Teknolojinin gelişmesiyle monitörlerin sadece görüntü kalitesi değil, tasarım şıklığı ve farklı açılarda kullanılabilmesi de önem kazanıyor. 1939 yılında Bill Hawlett ve Dave Packard tarafından kurulan HP markası, bu gereksinimleri her yıl monitör serilerini yenileyerek bir adım öteye taşıyor. Kurulduğu yıllarda test ve ölçümleme aletleri üreterek hayatına başlayan markanın kuruluşunda iki ortak 538 ABD Doları ile işe koyuldu. Her ikisi de Stanfort Üniversitesi mezunu olan iki arkadaş HP markasının temellerini ancak bir garajda atma imkanı buluyordu. Hawlett - Packard isimlerinin baş harflerinden oluşan marka, günümüzde uluslararası teknoloji şirketleri arasında yer alıyor. HP, bilgisayar sektöründe de uzun yıllardır hizmet veriyor. Dünyanın onlarca ülkesinde kendine yer bulan HP markası, masaüstü ve notbook bilgisayarlara ek olarak, bilgisayar aksesuarları ve monitör kategorisinde de en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Marka sadece bilgisayar ürünleriyle değil, yazıcı ve toner ürünleriyle de sektörünün önde gelen markaları arasında konumlanıyor. Ürünler HP markasından tam bir set olarak alınabileceği gibi, her bir ek parça ayrıca da alınabiliyor. Bunlardan biri olan HP monitör çeşitleri ise her ihtiyaca cevap veren farklı tasarımları ile kullanıcıya ulaşıyor.

HP Monitör Çeşitleri

Şık ve yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çeken HP monitör çeşitleri, geniş bir kullanım yelpazesinde kendine yer buluyor. Son model ekranlarında incelik ve zarifliği ön planda tutan HP, monitör modelleri, her geçen gün daha da ince bir dizaynla tasarlanarak yer ve ağırlık tasarrufu sağlıyor. Siyah ve beyaz renklerde üretilen monitörlerin; kare, dikdörtgen ve curved (içe kıvrılan oval ekran) seçenekleri öne çıkıyor. 18,5 ila 27 inç arasında ekran boyutlarında üretilen monitörlerin çoğunda HDMI, VGA ve DisplayPort bulunuyor. Oyun tutkunları için ise HP monitör arasında özel modeller yer alıyor. Daha fazla netlik, daha yüksek yenilenme hızı ve maksimum görüntü kalitesi vadeden oyun monitörleri, daha düşük mavi ışık özelliği ile gözlerin minimum seviyede yorulmasını sağlıyor. HP oyun monitörlerinde dahili kulaklık jakı ve mikrofonlu kulaklığın kolayca asılabilmesi için sabit kulaklık askısı da yer alabiliyor.

İşletmeler için geniş bir monitör yelpazesine sahip olan markanın ürün gamında, her boyuta uygun bir çözümü bulunuyor. Özellikle markanın sadece kafa olarak alınabilen, ayaksız monitörleri dikkat çekiyor. Kafa monitörler ayrıca ayaklık alınarak kullanılabilecekleri gibi, duvara da monte edilebiliyor. En geniş yelpazesi işletme kategorisi ürünlerinde yer alırken, bu ürün grubu ev kullanıcıları için de ideal çözümler sunuyor. Yine bu kategoride dokunmatik ekran modellerine rastlamak da mümkün hale geliyor. Yeni nesil monitörlerde üç boyutlu çizimler için maksimum kullanıcı deneyimi ile geliştirilmiş seçenekler de yer alıyor. Bu modeller 21 inç ve üzeri olarak tasarlanıyor.

HP Monitör Fiyatları

HP monitör fiyatları, ürünlerin genelinde alt ve orta segmente yönelik bir skalada kendine yer buluyor. Hemen hemen her bütçeye uygun bir model bulma avantajı, HP monitör çeşitleri bakımından fark yaratıyor. En gelişmiş modellerde dahi ulaşılabilir fiyatlandırma seçenekleri sunan marka, bu özelliği ile de kullanıcıların tercih ettiği teknoloji firmaları arasında yerini alıyor. Markanın eski modelleri çok daha alt fiyat segmentlerde temin edebilebilirken, yeni modellerin fiyatlarında da, marka, uygun fiyat beklentilerini karşılayan seçenekler sunuyor.

5Ms veya 7Ms özellikli monitörler fiyat ve kalite dengesinde incelendiğinde, raflarda yerini aldığı fiyatın karşılığını fazlasıyla kullanıcılarına sunuyor. Maksimum kalite ve daha az fiyat politikasını benimseyen marka, bu özellikleriyle geniş bir kullanıcı yelpazesine sahip olmayı da başarıyor. Onlarca ülkede, ürünleriyle kendine yer bulan HP monitör çeşitleri ile teknoloji meraklılarını tatmin etmeyi başarıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

HP Monitör Fiyatları

Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Monitörler
Monitörler
Led Monitörler
Led Monitörler
IPS Monitörler
IPS Monitörler
Dokunmatik Lcd Monitörler
Dokunmatik Lcd Monitörler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Ekran Boyutu
Toplam 24 / 58 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/hp