Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İçimdeki Rehber - Öykülerle Psikoterapi - Sümer Öztanrıöver

Psikonet Yayınları
166,40 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (21)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

169,04 TL
168,10 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/9925/1503109
İçimdeki Rehber - Öykülerle Psikoterapi - Sümer Öztanrıöver İçimdeki Rehber - Öykülerle Psikoterapi - Sümer Öztanrıöver

Çok eski zamanlarda tanrılar, bilgelik hazinesini insanoğluna armağan etmeye karar vermişler. Bu hazineye kolayca sahip olmak değerini düşüreceğinden, onu saklayalım demişler. Biri demiş ki: “Onu en yüksek dağa koyalım”, diğeri: “Okyanusların en derinine”, bir diğeri de: “Uzak yıldızlara koyalım”...
Düşünmüşler taşınmışlar ve insanoğlunun bunlara zamanla kolayca ulaşacağına karar vermişler. Sonra içlerinden biri: “Gelin bu hazineyi insanın içine koyalım. Çünkü o, bilgeliği asla kendi içinde aramayacaktır”demiş.
Sevgiyi, anlayışı hoşgörüyü, kabullenmeyi hep başkalarının gözlerinde arıyor ve mutsuzluğa mahkum, ömrümüzü tüketiyoruz. Sanıyoruz ki olaylar, insanlar, sahip olduklarımız ya da olmadıklarımız mutsuzluğumuzun kaynağı.
Eğer kendi içimize bakarsak İçimizdeki Rehber’in önce kısık, sonra giderek yükselen sesini duyabiliriz. O bize, aranılanın arayan olduğunu söyleyecektir.

“Küçük adamın aradığı başkasında,
büyük adamın aradığı kendinde bulunur.”
Konfüçyüs
Boyut Normal Boy
Yazar Sümer Öztanrıöver
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu KPSIKONET93798
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Beden Kayıt Tutar - Bessel A. Van Der Kolk 100 Kadim Öğreti – Arda Bafra Neşe - Içten Gelen Mutluluk - Osho Zor Bir Ailede Büyümek - Craig Buck Hayatı Yeniden Keşfedin - Jeffrey E. Young Iyi Hissetmek - David Burns Bağlanma Aşkı Bulmanın Ve Korumanın Bilimsel Yolları - Amir Levine Beden Dismorfik Bozukluğu Çalışma Kitabı Eyvah! Kötü Bir Şey Olacak - H. Alp Karaosmanoğlu Demek Ki Oluyormuş - Gerhard Zarbock Psikonet Yayınları Kaygı ve Endişe Çalışma Kitabı - Bilişsel Davranışçı Çözüm Şema Terapi: Klinisyenin Rehberi - İda A. Shaw Aklında Kalsın: Başarılı Öğrenme Bilimi İnsan Halleri - Gülcan Özer Sınırlar Psikonet Yayınları Yeni Hayat Için Bir Anahtar - Miray Şaşıoğlu Obsesif Kompulsif Bozukluk Çalışma Kitabı - Cherry Pedrick İlişkiler Başlatmak: Sürdürmek-Bitirmek-Alp Karaosmanoğlu Hayatı Yeniden Keşfedin - Gençler Için Stres Azaltma Psikonet Yayınları Travma Sonrası Psikolojik Tepkileri Anlamak - Claudia Herbert İyi Hissetmek Zorunda Değilsin - Megan Devine Bilinçli Farkındalık ve Karakter Güçleri - Gelişmek Için Pratik Bir Rehber İnsan Kaynakları Yönetimi - İlhami Fındıkçı Gizli Psikolojik İstismar - Shannon Thomas İyileştiren SınırlarSağlıklı Sınırlar Çekmek Ve Hayır Demek Üzerine - İ. Volkan Gülüm Köpek Gibi Büyütülmüş Çocuk Ruh Iyiliği - Hayati Sır Liderlik Bilgeliği - Robin S. Sharma Sınırlar + Çocuklarda Sınırlar 2 Kitap - Henry Cloud Zor Zamanlarda Ruhsal Dayanıklılık
Başa dön