Humana, gıda takviyeleri alanındaki uzmanlığı ile sizin ve bebeğinizin özel ihtiyaçlarına güçlü bir şekilde odaklanan, güvenilir markalardan biridir. Bebek beslenmesi alanında 60 yılı aşan tecrübesi sayesinde, doğal ve güvenilir ürünler sunarak çocukların sağlıklı büyümelerini ve gelişmelerini destekler. Belgelendirilmiş kalitesini her ürününde sunan Humana; bebek sütü, maması ve bebek çayı gibi gıda takviyeleri başta olmak üzere tüm ürünlerini bilimsel araştırmalar doğrultusunda geliştirir. Çocukların yaşlarına ve gelişimlerine göre bireysel gereksinimlerini karşılayan ürünler sunmak için tanınmış uzmanlar ve çocuk doktorları ile iş birliği içinde çalışan Humana, çocuğunuz için her zaman en iyi ve en doğal ürünleri sunar. 

Bilimsel Olarak Kanıtlanmış Kalite

Çocukların, sağlıklı gelişebilmeleri için kolayca sindirilebilen, besleyici yiyecekler ve içecekler tüketmeleri önemlidir. Humana bebek çayları, özenle seçilmiş ve nazikçe işlenmiş premium bileşenlerden üretilir. Doğallığı sertifikalarla güvence altına alınan ürünler; katkı maddesi, renklendirici ya da koruyucu içermez. Tüm Humana ürünlerinde kullanılan hammaddeler menşelerine kadar izlenebilir. 600'e kadar kontrol ve tarama noktası ile her bir ürünün doğallığı garanti edilir. Vitaminler, mineraller, bitkisel özler ve bebeklerinizin gelişimi için gerekli olan diğer maddelerle geliştirilen Humana bebek çaylarında, tıbbi literatür tarafından desteklenen güvenli ve bilimsel olarak kanıtlanmış aktif bileşenler kullanılır. Hem katı hem de sıvı gıda takviyeleri bebeğinizin sağlıklı bir şekilde büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunur. Kendi üretim tesislerinde en titiz denetim kriterlerini karşılayarak en yüksek kalitede ürünler sunan Humana bebek çayları ISO 9001 sertifikalıdır.

Anneler ve Bebekler İçin En Özel Çaylar

Humana bitkisel çaylar, emziren annelerin ve bebeklerin özel ihtiyaçları için tamamen doğal ve güvenilir formüllerle geliştirilir. Yenidoğan bebekler başta olmak üzere tüm bebeklerde sıkça görülen mide ve gaz şikayetlerini gideren ve bebeğinizin sağlıklı vücut fonksiyonlarını destekleyen doğal bitki çayları ile bebeğinizin her zaman huzurlu ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin hassas mide fonksiyonlarını düzenlemek ve gaz sancısı gibi şikayetleri gidermek için rezene, anason, papatya ve kimyon gibi seçilmiş bitkilerle harmanlanan Humana bebek çaylarını tercih edebilirsiniz. Rezene; sindirim sistemi henüz tam olarak gelişmemiş bebekler için bebek beslenmesinde en çok kullanılan doğal çözümlerden biridir. Gaz ve kolik sancılarında rahatlatıcı etkiye sahiptir. Yüksek kaliteli ve özenle seçilmiş rezene ve kimyon özleri ile formüle edilen Humana bebek çayları, hafif ve yumuşak içimlidir. Hem sizin hem de bebeğinizin uyku kalitesini destekleyen bir çay arıyorsanız, sakinleştirici etkileriyle bilinen bitki özlerinden hazırlanmış Humana çayları tercih edebilirsiniz. Humana uyku çaylarının içerisinde bulunan melisa, ebe gümeci, ıhlamur ve kekik bitkileri uyku probleminde son derece etkilidir. Tüm bütçelere hitap eden Humana bebek çayı fiyatları ile bebeğinizin sağlığını destekleyen doğal ve güvenli ürünlere anında sahip olabilirsiniz.

Bebekler İçin Her Zaman En İyisi

 • Bebekler ve çocuklar doğal gelişimi sağlamak için doğadaki en iyi besinlere ihtiyaç duyar. Humana ürünlerinde, çocuğunuzun gelişimini desteklemek için organik tarım yöntemleriyle elde edilmiş en doğal malzemeler ve sağlıklı ambalaj malzemeleri kullanılır.
 • Tüm ürünler mümkün olan en doğal ve lezzetli tüketim için minimum işleme tabi tutulur.
 • Tadı anne tariflerini aratmayan ve bebeğinizin hayatının her aşamasına mükemmel bir şekilde uyarlanmış en özel tarifler ilave şeker veya tuz içermez.
 • Tüm ürünlerin içinde sadece bebeğinizin gerçekten ihtiyaç duyacağı tamamen doğal bileşenler yer alır. Bu ürünler, tatlandırıcı, renklendirici veya koruyucu madde içermez. 
 • Humana bebek çaylarını ambalajın üzerinde yer alan talimatlara göre hazırladıktan sonra sıcak ya da soğuk olarak tüketebilirsiniz.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Humana Bebek Çayı Fiyatları

7 ürün var
 1. Markalar
  1. Aptamil
  2. Hipp
  3. Humana
  4. Milupa
  5. Naturwell
  6. Tetagil
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Humana
DSACategoryId/2147483639/60002072/80381000/302134/humana
Başa dön