Estetik ve kullanışlı tasarımlarıyla oyuncu ve standart kullanım özelliklerine sahip klavyeler geliştiren Hadron, birbirinden farklı boyutlarda ve renklerde tasarladığı klavye modelleri ile fonksiyonel olarak etkileyici bir deneyim sunuyor. Portatif tasarımları ile daha rahat yazı yazmanızı sağlayan standart klavye modellerinin yanı sıra keyifli bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olan Hadron klavye modelleri, oyun oynarken daha hızlı ve rahat hareket etmenizi sağlıyor. Dayanıklı klavye çerçeveleri ile yüksek performans elde etmenize imkân sunarak oyun esnasında rakiplerinize karşı farkınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor. Mekanik ve normal tuşlu tasarımlarının yanında F klavye ve Q klavye olarak geliştirilen pek çok Hadron klavye modeli, donanımsal özellikleri bakımından da iyi bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Hızlı bağlantı özellikleri ile oyun sırasında daha iyi bir performans göstermenize imkân sunuyor. Ayrıca üzerinde yer alan multimedya tuşlarına sahip birçok klavye modeli, video ve ses dosyalarını rahat bir şekilde kontrol etmenize olanak sağlıyor. Oyun oynarken veya yazı yazarken müzik dosyalarını kolay ve hızlı bir şekilde açıp kapatmanıza yardımcı olarak keyifli dakikalar yaşamanıza imkân sunuyor.

Dayanıklı ve Sağlam Hadron Klavye Modelleri

Standart ve profesyonel oyuncu klavyesi arayanlar için kullanışlı ve ideal tasarımlara sahip olan Hadron klavyeler, kablolu ve kablosuz bağlantı özellikleri ile de etkili bir performans sergiliyor. Hassas tuş yapısı ile uzun süreli kullanımlarda dahi verimli bir kullanım deneyimi sunan klavye modelleri, milimetrik olarak hesaplanan tuş aralığı ile hem yazı yazarken hem de oyun oynarken tuşları karıştırmanızı engelliyor. Okunaklı tuş tasarımları ile özel switchleri, yazı yazarken hızlı ve etkin çalışmanıza olanak sağlıyor. Daha iyi bir klavye deneyimi yaşamanız için geliştirilen birbirinden farklı ve etkili fonksiyonları ile uzun süre kullanabileceğiniz Hadron klavyeler, el ve bileklerinizi yormadan rahat bir kullanım deneyimi sunuyor. Kolay kolay deforme olmayan yapısı ile uzun süre kullanmanıza imkân tanıyan klavye modelleri, kompakt ve renkli tasarımları ile bilgisayarınız ile şık bir bütünlük oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Hızlı ve Güçlü Bağlantı Özellikleri

Strateji, futbol ve simülasyon gibi oyunları oynarken iyi bir performans elde etmenize olanak sunan klavyeler ayrıca FPS oyunlarında da rakipleriniz karşısında deneyiminizi ortaya çıkarıyor. Aynı anda birden fazla tuşa bastığınız zaman tüm tuşları algılayan Hadron klavye modelleri, futbol oyunlarında yeteneklerinizi kolaylıkla sergilemenize yardımcı olurken, savaş ve benzeri oyunlarda silah veya şarjör değiştirdiğiniz sırada haritaya bakmanızı sağlıyor. Işıklı tasarımlarıyla da günün her saatinde keyifle yazı yazmanıza olanak sunan klavyeler, oyun oynarken de tuşları rahat görebilmenize yardımcı oluyor. Işık geçiren şeffaf tuş tasarımlarına sahip pek çok model, karanlık alanlarda yanlış tuşa basmanızı engellerken mükemmel bir ambiyans oluşturuyor. İstediğiniz renge ayarlayabileceğiniz Hadron klavye modelleri, kişiselleştirebileceğiniz tasarımı ile istediğiniz performansı yakalamanıza olanak sağlıyor.

Fonksiyonel Özellikleri ile Hadron Klavye Modelleri

 • Kablolu ve kablosuz olarak üretilen klavye modelleri, yüksek bağlantı hızı ile daha iyi bir kullanım deneyimi sunuyor.
 • Uzun süreli kullanımlarda konforlu bir deneyim elde edebilmek için bileklik desteğine sahip olan Hadron klavye modellerini tercih edebilirsiniz.
 • Kaliteli switchleri ile çift tıklamalara karşı geliştirilen tuş takımlarına sahip pek çok Hadron klavye modeli, daha iyi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlarken yazı yazmanızı kolaylaştırıyor.
 • Doğrudan bilgisayarınıza takıp çalıştırabileceğiniz klavye modelleri, ışıklı ve mekanik tasarımlarıyla hem görsel hem de işlevsel olarak etkili bir performans sergiliyor.
 • Güvenlik açısından verimli bir kullanım deneyimi sunan Hadron klavye kasaları, uzun süre kullanıma olanak sağlıyor.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Hadron Klavye Fiyatları

44 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Hadron Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Rampage Klavyeler
  4. Razer Klavyeler
  5. Everest Klavyeler
  6. Buyfun Klavyeler
  7. A4Tech Klavyeler
  8. HP Klavyeler
  9. Platoon Klavyeler
  10. SW Future Klavyeler
  11. Inca Klavyeler
  12. Motospeed Klavyeler
  13. PolyGold Klavyeler
  14. Redragon Klavyeler
  15. Asus Klavyeler
  16. MF Product Klavyeler
  17. Concord Klavyeler
  18. Frisby Klavyeler
  19. Microsoft Klavyeler
  20. Philips Klavyeler
  21. Trust Klavyeler
  22. Rush Klavyeler
  23. Gamepower Klavyeler
  24. Turbox Klavyeler
  25. Packard Bell Klavyeler
  26. Dell Klavyeler
  27. Dexim Klavyeler
  28. Hytech Klavyeler
  29. Ajazz Klavyeler
  30. Apple Klavyeler
  31. Casper Klavyeler
  32. GameBooster Klavyeler
  33. Magic-Refiner Klavyeler
  34. Swhy Klavyeler
  35. Trilogic Klavyeler
  36. Bloody Klavyeler
  37. Piranha Klavyeler
  38. SteelSeries Klavyeler
  39. Xtrike Me Klavyeler
  40. Lenovo Klavyeler
  41. Promate Klavyeler
  42. Raynox Klavyeler
  43. Yukka Klavyeler
  44. Avec Klavyeler
  45. Corsair Klavyeler
  46. Delux Klavyeler
  47. Elba Klavyeler
  48. GOMAX Klavyeler
  49. HXSJ Klavyeler
  50. Hiper Klavyeler
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Kullanım Amacı
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Renk
 9. Bağlantı
  1. Kablosuz
  2. Bluetooth
  3. Kablolu
  4. USB Kablo
 10. Klavye Tipi
 11. Dili
 12. Nümerik Tuşlar
 13. Touchpad
 14. Aydınlatma
 15. RGB
 16. Bilek Desteği
 17. Multimedya Tuşları
 18. Fonksiyon Tuşları
 19. Satıcı A-Z
 • Marka Hadron
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/hadron
Başa dön