Ergonomik tasarımları ile ön plana çıkan Husky, doğada zaman geçirmeyi sevenlerin ve kamp yapanların en çok tercih ettiği markalardan birisidir. Uzun ömürlü tasarımları ile yıllar boyu rahatlıkla kullanabileceğiniz Husky ürünleri, kamplarınızın daha keyifli geçmesine yardımcı olur.

Estetik ve Ergonomik Tasarımı ile Husky Ürünleri

Ürettiği kamp malzemeleri ile piyasada en çok bilinen markalardan birisi olan Husky, 1997 yılında kurulan bir işletmedir. Kaliteli malzemeler kullanarak sağlam ve ergonomik modeller üretmeleri sayesinde kısa süre içerisinde büyüyerek geniş bir pazar payına sahip olur. Husky ürünlerinin özelleştirilmiş tasarımları, özellikle doğa ile iç içe zaman geçirirken konforundan da ödün vermek istemeyenlerin dikkatini çeker. Teknolojiyi yakından takip eden ve bu yeni gelişen teknolojileri ürünlerine de yansıtan marka çevre bilinci konusunda da son derece duyarlı olup ürünlerinin çevre dostu olmasına özen gösterir. Husky kamp malzemeleri fiyatları, ürünlerin kalitesi ve uzun ömürlü kullanımları göz önünde tutulduğunda oldukça uygun kalır.

Husky Çadır Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Özgün tasarımları ile ön plana çıkan Husky çadır modelleri arasında her zevk ve bütçeye uygun ürün bulabilirsiniz. Hafifliği, estetik görünümü ve dayanıklı yapıları ile dikkat çeken çadırlar arasında kendiniz için en ideal modeli seçerken bazı ayrıntılara dikkat edebilirsiniz.

  • Husky, her mevsim için kullanılabilecek çadır modelleri üretir. Çadır alırken hangi mevsimde kamp yapacağınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Yalnızca ilkbahar ve yaz aylarında kamp kurmak için 2 ya da 3 mevsim ürünler işinizi görür. Ancak sonbahar ve kış kampları için 4 ya da 5 mevsimlik modelleri tercih etmenizde fayda bulunur. Soğuk kış günlerinde yalıtımı sayesinde sıcak tutan 5 mevsim çadırları yaz aylarında da kullanabilirsiniz.
  • Kamp kurarken çadırda kaç kişi kalacağınızı dikkate alabilirsiniz. Tek ya da 2 kişi kamp kurarken iki kişilik çadırlar yeterli olur. Kalabalık kamplar için alacağınız çadırların büyük olmasına özen gösterebilirsiniz. Ayrıca çadırın ayrı gözlerinin olması da ekstra rahatlık sunar.
  • Kamp yapacağınız bölgelerin iklimine uygun su geçirmezlikteki ürünleri inceleyebilirsiniz. Husky çadırların minimum su geçirmezlik seviyesi 3000 mm / cm2’dir. Daha yoğun yağış alan bölgelerde kamp kurmak için üst seviye modellerini inceleyebilirsiniz.
  • Kamp yaparken sessiz ve sakin bölgeleri tercih ediyorsanız eşyalarınızı dışarıda bırakamamak için bagaj gözü olan çadırları tercih edebilirsiniz.

Her Mevsim Kullanabileceğiniz Husky Uyku Tulumları

Geniş ürün yelpazesi ile herkese uygun uyku tulumları tasarlayan Husky, uyku tulumlarının rahatlığı ile dikkat çeker. Kampın daha keyifli geçmesi için rahat bir uyku sunan modeller farklı iklim koşullarına uygun üretilir.

Husky uyku tulumlarını doğa gezilerinde ve kamplarda kullanabilirsiniz. Su geçirmez malzemelerden üretilen kumaşları sayesinde tulumun içerisine nem girmez. Kolay katlanabilir hafif tasarımları, çantanızda fazla yer kaplamamasını ve ekstra ağırlığa neden olmamasını sağlar. Tulumun iki yanlarında bulunan fermuarlardan iki tulumun birleşmesine yardımcı olur.

Husky uyku tulumlarındaki ufak ayrıntılar, modelleri daha kullanışlı hale getirir. Boydan boya fermuarı sayesinde tulumun içerisine kolaylıkla girebilirsiniz. Dış kısımda bulunan ceplere telefon, fener gibi her an elinizin altında bulunması gereken eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Uyku tulumu modelleri arasında seçim yaparken tulumu kullanacağınız sıcaklık derecelerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Husky, tulumlarının sıcaklık derecelerini ekstre sıcaklık değeri, düşük rahatlık değeri ve yüksek rahatlık değeri olarak belirtir. Ekstreme değerler, tulumun kullanılabileceği minimum sıcaklık değerini belirtir. Konforlu bir kamp deneyimi için yüksek rahatlık değerini göz önünde bulundurmanızda fayda vardır.

Rahat Bir Kamp için Husky Matlar

Tulumunuzun altına sererek daha rahat uyumanızı sağlayan Husky matlar, aynı zamanda yalıtım sağlayarak soğuktan ve nemden de korur. Mat seçiminde kampı yapacağınız alanın zeminini, sıcaklık değeri ve yağış durumunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Her ihtiyaca yönelik tasarlanan farklı modeller bulunup, kendi bütçeniz ve ihtiyacınıza yönelik ideal matı seçebilirsiniz.


ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Husky Kamp Malzemeleri Fiyatları

Çadır
Uyku Tulumu
Kamp Matı
Outdoor Aksesuar
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 229 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/husky