Hamilelik, hem ruhsal hem de fiziksel bakımdan özel bir dönemdir. Bu yüzden hamilelik dönemi boyunca her ay değişim gösteren vücut için uyumlu ve anne adayını rahat ettirecek kıyafetler tercih etmek gerekir. Hamile tunikleri, bütün anne adaylarının hamilelik döneminde tercih ettikleri, oldukça rahat ve kullanışlı kıyafetlerdir. Özellikle bel ve karın bölgesini sıkmayan yapıları ile dikkat çeken tunikler, bu özellikleri ile her hamile kadının favori tercihleri arasında yer alır. Doğum sonrası da kullanılabilen hamile tunikleri, pek çok renk ve desen seçeneği ile anne adaylarının beğenisine sunulur.

Hamile Tuniği Modelleri

Hamile tunikleri, farklı zevklere ve tarzlara uygun pek çok alternatife sahiptir. Tunikler, hareket kolaylığı sağlayan yapıları ile anne adaylarına bu özel dönemde de şık ve kendi tarzlarını yansıtan kombinler yapmaya olanak sağlayan kıyafetlerdir. Hamile tuniği modelleri arasında her mevsime uygun kumaş ve kesimde modeller bulmak mümkündür. Sıcak yaz günlerinde ince ve pamuklu ya da bambu kumaştan yapılmış tuniklerle anne adayları, rahat bir hamilelik geçirebilir. Soğuk kış günleri içinse daha kalın kumaşlardan üretilmiş hamile tunikleri ile sıcak ve keyifli bir hamilelik dönemi geçirilebilir. Bazı hamile tunikleri ise her mevsim giyilebilecek kumaşlardan üretilir. Mevsimlik tunik seçenekleri arasında farklı boylarda ve desenlerde alternatifler bulunabilir. Kol boyu olarak askılı, kapri kollu, uzun kollu ve kısa kollu seçenekler de sunar. Modeller arasında kemerli, düğmeli ve fermuarlı seçenekler de mevcuttur.

Hamile tunikleri; kumaşına, desenine ve kesimine göre farklı ortamda kullanılabilecek kıyafetlerdir. Örneğin; dantel detaylı bir tunik, düğün ya da bayram gibi özel günlerde kullanılabilirken, keten kumaştan yapılmış bir tunikse günlük olarak kullanılabilir. İş hayatında da rahatlıkla tercih edilebilecek ürünler, düz ve sade renklerde tasarlanan modellerinden ekoseli modellere, çiçek desenlilerden çizgili desenlilere kadar pek çok alternatife sahiptir. Baskılı hamile tunikleri ise hamilelik dönemine eğlenceli atıflarda bulunan sevimli desenlerle süslüdür.

Hamile Tuniği Fiyatları

Hamile tunikleri; etek, pantolon ya da kapri gibi kıyafetlerle rahatlıkla kullanılabilen elbiselerdir. Örneğin; spor tarzda giyinmeyi seven bir anne adayı için kendi zevkine uygun kısa ya da uzun kesim bir hamile tuniği ile hamile pantolonu birlikte kullanılabilir. Sıcak yaz günlerinde ise ince bir tunikle kapri ya da şort tercih edilebilir. Etek kullanmayı seven anne adayları ise uzun ya da kısa boy tuniklerle diledikleri modelde hamile eteklerini giyerek bu özel dönemde de şık görünmeye devam edebilir. Anne adayının kendi tarzını hamilelik döneminde de yansıtmasına olanak sağlayan tunikler, her hamile kadının dolabında mutlaka bulunması gereken parçalar arasında yer alır.

Pek çok hamile tuniği, hamilelik dönemi boyunca değişen vücuda uyumlu özelliklere sahiptir. Hamileliğin son ayına kadar rahatlıkla kullanılabilen tunikler, özellikle hamileliğin hemen sonrasında da pek çok annenin kullandığı kıyafetlerdir. Hamile tuniği tercih ederken, hamileliğin ilerleyen günlerinde değişen mevsimi de dikkate almakta fayda vardır. Ayrıca, beden ölçülerinin de değişeceğini düşünerek, farklı aylara uyumlu modeller tercih edilebilir. Tunikle birlikte kullanılacak kıyafetler de mutlaka dikkate alınmalıdır. Hamile tunikleri, bebek bekleyen yakınlarınız için de oldukça kullanışlı bir hediyelik olarak düşünülebilir. Üzerinde sevimli bebek resimleri ve yazılar bulunan baskılı tunik modelleri ile anne adayına hem kullanışlı hem de eğlenceli bir hediye verilebilir.

Hamile tunikleri, anne adaylarının ihtiyaçlarına uygun onlarca farklı seçeneğe sahiptir. Hamile tuniği fiyatları ise tuniğin markasına, modeline ve kullanılan kumaş gibi değişkenlere göre farklılık gösterir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Hamile Tunikleri

5 ürün var
 1. Cinsiyet
 2. Markalar
  1. Hellklar
  2. Entarım
  3. Gör&Sin
  4. Livaa
 3. Beden
 4. Renk
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Satıcı
DSACategoryId/2147483639/60000710/23020381/309404/60005501
Başa dön