1980’lerin başında kurulan İhlas Pazarlama A.Ş., 1986 yılında su arıtma cihazlarının üretimine İstanbul’da başladı.  Altın Su Arıtma ismiyle yolculuğuna başlayan ilk ürünler, bugün İhlas’ın modern ve teknolojik fabrikasında hijyenik şartlarda üretilen ve milyonlarca insanın güvenle evlerinde kullandığı Aura Cebilon Reverse Osmosis su arıtma sistemlerinin başlangıcı oldu.  İhlas markası çeyrek asırdan uzun bir süredir sürdürülebilir, çevre dostu, insan sağlığına yararlı su arıtma cihazları üretmektedir.  Türkiye’nin en yayın dağıtım ağına sahip İhlas Pazarlama A.Ş., 730’dan fazla noktada hizmet vermektedir. 

İhlas Su Arıtma Cihazları Özellikleri

İhlas su arıtma cihazları, insan sağlığı, hijyen ve kullanılabilirlik ilkesi ile üretilen ve uzun yıllar boyu temiz su ihtiyacını karşılayacak su arıtma sistemleridir.

Çay demlerken, yemek yaparken güvenle kullanacağınız bir su kaynağı oluşturan İhlas su artıma cihazları sayesinde evinize dışarıdan su taşıma devri sona erecek.  Arıtılan su ile pişen yemekler, demlenen çay ve kahveler çok daha lezzetli ve sağlıklı bir hale gelecek. 

İhlas Su Arıtma Filtresi sayesinde şehir şebekesinden gelen suyu 5 farklı filtreleme işlemine tabii tutar.  Bu teknoloji sayesinde şehir şebekesi suyu birinci sınıf doğal kaynak suyu kalitesine dönüşerek sağlık açısından tüketilebilir seviyeye gelir. 

  • Sediment ön filtre, kaba kirleri toplar.
  • Granül aktif karbon filtre, suyu klor ve diğer gazlardan arındırarak, suya berraklık verir.  
  • Blok karbon filtre, granül aktif karbon filtreye ilave ikinci tür bir karbon filtredir. En ince partiküllere kadar maksimum tutuş sağlar ve gelen suyu membrana girecek hale getirir.
  • Membran, ters osmoz (reverse osmosis) sisteminin kalbidir. Su molekülleri dışında kalan su içindeki tüm olumsuz unsurları ayrıştırır.
  • Son karbon filtre, tankın içerisinde oluşabilecek kokuyu önler ve suya lezzet verir.

İhlas su arıtma cihazları 5 kademeli anti-bakteriyel filtre sistemi, arıza ve kirliliğe karşı filtre uyarı sistemi, yüksek basınçlı su deposu, pnömatik kaçak su kontrol ve bildirim sistemini içermektedir.  İhlas su arıtma cihazları, bu yüksek teknoloji özelliklerini tasarım ödülü ile taçlandırarak, sektörün öncü isimlerinden biri haline gelmiştir.

İhlas Su Arıtma Cihazları Nasıl Çalışır?

İhlas su arıtma cihazının sahip olduğu mineralli karbon filtresi ilk olarak temiz suya musluktan akmadan önce mineral takviyesi yapar.  Zenginleşen musluk suyunun pH oranını düzenleyerek, musluk suyunu içme suyuna dönüştürür.

Yeni Nesil Teknoloji “Ters Osmoz” Yöntemi

Yapılan araştırmalar, şehir şebeke suyunu temiz, sağlıklı ve içilebilir su haline getirebilmek için en verimli ve etkili yöntem Ters Osmoz (reverse osmosis)’ olduğunu ortaya koymuştur. Ters Ozmos filtrelerin gözenekleri, sadece su moleküllerinin geçebileceği kadar küçük olma özelliğine sahiptir. Bu sayede sudaki tüm zararlı kimyasallar, bakteriler, parazitler, virüsler filtreden geçemez.  Bu sayede temiz içme suyu sağlanmış olur.

İhlas su arıtma cihazlarında kullanılan tüm parçalar en kaliteli ve hijyenik malzemeden üretilmiştir. Ulusal Hijyen Vakfı tarafından onaylı NSF sertifikasına sahip İhlas su arıtma cihazlarının bütün parçaları hijyenik olma özelliğine sahiptir. 

Genellikle plastik malzemeden yapılan şişe veya damacanalarda tüketilen su, insan sağlığına yönelik olumsuz unsurlar barındırıyor. Su içmenin insana sağladığı besinleri ve oksijeni organlara taşımak, vücut ısısını korumak, metabolizmayı dengelemek, vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlamak ve enfeksiyonlarla savaşmak gibi birçok önemli görevi, suyun plastik içerisinde tüketilmesi nedeniyle yapamaz hale geliyor.  Sağlıklı ve hijyenik suya erişim çözümleri üreten İhlas aura su arıtma cihazı, suda bulunan zararlı partiküllerin tamamını geliştirdiği teknoloji ve tecrübesi ile ayrıştırdığı için sağlıklı ve lezzetli bir su elde ediyor. 

İhlas Aura su arıtma cihazları Silver, Platinum ve Unique olmak üzere üç model olarak karşımıza çıkıyor.  Evinizdeki sağlıklı su kaynağı İhlas Cebilon Aura Silver Su Arıtma Cihazı ile çaydanlık temizlemeye ve evinize damacana taşımaya son vereceksiniz. 8 litrelik haznesi ile İhlas Aura Cebilon su arıtma cihazının şık tasarımı ve kolay kullanımı ile uzun yıllar mutfağınızın en değerli parçası olacak. 

İhlas Su Arıtma Cihazı Fiyatları

İhlas su arıtma cihazı fiyatları tercih edilecek modele göre farklılık göstermektedir.  Güvenle uzun yıllar kullanabileceğiniz, ergonomik tasarıma sahip, çevre dostu İhlas su arıtma cihazı farklı özelliklere sahip modellerine göre değişken fiyatlara sahiptir.   Çeyrek asırdır sektörde biriktirdiği bilgi ve güveni teknoloji ile harmanlayarak tüketicilere en sağlıklı ve hijyenik suyu elde etmelerine imkan tanıyan İhlas su artıma cihazları makul ve ulaşılabilir fiyatları sunuyor.    İhlas su arıtma cihazlarının fiyatları hakkında bilgi almak için Hepsiburada Su Arıtma Cihazları kategorisine göz atabilirsiniz.  Satın almayı düşündüğünüz arıtma cihazını farklı modellerle karşılaştırabilir, kullanıcı yorumlarını inceleyebilir ve hepsiburada.com’un geniş ürün kataloğundan kolaylıkla araştırma yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İhlas Su Arıtma Cihazları

4 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
DSACategoryId/60002705/2147483620/80856001/13003364/ihlas