Hayfene Baharat Fiyatları

Hayfene, yüzyılı aşan geçmişi de farklı sektörlerde hizmet veren bir firmadır. Bu firma bünyesinde bitkisel yağlar ve bitkisel çaylar gibi çeşitli ürünlere rastlamak mümkündür. Bunların dışında kuruyemiş ve kuru meyve gibi lezzetlere de bünyesinde yer vermektedir. Fakat bu firmanın öne çıkan en önemli iş kolu baharat sektörüdür. Burada sağlıklı gıda ürünlerini en lezzetli haliyle üretmeyi başaran firma, birçok kişinin sofralarında yer verdiği ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Kaliteli gıdayı en sağlıklı haliyle sofralara ulaştırmak isteyen marka her zaman müşterilerine değer vermekte ve birçok kişinin tercihi olmayı sürdürmektedir. Güven ve iyi bir deneyim sunmayı da sağlayan firma baharatları farklı çeşitlerde sizlere sunmaktadır. 

Anadolu ve Ortadoğu mutfağında kullanılan birçok özel baharat karışımını sizlere sunan marka oldukça lezzetli ve aromatik bileşenler ürünleri ile sizlere hizmet vermektedir. Zengin bir geçmişe sahip olan firma, baharat kültürünü farklı bir şekilde sizlere yansıtmaktadır. Mutfakların vazgeçilmez parçaları arasında yer alan ve çok sayıda yemekte kullanılan baharatlar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Hayfene markası adı altında zengin ve tarihi bir lezzet profili olan ürünler sizlere ulaştırılmaktadır. Birçok farklı yemeğe karakteristik tat katması ve lezzetli aromalar sunması nedeniyle geleneksel lezzetlerde ön plana çıkan bir üründür. Kendisine has bileşenleri ile birçok baharatın sağlıklı ve leziz bir şekilde mutfaklarınızda yer almasını sağlar. Bu markaya ait baharatları kullanarak farklı kültürlerin mutfağının zenginliğini yaşamanız mümkündür.

Farklı baharat kültürlerini size sunan firma en iyi baharatçı alternatifleriyle bulunmanızı sağlar. Gluten bulunmayan mamullere pratik bir şekilde erişme imkanınız olmaktadır. Ayrıca yemeklerde kullanıldığında verdiği aromatik ve eşsiz lezzet, insan hayatında kaliteli baharatları kullanmayı yaygın hale getirmektedir. Birçok farklı yemekte ve yiyecek türünde kullanılabilecek bu baharatları sağlıklı bir şekilde tüketebilirsiniz. Özellikle organik olarak baharat çeşitlerine sunan firma, hem yemeklerde hem de hamur işlerinde birbiriyle uyumlu lezzetleri yakalamanızı sağlamaktadır. Bu açıdan bakıldığında farklı baharat çeşitlerinin mutfaktaki etkisinden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlar. Organik bir şekilde tüketebileceğiniz baharatlar ile birçok lezzetin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Hem günlük kullanımda hem de özel davet ettiğiniz misafirlere hazırlayacağınız menülerde kullanabileceğiniz pek çok baharatı bulabilirsiniz. Hiçbir yapay müdahalenin olmadığı katkısız baharatları arıyorsanız, Hayfene size bu açıdan da yardımcı olacaktır. 

Hayfene Baharat Hakkında

Hayfene baharat nedir diye sorulduğunda organik baharat çeşitlerini doğal alternatifler olarak güvenilir bir şekilde sunan firmanın baharatları olarak ifade edilebilir. Markaya ait baharatların sahip olduğu tat yoğunluğu, besin değeri korunarak hazırlanmaktadır. Böylece seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre kullanımından en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. En iyi baharat markaları arasında yer alması nedeniyle en sağlıklı ürünleri, beslenme düzeninizi bozmayacak baharat türleri ile sizlere sunmaktadır. Ayrıca lezzeti düşkün olan kişiler için birçok taze baharat çeşitleri burada yer almaktadır. 

Vegan yaşam tarzına sahip olan kişiler için de pek çok farklı Hayfene Baharat türü yer almaktadır. Fonksiyonel gıdalar ile süper besinler. Arasında uzanan geniş ürün çeşitliliğiyle bilinen firma, özellikle katkısız bir şekilde baharatların üretimini sağlamaktadır. Hem mutfaklarınızda hem de sofralarınızda zenginlik oluşturacak baharatlara ihtiyacınız varsa özel tariflerinizde kullanabileceğiniz pek çok farklı baharat türünü Hayfene ayrıcalığıyla bulunabilirsiniz. Aynı zamanda sürdürülebilir diyet programları açısından da destekleyici bir özelliği bulunmaktadır. Çok farklı özel lezzetleri sizlere sunan baharat çeşitlerini inceleyerek ihtiyacınız olan buralarını alabilirsiniz.

Hayfene Baharat Çeşitleri

Hayfene kajun baharatı birçok klasik baharatın ya da bir araya toplanmasıyla oluşturulan ve kendine özgü lezzeti bulunan karışık baharat türüdür. İçerisinde farklı miktarlarda kanatların karıştırılması ile eşsiz bir lezzet yaratılmıştır. Özellikle patateslerde pek çok kişi tarafından lezzet katması nedeniyle tercih edilmektedir. Amerikan mutfağında çok sık tercih edilen ve pratik lezzet sağladığı için fast food ürünlerinde sıkça kullanılan bir baharat türüdür. Patates kızartmasının dışında pratik yemeklerin yapılmasında yan lezzet olarak tercih edilmektedir. Kızartılarak hazırlanan etlerde ve tavuklarda kullanıldığı gibi köftelerde de kullanıldığı görülmektedir.

Hayfene 5. element baharatı 140 g damak çatlatan 5 farklı lezzetin beraber kullanılmasıyla oluşturulan bir baharat türüdür. Et ve sebze yemeklerinin dışında balıklarda da kullanılabilen özel bir baharat türüdür. Tüm yemeklerde tercih edebileceğiniz bu baharat türünün içerisinde tatlı, ekşi, acı, umami ve tuzlu tatların birleşimiyle oluşan bir lezzet bütünü bulunmaktadır. Et yemekleri ya da çorba için kullanabileceğiniz geniş yemek seçeneklerinin yanı sıra dip sos veya salata olarak da kullanıldığı görülmektedir. Yemeklere kattığı lezzet ve damaklarda bıraktığı hoş tat nedeniyle hem yetişkinlerin hem de çocukların kullanabileceği ve tüketebileceği bir baharat karışımıdır. Tencere yemeklerinin yanı sıra güveç veya tava yemeklerinde de eklenerek geniş yelpazede lezzetini katmaktadır.

Hayfene salata baharatı doğal ürünlerin karışımı ile hazırlanmaktadır. Sağlık için faydalı olmakla birlikte, aromatik bir lezzeti ve hoş kokusuyla dikkat çekilmektedir. Doğal yapısı nedeniyle salataların dışında yemeklerde de lezzet verilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Hayfene sandviç baharatı günlük yaşamda hızlı ürünlerde sık sık tüketilen sandviçlerde eşsiz bir lezzet katması ile tercih edilmektedir. Karışımında bulunan kavrulmuş susam ve çörek otu sayesinde aromatik otların kattığı lezzetlerle sandviçlerinizin mükemmel olmasını sağlamaktadır. Sahip olduğu eşsiz Aroma her ısırıkta sandviçlerinizin damağınızda harika bir tat bırakmasını sahalar. Tamamlayıcı bir lezzet olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Hayfene tost baharatı ise yine hızlı öğünlerde tercih edilen tostların en az sandviçe kadar lezzetli olmasını sağlamaktadır. Hayfene toprak baharatı hem kahvaltılarda hem de yemeklerde tercih edilen bir baharat türüdür. Ayrıca zeytin yağı ile karıştırıldığında meze olarak da tüketilmektedir. Farklı bir lezzet katması nedeniyle et yemeklerinde de kullanılan bir baharat türüdür. Birçok sebze yemeği ve salatalarda da toprak baharat karışımını tercih edebilirsiniz. Sumak ve alacağı biberin beraber sağladığı lezzet ile damarlarınızda unutulmaz bir tat bırakacaktır. Hayfene, baharat çeşitlerini kullanarak hem yemeklerinizi hem de diğer yiyeceklerinizi eşsiz lezzetli hale getirebilirsiniz. Hem kendiniz için hem de misafirleriniz için hazırladığınız yemeklerin oldukça leziz olmasını uygun Hayfene baharat fiyatları ile sağlayabilirsiniz.

Hayfene Salata Baharatı Hangi Salatalarda Tercih Edilir?

Hayfene salata baharatı başta taze yeşillik, salatalar olmak üzere zeytinyağı limon soslu salatalarda ve mevsim sebzeleri kullanılarak hazırlanan salatalarda tercih edilen baharat türüdür.

 Hayfene Tost Baharatı Hangi Tost Türleriyle Uyumludur?

Hayfene tost baharatı birçok toz türü ile uyumlu olmakla birlikte en fazla peynirli, etli ve sebzelerin olduğu tozlarla uyumludur. Hem tost makinesi hem de fırın kullanılarak yapılan tostlarda tercih edilmektedir. Ayrıca mayonez, yoğurtlu soslar ve hardal ile kombinleyerek tostların daha lezzetli olmasını sağlamaktadır.

Hayfene Sandviç Baharatı Hangi Malzemelerle Özgün Bir Lezzet Sunar?

Mükemmel bir lezzet sağlamasını yıllar bilinen ve birçok farklı sandviç malzemesiyle uyumlu olan Hayfene sandviç baharatı ton balığı, kırmızı et, tavuk ve hindi gibi malzemelerin olduğu sandviçler de uyumlu ve özgün bir lezzet sunar. Bunların dışında da pek çok farklı sos ile kullanıldığında tostlarla harika bir lezzet uyumunu elde eder.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hayfene Baharat Fiyatları

215 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Türü
Toplam 41 / 215 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?