İhlas Su Arıtma Cihazları

İhlas su arıtma cihazları insan sağlığı, hijyen ve kullanılabilirlik ilkesi ile üretilen ve uzun yıllar boyu temiz içme suyu ihtiyacınızı karşılayan su arıtma sistemleridir. Çayınıza, yemeğinize güvenle kullanabileceğiniz temiz su kaynağı üreten ihlas su arıtma cihazları, suyu pek çok filtreden geçirerek arıtır ve tatlandırıcı filtresiyle suya lezzet katar. Dışarıdan ekstra su almanızı gerektirmeyen bu sistem ile musluk suyunuz arıtılıp mükemmel içimli temiz bir suya dönüştürülür. İhlas su arıtma sistemleri, hem klasik hem de dijital su arıtma cihazları olarak çeşitlere ayrılır. 

Dijital Su Arıtma Sistemleri

Dijital su arıtma cihazları, aldığı şehir şebeke suyunu 5 farklı filtreleme işlemine tabi tutarak birinci sınıf doğal kaynak suyu kalitesi ve lezzetine dönüştürür. Dijital su arıtma sistemleri kısa sürede kendisini amorti eden su arıtma cihazlarıdır. Arıttığı suyla çayınızın, yemeğinizin gerçek lezzetini ortaya çıkaran dijital su arıtma cihazları, 5 kademe anti-bakteriyel filtre sistemi, arıza ve filtre kirlilik uyarı sistemi, 8 litre yüksek basınçlı temiz su deposu, pnömatik kaçak su kontrol ve bildirim sistemi ile donatılmıştır. Dijital su arıtıcı modelleri ayrıca ödüllü tasarımları ile de öne çıkar.

Klasik Su Arıtma Cihazları

Daima güvenle kullanılan ergonomik tasarımlı klasik su arıtma cihazları 5 kademeli inline filtrasyon sistemleri, deposu içerisinde tek parça şık tasarım, 6 litre yüksek basınçlı temiz su deposu ve mekanik kaçak su emniyet valfi gibi özelliklerle donatılmış yeni ve ekonomik su arıtma cihazlarıdır. 6 ayda bir kontrol etmenin yeterli olacağı bu modeller, uzun ömürlü bir kullanım avantajı sunar. İhlas klasik su arıtma cihazları 6 ayrı filtreden geçirdiği suyu olabilecek en sağlıklı forma kavuşturur. Su arıtma sistemi içerisinde bulunan Aşama spun filtresi ters osmos sisteminin ilk aşaması olup suyun içinde bulunan kum, tortu ve kir gibi kaba maddeleri süzen ön filtredir ve diğer 5 filtrenin ömrünü uzatarak bir optimize sağlar. İkinci filtre UDF; su içindeki korozyon ve pası giderir, organikleri temizleyerek bakteri oluşumunu önler ve suyun kokusuna yön verir. Üçüncü filtre CTO carbon block; su içinde bulunan organizmaları ve clor'u temizleyen, suyun kokusunu dengeleyen filtre aşamasıdır ve suyun membran filtresine taşınmadan önceki son filtreleme aşamasını oluşturur. Dördüncü filtre aşaması membran filtresi; bir milyon adetten fazla gözeneğe sahip bir filtredir. Kendi kendini yıkama özelliği ile devamlı olarak taze su üretir ve su içindeki ağır metalleri arındırır, virüs ve bakterilerin atılmasını ve suyun saflaşmasını sağlar. Beşinci filtreleme sistemi olan Coconat carbon tatlandırıcı filtresi suyun tadını ve kokusunu nefis ve içimli bir hâle getirerek, pH seviyesini dengeler. Altıncı ve son filtreleme aşaması olan infread filtre, vücutta biriken toksinleri atmaya yardımcı olur ve detoks etkisi yaratarak kilo vermenizi destekler. Kendinizi daha zinde, sağlıklı ve fit hissettirir. Suyun içerisine verdiği minerallerle bir bardak sudan alabileceğiniz mineral miktarını karşılar. 

Bu mükemmel özelliklerle donatılan İhlas su arıtma cihazları, şimdi hepsiburada.com üzerinde sizlerle buluşuyor. Tüm zararlı maddelerden arındırılmış lezzetli içme suları için siz de İhlas su arıtma cihazlarını tek tıkla hemen satın alabilirsiniz.

Soru 1: İhlas su arıtma cihazları suyu nasıl arıtıyor? 

Cevap 1: İhlas su arıtma cihazları suyu 5 ya da 6 filtre aşamasından geçirerek derinlemesine temizler ve arıtır.

Soru 2:  İhlas, hangi tür su arıtma cihazlarına sahiptir? 

Cevap 2: İhlas, dijital ve klasik olmak üzere iki tür su arıtma cihazı sistemi sunar. 

Soru 3: Su arıtma cihazlarında kaç litre temiz su deposu bulunuyor. 

Cevap 3: Su arıtma cihazlarında 6 litre ile 8 litre arasında değişen yüksek basınçlı temiz su depoları bulunur. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İhlas Su Arıtma Cihazları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Fiyat Aralığı
DSACategoryId/60002705/2147483620/80856001/13003364/ihlas