Türkiye'nin ilk noodle üretim merkezini Tekirdağ Çerkezköy'de kuran İndomie; Uzak Doğu'nun gelenekselleşmiş lezzetini Türk damak tadına uyarlayarak tüketicilerin beğenilerine sunuyor. Kullanılan ham maddelerin tamamının en yüksek kalite standartlarını taşımasına özen gösteriyor, aromalandırma aşamalarında baharat, bitki özütleri ve kurutularak öğütülmüş bitkilerden faydalanıyor. Üretim süreci laboratuvar kontrolleri ile desteklenen İndomio hazır noodle çeşitleri koruyucu madde içermiyor, doğada bulunan malzemeler kullanılarak üretiliyor. 1 yıllık raf ömrünü özel pişirme ve kurutma yöntemine borçlu olan ürünleri koruyucu özellikli sağlıklı ambalajlaması ile korunuyor.

İndomie makarna çeşitleri üretilirken karbonhidrat kaynağı olan buğdayın barındırdığı B grubu vitaminler ile çinko, kalsiyum ve demir minerallerinden en yüksek seviyede faydalanmak ve çok daha lezzetli noodle'lar sunmak adına birinci sınıf kalitede buğday kullanılıyor. Porsiyon başına 2 ile 5 gram arasında lif içermesi bağırsak hareketlerini düzenleye yardımcı oluyor, açlık hissini dengeliyor. Her ne kadar karbonhidrat yönünden zengin ürünler olsalar da bir porsiyonda 7 ile 8 gram protein içermesi ve bir porsiyonunun yaklaşık 300 kalori olması sağlıklı öğün alternatifleri arasında yer almasını sağlıyor..

İndomie noodle çeşitlerinin lezzetlendirilmesinde Uzak Doğu yemek kültüründe önemli bir yer tutan, hurma ağacından elde edilen palm adı verilen yağdan faydalanıyor. Antioksidan oranı oldukça yüksek olan palm yağı vücut tarafından sentezlenmediği için dışarıdan alınması gereken ve son derece önemli olan omega 6 yönünden son derece zengin. Hidrojene olmadan hafif katı halde bulunan son derece lezzetli yağ ürün paketleri içerisinde kıyılmış soğan ve sarımsak parçaları ile birlikte sunuluyor. Pişirme esnasında değişime uğramaması nedeni ile de sağlığa zarar veren kanserojen maddeler açığa çıkarmıyor. İçeriğinde yer alan A vitamini sayesinde bağışıklık sistemine önemli katkılarda bulunuyor, kanda yararlı HDL kolesterolü arttırıyor.

İndomie makarna çeşitleri kullanıcılarının beğenilerine paket, bardak ve ekonomik paketlerde olmak üzere üç farklı formda piyasaya sürülüyor. 60 gramlık bardak formundaki ürün kaynamış suya ulaşabildiğiniz her yerde erişte lezzetini yaşamanızı sağlamak adına üretiliyor. Ürünün; tavuk, sebze, köri ve dana çeşnili dört farklı lezzeti bulunuyor. Yaklaşık bir buçuk bardak kaynamış su ile birlikte paket içerisinde çıkan çeşni ve diğer aromalandırıcı lezzetleri damak zevkinize göre ilave etmeniz ve kapağını kapatarak üç dakika beklemeniz noodle'ın hazır olması için yeterli oluyor. Kapağı açtıktan sonra aromanın her yana homojen bir şekilde dağılması için paketten çıkan çatalla karıştırıp hemen yemeye başlayabilirsiniz. Paket formundaki hazır noodle çeşitleri ise 75 gram öğünler şeklinde paketleniyor. Spesiyal, tavuk, sebze ve köri çeşnili çeşitleri ile birlikte kızarmış noodle'dan oluşan 5 farklı lezzet alternatifini bir araya getiriyor. Kaynamakta olan 2 su bardağı su içerisinde 3 dakika kadar haşlayıp paketten çıkan aromaları damak zevkinize uygun olacak şekilde ilave ederek tüketebilirsiniz. 5 adet paket noodle'dan oluşan ekonomik noodle paketlerinde ise aynı aroma ya da farklı aromada noodle'lar çok daha uygun rakamlara beğenilere sunuluyor.

Çalışma masanızın çekmecesi, arabanız, yurt dolabınız ya da çantanıza atarak hızlı yeme ihtiyacı hissettiğiniz her an tüketebileceğiniz İndomie makarna çeşitleri, düşük kalorisi ve yüksek besin değeri ile sağlıklı öğün alternatifleri arasında değerlendirilmeyi bekliyor. Üstelik son derece ekonomik tercihler olan ürünleri acil durumlar için her zaman elinizin altında bulundurabilirsiniz. Dilerseniz tek başına tüketebileceğiniz paket noodle çeşitlerini yemeklerin yanında garnitür olarak da kullanabilirsiniz. Öğlen ve akşam yemeklerinde öğün yerine tüketebilir veya ara öğün olarak değerlendirebilirsiniz. Üstelik 1 yıllık raf ömrü ve sıcak su ile hemen hazırlanabilmesi nedeniyle acil durum ya da deprem çantanızda da yer verebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Indomie Makarna Çeşitleri ve Fiyatları

118 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 118 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001469/28001470/60003452/indomie