Golden Rose; ürettiği fondöten, maskara, kapatıcı, aydınlatıcı ve daha birçok farklı makyaj malzemesiyle herkese makyaj yapmayı sevdiriyor. Türkiye'nin önde gelen kozmetik markalarından biri olan Golden Rose, renkli kozmetik ürünlerinde beklentiyi en iyi şekilde karşılamayı başarıyor. Çeşitli alt markalarıyla ürün yelpazesini her geçen gün genişleten marka, birçok Avrupa ve Asya ülkesine de ihracat yapıyor.

Golden Rose Markası Hakkında

Erkul Kozmetik ismiyle 1983 yılında Türkiye merkezli olarak kurulan Golden Rose, dünyadaki önemli kozmetik markaları arasında yerini alıyor. Çeşitli ürünleri ve farklı alt markalarıyla öne çıkan marka, kozmetik ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı başarıyor. Golden Rose, fondöten, kapatıcı, pudra, allık, aydınlatıcı gibi çeşitli yüz makyajı ürünlerinin yanı sıra, göz farı, göz kalemi, maskara ve eyeliner gibi göz makyaj ürünleriyle de beğeni kazanıyor. 

Yıllardır Türkiye'deki kozmetik ihracatı alanında ilk sırada yer alan Golden Rose, uzun yıllardır edindiği bilgisi, tecrübesi ve deneyimiyle gelişmeye devam ediyor.

Golden Rose Yüz Makyajı Ürünleri

Golden Rose, ürettiği yüz makyajı ürünleriyle makyaj yapmayı son derece keyifli bir hâle getiriyor. Markanın fondötenleri, hem mat hem de parlak seçenekleri ile göze çarpıyor. Aynı zamanda her ten rengi için uygun fondöten de markanın renk skalası içerisinde yerini alıyor. Golden Rose fondötenler, cildinizle en iyi şekilde bütünleşiyor ve doğal bir fondöten görünümü ortaya koyuyor. Fondötenlerin yanı sıra BB ve CC kremler, hem yüzünüze nefes aldırıyor hem de son derece günlük bir makyaj görünümü sağlıyor.

Golden Rose kapatıcılar, göz altlarınızdaki morlukları ve lekeleri en iyi şekilde kapatıyor ve pürüzsüz bir göz altı görünümü ortaya koyuyor. Markanın pudraları ise yüz makyajınızı sabitliyor ve makyajın uzun saatler boyunca kalıcı olmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda pudralar, fondöten ve kapatıcıların göz altlarınızdaki çizgilere dolmasını engelliyor.

Golden Rose yüz makyaj ürünleri arasında yerini alan aydınlatıcılar elmacık kemiklerinizi, dudak üstünüzü ve dilediğiniz bölgeleri belirginleştirmeye yardımcı olurken allıklar ise yüzünüzü renklendirmenize imkan sağlıyor.

Makyajın ilk adımı olan makyaj bazları ise tüm yüz makyajınızın gün boyu kalıcı olmasını en iyi şekilde destekliyor.

Golden Rose Göz Makyajı Ürünleri

Golden Rose göz makyaj ürünleri arasında bulunan maskaralar, kirpiklerinizi tek tek ayırıyor ve hacim veriyor. Daha kalkık ve daha uzun kirpiklere ulaşabilmenize olanak tanıyan Golden Rose maskaralar, suya dayanıklı olan yapılarıyla da beğeni kazanıyor. Golden Rose'un suya dayanıklı maskaraları, göz makyajınızın kalıcılığını artırıyor.

Göz farları, göz kapağınızı renklendirebilmenize imkan sağlıyor. Çeşitli renklerle dilediğiniz makyaj görünümünü ortaya koyabilmenize olanak tanıyan ürünler, yoğun pigmentleri ve kalıcı yapılarıyla da beğeni kazanıyor. Eyeliner ve göz kalemleri ise gözlerinizi belirginleştirebilmenize olanak tanıyor. Böylece kusursuz bir göz makyajı daima sizlerle birlikte oluyor. Kaşlarınızı doldurup belirginleştirebilmenize olanak tanıyan kaş kalemleri ve kaş maskaraları da mükemmel bir makyajın en önemli adımlarından biri olarak öne çıkıyor.

Diğer Golden Rose Ürünleri

Golden Rose, ruj çeşitleriyle dudaklarınızı dilediğiniz renkle renklendirebilmenize imkan sağlıyor. Likit mat rujlar, yumuşak yapılarıyla dudaklarınızı rahatsız etmiyor. Kolay sürümleri ve kalıcılıklarıyla da dikkatleri üzerine topluyor. Klasik rujlar da özel yapılarıyla hem kalıcılık hem de yoğun renk deneyimi ortaya koyuyor. Dudak makyajı ürünleri arasında bulunan dudak kalemleri de ruj sürmeden önce dudağınızı çerçeveleyebilmenize imkan sağlıyor.

Golden Rose, tırnak ürünleri arasında ürettiği ojeleriyle tırnaklarınızı dilediğiniz şekilde süsleyebilmenize yardımcı oluyor. Makyaj fırçaları ve aksesuarlarıyla makyaj yapmayı kolaylaştıran Golden Rose, makyaj temizleyiciler sayesinde ise tüm makyajınızı tek seferde kolayca temizleyebilmenize imkan sağlıyor.

Diğer tüm ürünleriyle Golden Rose, makyaj yapmayı son derece eğlenceli ve kolay bir boyuta taşıyor.

Soru 1: Golden Rose markasında hangi makyaj ürünleri var?

Cevap 1: Markanın ürün yelpazesi içerisinde yüz, göz, dudak ve tırnak ürünleri bulunuyor.

Soru 2: Markada makyaj temizleme suyu var mı?

Cevap 2: Golden Rose'da suya dayanıklı makyaj da dahil olmak üzere her tür makyaj temizleyici yer alıyor.

Soru 3: Golden Rose hangi ülkenin markasıdır?

Cevap 3: Golden Rose 1983 yılında Türkiye merkezli kurulmuş bir markadır.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Golden Rose

4143 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Giyim / Ayakkabı
Kozmetik Kişisel Bakım
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar