Hem Tütsü

Günümüzde oda parfümleri çok fazla kullanılmaktadır. Ancak oda parfümleri içerisinde kimyasal ürünler bulunduğundan dolayı organik ve kimyasal madde içermeyen kokular tercih etmek isteyen bireyler tütsü çeşitlerine başvurmaktadır. Tütsü geleneği geçmişten günümüze kadar gelmiş bir alışkanlıktır. Tarihte birçok medeniyette de tütsü, çeşitli birçok sebep ile kullanılmıştır. Ancak günümüzde hoş bir koku yayması ve negatif enerjiyi uzaklaştırması sebebiyle tütsü ürünleri çok fazla kullanılmaktadır. Tütsü ürünlerinin hoş bir koku bırakması ve pozitif bir enerji verebilmesi için mutlaka kaliteli olmasına özen gösterilmelidir. Bundan dolayı kaliteli bir marka tercih edilmesi oldukça önemlidir. 

Hem Tütsü markası, son derece kaliteli bir firmadır. Aynı zamanda Hem Tütsü markasına ait çeşit çeşit tütsü koku çeşitleri bulunmaktadır. Hem Tütsü ürünlerini tercih ederek negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirebilirsiniz. Aynı zamanda tütsü çeşitleri kimyasal içermediğinden tamamen doğal ve kimyasal olduğundan dolayı sağlığa herhangi bir şekilde zararı bulunmadığı gibi solunum yolu açısından da oldukça sağlıklıdır. Aynı zamanda günlük hayatta çok fazla sinir ve stres yaşanmaktadır. Tütsü ürünleri ile günlük hayatta yaşadığınız stresi azaltabilirsiniz. 

Aynı zamanda tütsü ürünlerinin böcek uzaklaştırıcı etkisi de bulunmaktadır. Tütsü çeşitleri kullanılan alanlara ferahlık katmaktadır. Çeşit çeşit birbirinden eşsiz güzellikte birçok koku çeşidi bulunmaktadır. Hem Tütsü ürünlerini tercih ederek evinizi ferah bir ortama kavuşturabilirsiniz.

Hem Tütsü Koku Çeşitleri

Hem Tütsü markasına ait birbirinden ferahlatıcı çeşit çeşit kokulu tütsü ürünleri bulunmaktadır. Her tütsü kokusunun kendine has özelliği bulunmaktadır. Hem Tütsü koku çeşitleri bakımından oldukça zengin bir yelpazeye sahiptir. Hem Tütsü yağmur ormanı tütsü ürünleri arasında çok fazla tercih edilmektedir. Eşsiz bir kokuya sahip olan yağmur ormanı tütsü çeşidi içerisinde yaklaşık olarak 20 adet çubuk tütsü bulunmaktadır. Aynı zamanda bu tütsü yaklaşık olarak 45 dakika kadar koku sağlamaktadır. 

Hem Tütsü sandal ağacı tütsü çeşidi ise oldukça güzel kokmakta ve aroma terapisi yöntemini fayda sağlamaktadır. Aynı zamanda sandal ağacı tütsü kokusu odaklanma ve motive olma gücünü de arttırmaktadır. Stresten uzak ve rahat bir gün yaşamak istiyorsanız sandal ağacı tütsü kokusu çeşidini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda sandal ağacı tütsü paketi içerisinde yaklaşık olarak 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır. Ayrıca 20 adet olarak satışa sunulan tek paket halinde bulunan sandal ağacı tütsü paketi bulunduğu gibi 6’lı paket 120 adet avantajlı paket çeşidi de bulunmaktadır. 

Hem Tütsü lavanta kokulu çeşidi ise uyku problemlerine karşı birebirdir. Lavanta tütsüsü uykusuzluğu en aza indirmekte ve üzüntü ve depresyon gibi etkileri de azaltmaktadır. Aynı zamanda geceleri uykuya dalmadan bir saat öncesinde kullanıldığı takdirde uykuya dalma süresini de en aza indirmektedir. 

Hem adaçayı konik tütsü çeşidi ise rahatlatıcı ve stres azaltıcı etkiye sahiptir. Konik tütsü paketleri içerisinde yaklaşık olarak 10 adet tütsü bulunmaktadır. Hem aromaterapi tütsü seti içerisinde ise çeşit çeşit aromalı tütsü çeşitleri bulunmaktadır. Toprak elementli tütsü, yeşil çay aromalı, limon kokulu, Orkide kokulu, orman kokulu, amber sandal kokulu, yasemin çiçeği, erotik çubuk tütsü çeşidi, sedir ağacı, Hindistan cevizi ve mango, bergamot, safran, kahve kokulu, portakal çiçeği, tarçın kokulu, Gül kokulu, nane ve çikolata kokulu olmak üzere çeşit çeşit yüzlerce tütsü kokusu bulunmaktadır. Aynı zamanda tütsü kokuları stresten uzaklaşmanızı sağlamaktadır. Bundan dolayı meditasyon ve rahatlama için de kullanabilirsiniz. Ayrıca hediye alternatifi olarak da tütsü çeşitleri oldukça uygun ürünlerdir. Yatmadan önce huzurlu bir uyku için kullanabilir veya kahve eşliğinde hoş kokular ile dinlenebilir ve kitap okuyarak keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Her tütsü kokusu çeşitli rahatsızlıklara iyi gelmektedir. Bundan dolayı tarzınıza ve ihtiyacınıza en uygun tütsü çeşidine Hem markası güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Tütsü Çeşitleri Nasıl Kullanılır? 

Tütsü ürünleri evindeki negatif enerjiyi yok ederek pozitif enerji yayar. Aynı zamanda ferahlık sağlarken rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Tütsü kullanmak için birbirinden önemli birçok etken vardır. Her ihtiyaca uygun tütsü çeşidi de bulunmaktadır. Özellikle birçok rahatsızlığa ve huzursuzluğa iyi gelen tütsü ürünlerini denemek isteyen bireyler tarafından tütsü nasıl kullanılır sorusu en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaktadır. 

Tütsü kullanımı oldukça kolaydır. Tütsü paketi içerisinden bir adet tütsü çubuğu çıkarılmalıdır. Her tütsü çubuğu tek kullanımlıktır. Tütsü çubuğu üç kısmından çakmak veya kibrit yardımı ile yakılır. Tütsü çubuğu yakıldıktan sonra üflenerek söndürülür. Yanan tütsü çubuğu söndürüldükten sonra buhar olarak yanmaya devam eder ve eşsiz kokusu odayı sarmaya başlar. Duan oluştuğu sırada tütsülük veya saksı dibi gibi yanmayacak bir alanda buharlaşma için konumlandırılabilir. Ayrıca her tütsü çubuğu tek kullanımlık olarak üretilmektedir. Ancak konik tütsü çeşitlerini birden fazla kez kullanabilirsiniz. 

Tütsü Modelleri Nasıl Muhafaza Edilmeli? 

Tütsü çeşitlerini tercih etmek isteyen bireyler tarafından tütsü çeşitleri nasıl muhafaza edilmeli sorusu çok fazla araştırılmaktadır. Tütsü ürünlerinin kokusunun orijinal bir şekilde gelmesi ve tütsü çubuk çeşitlerinin yanabilmesi için kesinlikle doğru muhafaza edilmesi gerekmektedir. Tütsü çubuklarının nemlenmemesi ve suyla temas etmesi oldukça önemlidir. Tütsü çubukları nemlendiği takdirde yanmaz ve koku yayılması sağlanmaz. Bundan dolayı tütsü kutusu içerisinde saklanması önerilmektedir. Aynı zamanda çocukların erişemeyeceği bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. 

Hem Tütsü Fiyatları 

Hem tütsü ürünleri kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerdir. Üstelik çeşit çeşit birbirinden eşsiz koku çeşidi bulunmaktadır. Bundan dolayı tütsü ürünü denemek isteyen bireyler tarafından hem tütsü fiyatları çok fazla merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Hem tütsü fiyatı oldukça uygun maliyetlidir. Her zevke uygun koku çeşidi bulunmaktadır. Her zevke uygun tütsü çeşitleri bulunduğu gibi her bütçeye uygun tütsü çeşitleri de bulunmaktadır. Bundan dolayı uygun fiyat güvencesi ile tütsü çeşitlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 

Hem Tütsü Çeşitleri Kaliteli mi? 

Hem markasına ait tütsü çeşitlerini tercih etmek isteyen bireyler tarafından tütsü çubuklarının kaliteli olup olmadığı merak edilen konular arasında yer almaktadır. Kaliteli tütsü çeşitleri hem koku bakımından hem de yanma bakımından avantaj sağlamaktadır. Hem tütsü çeşitleri son derece kaliteli ürünlerdir. 

Hem Tütsü Kokuları Ne Kadar Süre Kalıcı? 

Hem tütsü çeşitlerini denemek ve tercih etmek isteyen bireyler tarafından koku çeşitlerinin ne kadar kalıcı olduğu en çok merak edilen konular arasında bulunmaktadır. Tütsü kokuları uzun süreli kalıcıdır. Yaklaşık olarak 45 dakika kadar tütsü kokusu yoğun bir şekilde hissedilmekte etkisi ise uzun süre kalmaktadır. 

Hem Tütsü Çeşitleri Nelerdir? 

Hem tütsü markasına ait çeşitli birçok koku bulunmaktadır. Aynı zamanda şekil itibariyle çubuk ve konik olmak üzere iki farklı çeşidi vardır. Bunun yanında çubuk tütsü paketleri içerisinde 20 adet tütsü çubuğu bulunurken konik tütsü paketleri içerisinde 10 adet tütsü çeşidi yer almaktadır. Bununla beraber Hem tütsü yağmur ormanı tütsü çeşitlerinden en sevilenlerinin başında yer alır. Gül, nane, limonlu, yeşil çay aromalı olmak üzere yüzlerce koku çeşidi de bulunmaktadır. Her tütsü kokusu çeşitli durumlarda fayda sağlamaktadır. Bundan dolayı zevkinize ve ihtiyacınıza uygun tütsü kokusu çeşitlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...