60 yılı aşkın tecrübesi ile bebek beslenmesinde önemli bir marka değerine sahip Humana, bebekleri için en iyisini isteyen annelere mükemmel bir destek sağlıyor. Bebeklerin dönemsel gelişim ihtiyaçlarına uygun mama modelleri ile doğdukları ilk andan itibaren yanlarında olan Humana, farklı lezzet ve içeriklere sahip mama çeşitleri ile bebeklerin damak zevklerine uygun zengin bir ürün yelpazesinde satışa sunuluyor. Uzmanların da onayını alan Humana mama ve anne sütünü artırıcı çay çeşitleri, sağlıklı bir beslenme dönemi için ihtiyaç duyduğunuz tüm vitamin, mineral ve proteinleri en ideal miktarlarda karşılamak üzere tasarlanıyor. 

Bebekler Onunla Daha Mutlu

Humana bebek mamaları, 1-2-3 numara gibi farklı formüllere sahip çeşileri ile bebeğinizin doğumundan itibaren sağlıklı bir biçimde beslenmesine katkı sunuyor. Yeni doğan bebeklerin özellikle ilk 6 ay anne sütü ile beslenmesi şüphesiz büyük önem taşıyor. Bununla birlikte özel durumlarda dışarıdan bebeğin beslenmesine destek verilmesi gereken şartlar da ortaya çıkabiliyor. Annenin sütünün yeterli olmaması, bebeğin emmeyi reddetmesi gibi özel durumlarda, Humana'nın anne sütüne adapte edilmiş lezzetli mama modelleri, bebek beslenmesinde büyük bir görev üstleniyor. Farklı lezzetlerle tatlandırılmış Humana mama çeşitleri, bebeklerin çok seveceği tatlar ve ideal laktoz seviyesi ile sağlıklı bir beslenme desteği sunuyor. Kristal şeker ilave edilmeden üretilen Humana mamalar, dengeli bir karbonhidrat desteği sağlıyor. 

Humana Devam Sütü ile Sağlıklı Gelişim

Altıncı aydan itibaren bebeğinize güvenle verebileceğiniz Humana devam sütü modelleri, GDO içermeyen özel formülü sayesinde bebeğinizin güvenle beslenmesine katkıda bulunuyor. Hassas işleme teknolojisi ve 600'den fazla kontrolden geçerek size ulaşan Humana devam sütü çeşitleri, kolay kullanıma imkan veren ambalaj tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Dilerseniz karton ya da tercihinize göre teneke ambalajda satışa sunulan Humana devam sütlerini, hem evde hem de gittiğiniz her yerde bebeğinizin beslenmesi için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ölçü kaşığı ile kolayca dozajı ayarlanabilen devam sütleri, içeriğinde bulunan dengeli mineraller, karbonhidrat ve proteinlerle bebeğinize mükemmel bir beslenme takviyesi sağlıyor. Granül olarak tasarlanan Humana bebek mama ve devam sütleri, biberon maması olarak tüketiliyor.

Mutlu Bebeklerin Mutlu Annelerine Humana

Bebekler için birbirinden lezzetli ve yararlı mamalar tasarlayan Humana, annelerin süt verimini artıran özel formüllü çay seçenekleri sunuyor. Humana emzirme çayları, granül yapısındaki formülü ile kolayca hazırlanıyor. Sıcak, soğuk ya da ılık olarak tüketebileceğiniz Humana emzirme çayları, tavsiye edilen saklama koşullarına uyulduğu taktirde son kullanma tarihine kadar tazeliğini koruyor. Teneke kutu formunda satışa sunulan Humana bitki çayları, suni aromalar, renklendirici ve koruyucu maddeler içermiyor. Anne sütünün artırımını destekleyen bitki çaylarının yanı sıra bebeklerin daha rahat uykuya geçişini sağlayan rahatlatıcı çay modelleri de Humana ürün gamında yer alıyor. Bebeklerin rahat uykuya geçişini kolaylaştıran Humana gece çayları, annelerin uykusuzluk problemine de etkin çözüm sunuyor. Humana rahatlatıcı bitki çayları, doğumdan sonra 1. haftasını doldurmuş anne ve bebeklerin kullanımına uygun nitelik taşıyor. 

Kullanım tercihlerinize göre farklı şekillerde satın alabileceğiniz Humana bebek maması ve bitki çayları, tekli ya da çoklu ambalaj modelleri ile sunuluyor. Ekonomik olarak büyük avantajlar sağlayan çoklu ambalajlar sayesinde, Humana çeşitleri tükenme endişesi taşımadan ihtiyacınız olan her yerde kullanılıyor. Humana mama fiyatları, ürünün çeşidine ve gramaj yapısına göre farklılık gösteriyor. İnovatif teknolojilerle tasarlanan Humana mama ve bitki çayları, eşsiz kalitesi, güvenli üretim yöntemleri ile annelerin ve çocuk doktorlarının en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. 

 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Humana

75 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
  5. Kelime Filtresi
Başa dön