Oda kokusu ve koku gidericiler, evlerin ve iş yerlerinin kötü kokulardan arındırılmasında ve iç acıcı bir tazeliğe kavuşturulmasında kullanılıyor. Birbirinden güzel aromalarda üretilen oda kokusu ve koku gidericiler, kullanıldıkları ortamda adeta bir bahar esintisi oluşturuyor. S.C. Johnson & Son şirketine ait markalardan biri olan Glade, oda kokusu ve koku giderici alanında dünyanın lider üreticileri arasında yer alıyor. 1956 yılından bu yana faaliyetlerini devam ettiren markanın oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Glade Oda Kokusu ve Koku Giderici Çeşitleri

Glade aeresol serisinde yer alan sprey formundaki oda kokularının lavanta, okyanus esintisi, temiz çarşaf ferahlığı, meyve ve çiçek esintileri gibi birbirinden etkileyici aromalarda çeşitleri bulunuyor. Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan oda spreyleri 269, 300 ve 500 ml (mililitre) gibi farklı hacimlerde üretiliyor.

İçerisine yerleştirilen oda spreyini ayarlanan zaman aralığında otomatik olarak püskürten Glade otomatik sprey makineleri ise ev, iş yeri ve otel gibi ortamlarda kalıcı ferahlık sağlıyor. Kalem pille çalışan, duvara monte edilen ve bir adet spreyle birlikte gelen otomatik sprey makinelerini 9, 18 ve 36 dakika gibi istediğiniz zaman aralığında püskürtmeye ayarlayabilirsiniz.

Sıvı formunda üretilen Glade oda kokuları, parfüm damlaları olarak da adlandırılıyor. Ambalajla birlikte gelen özel karta damlatılarak kullanılan ürünler, içerdikleri saf parfüm yağı sayesinde evinizin mis gibi kokmasını ve 6 saate kadar ferah kalmasını sağlıyor. Jel formundaki Glade mini koku gidericiler ve asılarak kullanılan ürünler ise ayakkabılık, çekmece, dolap ve araba gibi alanların etkileyici şekilde kokmasını sağlıyor.

Glade Oda Kokusu ve Koku Gidericiler ile Gelen Ferahlık

 • Glade oda kokuları ve koku gidericiler yemek, sigara, evcil hayvan kokularını ve diğer istenmeyen kokuları önleyerek etkileyici bir bahar esintisi yaşatıyor.
 • Otomatik sprey makineleri, içeriğinde 2 ya da 3 adet sprey bulunan ekonomik yedek spreyleri sayesinde kesintisiz bir ferahlık sunuyor.
 • Lavanta, limon ve çiçek esintisi gibi etkileyici aromalarda üretilen Glade mini jel koku gidericilerin koku yoğunluğu ayarı da bulunuyor.
 • Sabah tazeliği, sandal ağacı ve lavanta gibi iç acıcı kokuları olan Glade parfüm damlaları, sadece 8 damla ile evinizde uzun süreli bir ferahlık yaşatıyor.
 • Birbirinden hoş ve çekici aromaları bulunan Glade ürünleri sayesinde negatif duyguları ortamdan uzaklaştırabilir ve gün boyu pozitif bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Glade Oda Kokusu ve Koku Giderici Fiyatları

Glade oda kokusu ve koku giderici fiyatları ürünlerin ağırlık ya da hacimlerine, bulundukları formlara ve tek ya da set halinde satılmalarına göre değişiklik gösterebiliyor. Sprey, jel ve sıvı formundaki Glade oda kokusu ve koku gidericilerin daha ekonomik fiyatları bulunan ürün setleri de satışa sunuluyor. İhtiyaç durumunuza göre tek olarak satılan ürünleri tercih edebileceğiniz gibi içlerinde 2, 4, 6, 12 ve 24 gibi adetlerde ürün bulunan avantajlı setleri de satın alabilirsiniz.

Oda Kokusu ve Koku Giderici Seçimi

Kullanılan ortama, aroma tercihlerine ve kullanım alışkanlıklarına göre oda kokusu ve koku giderici seçimi değişiklik gösteriyor. Sprey formundaki ürünler salon, oda, mutfak, banyo, tuvalet ve balkon gibi evlerin tüm bölümlerinde kullanılıyor. Bu formdaki ürünler otomobillerde ve iş yerlerinde de sıklıkla tercih ediliyor. Jel formunda ve asılarak kullanılan ürünler ise küçük veya orta hacimdeki alanların etkileyici kokmasını sağlıyor. Bulunduğunuz ortamın düzenli olarak mis gibi kokmasını istiyorsanız, otomatik sprey makinelerini satın alabilirsiniz. Birbirinden güzel ve iç acıcı Glade oda kokusu ve koku giderici çeşitleri HepsiBurada'da sizleri bekliyor.

Sprey Formundaki Oda Kokusu Nasıl Sıkılmalıdır?

 Sprey formundaki oda kokularını, kullanmadan önce iyice çalkalamak ve dik vaziyette tutarak odanın merkezine doğru sıkmak gerekiyor.

 Oda Kokusu Kullanımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

 Oda kokularının çocukların ulaşamayacağı yerde saklanması, ciltle temasından kaçınılması ve doğrudan evcil hayvanların üzerine püskürtülmemesi önem taşıyor.

 Hangi Durumlarda Oda Kokusu Kullanılmamalıdır?

 Oda kokularına karşı hassasiyete sahip olanların veya astım hastalarının bulunduğu ortamlarda oda kokuları kullanılmamalıdır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Glade Oda Kokusu ve Koku Giderici Fiyatları

89 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Glade Oda Kokuları Koku Gidericiler
  2. Yumoş Oda Kokuları Koku Gidericiler
  3. Air Wick Oda Kokuları Koku Gidericiler
  4. Febreze Oda Kokuları Koku Gidericiler
  5. Discover Oda Kokuları Koku Gidericiler
  6. Paradise Oda Kokuları Koku Gidericiler
  7. Elito Oda Kokuları Koku Gidericiler
  8. Carpex Oda Kokuları Koku Gidericiler
  9. Css Oda Kokuları Koku Gidericiler
  10. Airofresh Oda Kokuları Koku Gidericiler
  11. Mascot Oda Kokuları Koku Gidericiler
  12. Sebu Oda Kokuları Koku Gidericiler
  13. Chakra Oda Kokuları Koku Gidericiler
  14. My Wory Oda Kokuları Koku Gidericiler
  15. Miss Life Oda Kokuları Koku Gidericiler
  16. Pelara Oda Kokuları Koku Gidericiler
  17. Meselli Oda Kokuları Koku Gidericiler
  18. Madame Coco Oda Kokuları Koku Gidericiler
  19. Be Style Oda Kokuları Koku Gidericiler
  20. Molly Oda Kokuları Koku Gidericiler
 2. Türü
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
 • Markalar Glade
DSACategoryId/2147483619/28001525/28002071/28003028/glade
Başa dön