Gösterge Ampülleri

Arama kriterlerinizin öncelikleri içerisinde, daha iyi aydınlatma performansı, uyum kolaylığı ve maksimum dayanıklılık bulunuyorsa, gösterge ampulleri ihtiyaçlarınızı karşılama noktasında yeterli donanıma sahiptir. Tüm iç ve dış uygulamalar için farklı boyutlarda ve bir dizi renkte mevcut olan gösterge ampulleri, bir ampulde istediğiniz niteliklerin tamamını bulmanızı mümkün hale getirir. Bu ampul türlerinin tercih aşamasında en öne çıkan yönleri ise parlak aydınlatma, kolay tak ve çalıştır kurulumu, dayanıklılık ve uzun süreli kullanım ömrüdür. Başta beyaz, sarı, kırmızı, mavi ve yeşil olmak üzere çok çeşitli renk seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Avantajlara Sahip Gösterge Ampulleri

Çarpıcı aydınlatma; özellikle LED gösterge ampulleri, 360 derece yansımalı akıllı çözüm fırsatları sunar. Bir başka deyişle, parlak ve renkli görüş için daha net aydınlık oluşturur.

Enerji verimliliği; bu ampul modelleri, genel ampullere kıyasla 10 kat daha fazla pil tasarrufu elde etmenizi sağlar. Böylece, verimli ve çevre dostu bir çözüme ulaşabilirsiniz.

Çevre dostu; dünyanızı daha parlak bir gelecek için çevre dostu bir ürünle aydınlatabilirsiniz. Gösterge ampulleri ışığa yeni bir bakış açısı getirir. Bu yüzden doğru seçimi yapmak için gösterge ampullerini seçebilirsiniz.

Kolay kurulum; kurulumu ve yürütülmesi kolaydır. Gösterge ampullerini daha güvenli bir şekilde kurabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

Dayanıklı ve uzun ömürlü; bu ampuller, son teknoloji ile hazırlanması ve daha uzun kullanım ömrü sayesinde uzun vadede yarı yolda kalmanızın önüne geçer. 

Yolunuzu ışıklandırır; gösterge ampulleri, yolunuzu bir şekilde aydınlatan oldukça akıllı ürünler sunar. Parlak aydınlatma efektiyle, istediği yere yönlendirebilecek kapasiteye sahip ampullerin farkını rahatlıkla görebilirsiniz.

RetroFit; odak noktasını, bir uyarlama lambasını mevcut bir armatüre monte edilebilen bir lamba olarak görür ve mevcut elektrikte herhangi bir değişiklik yapmadan etkili bir şekilde kullanabilmenizi sağlar.

Daha Parlak Gösterge Ampulleriyle Görüntüye Daha Kolay Erişin

İster donuk bir kış sabahı çalışmaya hazır olun, ister karanlık ve kasvetli bir gecede eve dönün, aracınızın farlarının, arka lambalarının, yan ışıklarının ve göstergelerinin en iyi şekilde çalışması gerekir. Gösterge Ampulleri, ilerideki yolu (ve engelleri) görmenizi sağlamanın yanı sıra, başkalarının da sizi görmesine yardımcı olur.

Arabanızın ampullerinden herhangi biri çalışmıyorsa, aracın arızalanma ihtimalini göz önünde tutmalısınız. İşte tam da bu tip durumlarda olası problemlerden kaçınmanız amacıyla yüksek performanslı ve dayanıklı bir gösterge ampulüne sahip olabilirsiniz.

Yolun daha fazlasını görmek istiyorsanız, daha parlak ampulleri tercih etmeyi ön planda tutmalısınız. Bu ampuller, standart far ampullerinden % 130'a kadar daha parlak bir şekilde çalışır. Yol işaretlerinin daha fazla aydınlatılmasını sağlayan ve herhangi bir potansiyel tehlikenin görünürlüğünü önemli ölçüde artıran temiz bir ışık yayar.

Gösterge ampulleri, doğal gün ışığına benzer parlak bir ışık yansıtır, bu da yolda % 30'a kadar daha fazla ışık üretimi anlamına gelir. Bu parlak ışık, yolun tamamını daha kolay görmenizi sağladığı için olası trafik kazası tehlikesinden korunmanızı sağlar.

Güvenliğin Ön Planda Tutulduğu Özellikler

  • Kuyruk ve stop lambalarınız için ışık seviyesini yükseltir.
  • % 50 ve üzeri ışık seviyesinde daha fazla tepki süresi imkânı sunar.
  • Daha parlak ve hızlı yanan fren lambalarına erişimi mümkün hale getirir.
  • Arkadaki sürücü için 100km / s'de yaklaşık 3 metre daha fazla fren mesafesi imkânı sağlar.
  • % 80 daha az enerji kullanıp daha fazla verim elde etme fırsatı oluşturur.
  • Eşit bir ışık için en yeni optik difüzör malzemelerine yer verir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gösterge Ampülleri

Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 42 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024610/20024641/20024646