Internet

Teknoloji artık herkesin hayatında geniş yer kaplıyor. Bununla birlikte hızla gelişen internete olan ihtiyaç da her geçen gün artıyor. İnterneti doğru ve bilinçli bir şekilde kullanmak ise önemli bir hâle geliyor. Bu dünyayla ilgili pek çok bilgi sunan internet konulu kitaplar ise başlangıçtan ileri seviyeye tüm kullanıcılara hitap ediyor. 

İnternet rehberi tadındaki bu kitaplarda kolaydan zora birçok konu başlıkları bulunuyor. Bu tarz kitaplarla gündelik hayatta interneti kullanmak isteyenlerin yanı sıra profesyonel olarak internetle ilgilenenlere de doğru ve net bilgiler sunuluyor. Her seviyeye uygun olan kitaplar daha bilinçli bir internet kullanıcısı olmayı mümkün kılıyor. 

İnternet Konulu Kitaplar Neleri Kapsıyor?

Gündelik ve profesyonel hayatın vazgeçilmezi olan internet ile birçok bilgiye kolayca ulaşmak mümkün. Yemek tarifinden kariyer fırsatlarına her türlü bilgi sunuluyor. Ancak interneti doğru ve bilinçli bir şekilde kullanmak gerekiyor. Bu sebeple internet konulu birçok kitap çeşidi bulunuyor. Geniş bir skalası bulunan bu kitaplar herkese hitap ediyor. Başlangıç seviyesindekilere uygun olan rehber kitaplar internetin tanımı ve kullanımı ile ilgili geniş kapsamlı bilgiler sunuyor. Bu kitaplarda internet tarayıcıları, arama motorları, e-posta kullanma gibi bilgilere yer veriliyor. Bu kitaplar sayesinde internetle ilgili bilgilere hâkim olabilmek ve bu eğlenceli dünyaya ortak olabilmek mümkün. 

Son yıllarda internet üzerinden para kazanmak oldukça popüler bir hâle geldi. Blog yazarak ya da videolarla binlerce kişiye ulaşmak ve buradaki reklamlarla para kazanmak mümkün. Ancak bunun için internetin tüm inceliklerine hâkim olmak gerekiyor. Bu sebeple çoğu kişi daha doğru ve detaylı bilgi alabilmek için internetin inceliklerini anlatan kitaplara başvuruyor. Bu kitaplarda internet dünyasında daha fazla görünür olmak isteyen ve kariyer hayatını bu yönde şekillendirmeye çalışanlara rehberlik ediliyor. Kitapların içeriği internet üzerinden para kazanmak, kendi web sitesini kurmak, internet güvenliği gibi pek çok konuyu kapsıyor. Blog ya da web sitesi kurma konusunda teknik ve içerik bilgilerine ayrıntılı olarak yer veriliyor. 

İnternet Sitesi Kurma Rehberi Nedir?

Özellikle günümüzde hızla artan blog ve isme özel web siteleri bu konuya olan ilgiyi de artırıyor. İnternet üzerinden para kazanmanın mümkün olması da birçok kişiyi bu alana yönlendiriyor. Her geçen gün gelişen web teknolojilerine giriş yapmak isteyenler için ise daha profesyonel ve eğitici kitaplar sunuluyor. İnternet sitesi kurma rehberi niteliğinde olan bu kitaplarla blog ya da web sitesi sahibi olmak kolay bir hâle geliyor. Kitaplarda kolay ve eğlenceli bir dil kullanılıyor. Web tasarım kılavuzluğu yapan bu tür kitaplarda genel olarak web sitesi kurmanın yolları anlatılıyor. Web sitesi kurulurken ihtiyaç duyulan web araçları, tasarım incelikleri gibi birçok ayrıntıya buralardan ulaşmak mümkün. Ayrıca örneklerle bu bilgilerin pekişmesi de sağlanıyor. Web tasarım programların en güncel hâllerine yer veriliyor. 

İnternet Programlama Kitapları Çeşitleri Nelerdir?

İnternetin gelişimi ile birlikte web tasarımı ve internet programcılığı da gelişim gösteriyor. Son yılların en popüler mesleklerinden biri olan bilgisayar programcılığı için pek çok kitap bulunuyor. Yazılım geliştiriciler için hazırlanan bu kitaplarda JavaScript, HTML5, PHP, ASP.NE gibi profesyonellere hitap eden birçok konuda ayrıntılı bilgilere yer veriliyor. Bunun yanı sıra bilgisayar programcılığında önemli bir yer kaplayan mobil uygulama geliştirme konusunda da bilgilendirici kitaplar bulunuyor. Mobil uygulama geliştirme desteği sunan kitaplarda mobil yazılımın yanı sıra mobil teknolojiler ve tasarımlar ile ilgili de ayrıntılı bilgilere yer veriliyor. 

Siz de internet dünyasının tüm ayrıntılarına yer veren, her seviyeye uygun yüzlerce kitaba Hepsiburada üzerinden ulaşabilir ve kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İnternet Rehberi

56 ürün listeleniyor
Pusula Yayıncılık Internet
Arkadaş Yayınları Internet
Kodlab Yayınları Internet
Pegem Akademi Yayıncılık - Akademik Kitaplar Internet
Dikeyeksen Yayın Dağıtım Internet
Papatya Yayıncılık Internet
Anı Yayıncılık Internet
Dünya Yayıncılık Internet
Ekin Basım Yayın Internet
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Yayınları Internet
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 56 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/9934/211662