ürünlere yayınevinin zengin ürün çeşitliliği içinde ulaşabilirsiniz. Jujutsu Kaisen kitaplar, herkesin bütçesine hitap eden çeşitlerdendir. Çocuklar ve gençlerin çok tercih etmesinin sebepleri arasında fiyat aralıkları da yer alır. Her bir anime karakterinin heykeli vardır. Hayranlarını sevindiren bu yapıtlar çeşitli yapı malzemeleri ve özel tasarım detaylarından dolayı farklı fiyat aralığında yer alır. Ürünlere sahip olmadan önce Hepsiburada üzerinden Gerekli Şeyler Yayınevi yorumlarına göz atabilirsiniz. Yorumları incelemek farklı tarz çizgi romanlar hakkında da bilgi sahibi olmanızı sağlar. Hangi türün veya kategorinin size uygun olduğuna bu şekilde de kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Anime ve Manga Arasındaki Farklar Nelerdir?

Anime ve manga aynı gibi gözüksede aralarında belirli farklar vardır. İblis Keser, yoğun şekilde beğeni toplayan bir manga setidir. Manga animasyon da olabilir, çizgi roman şeklinde de formatlanarak okunabilir. Manga çizimleri animeye göre daha abartılı olur. Manga, animeyi kapsar, fakat anime mangayı kapsamayabilir. Animeler, manga çizgilerinin hareketli halde yansıtılan şekillerdir.

Mutlaka Okunması Gereken Mangalar Nelerdir?

Okunması gereken mangalardan ilki, yoğun talep gören Dragon Ball olabilir. Bu konudaki seçim, hangi tarzdan hoşlandığınıza göre farklı şekillerde biçimlenebilir. Dragon Ball başarılı ve uzun soluklu bir mangadır. Fullmetal Alchemist de beğeni toplayan mangalar arasında yer alır. Normal dünyadan oldukça farklı bir düzlemde geçen olay örgüsü ile ilgi çekici halde tasarlanır.

Gerekli Şeyler Yayınevinin Avantajları Nelerdir?

İlk ve tek çizgi roman dükkanıdır. Birçok manga setini İngilizce’den Türkçe’ye çevirme imkanı sunar. Bu sayede kolaylıkla hayranı olduğunuz çizgi romana ulaşabilirsiniz. Kart oyunları, çizgi romanları, figür veya heykel gibi ürünleri kolaylıkla temin edebilirsiniz. Kitabınızı alırken alternatif kategorilerinden olan kırtasiye bölümüne de göz atabilirsiniz. Ünlü mangaların posterlerine ve hatta tişörtlerine ulaşma imkanına da Gerekli Şeyler Yayıncılık aracılığı ile erişebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...