Kusursuz Bir Dış Görünüş İçin

Jaguar saç kesme makasları markanın berberler ve kuaförler için geliştirdiği ürünler arasında bulunur. Bu makasları kullanarak müşterilerinizin saçlarını uygun şekilde kesebilirsiniz. Son derece keskin olan makaslar sayesinde müşterilerinizin saçlarını simetrik şekilde kesebilmeniz kolaylaşır. Saç kesme makasları paslanmaya karşı dayanıklı olduğu için ıslak saçlarda da kullanılabilir. Saç kesme işleminden sonra Jaguar'ın geliştirdiği tarak modellerinden yardım alabilirsiniz. Ev ortamında da kullanabileceğiniz taraklarla saçlarınıza kolayca biçim verebilirsiniz. Saç tıraşı esnasında taraklardan yararlanarak tüm saçların dengeli bir şekilde kesilip kesilmediğini kontrol edebilirsiniz. Jaguar'ın erkek bakımı için ideal olan ürünleri arasında ustura modelleri de vardır. Usturalar sayesinde sakallarınızı kusursuz bir şekilde kesebilirsiniz. Ergonomik usturaları uygun jiletlerle kullanarak günlük tıraşınızı kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.

Usturaların tasarım özellikleri nelerdir?

Metal malzemeyle üretilen usturalar paslanmaz gövdeleri sayesinde sakal tıraşınızı kolayca gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. Jilet takma aparatına sahip olan usturalara jiletinizi güvenli bir şekilde takabilirsiniz. Saç kesme aparatı kullanarak usturanızı saç tıraşında hassas kesimleri gerçekleştirirken de kullanabilirsiniz. Sap kısmı plastik malzemeden üretilen usturalar oldukça hafif ve kullanışlıdır.

Tıraş fırçası nasıl kullanılır?

Tıraş fırçalarını tıraş sabunlarınızı köpürtürken kullanabilirsiniz. Köpürtme işleminin gerçekleşmesi için tıraş fırçanızı sıcak suya batırabilirsiniz. Sıcak suyla sabununuzu köpürttüğünüzde yüzünüze rahatlatıcı bir masaj yapma şansı da elde edebilirsiniz. Sıcak su kullanmanız cildinizi yumuşatabilmenize yardım eder. Köpükleri yüzünüze sürdükten sonra tıraş fırçanızı su ile durulayarak yeniden kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Tarak kullanırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Satın alacağınız tarakların saçlarınızın uzunluğuna uygun olması gerekir. Geniş aralıklara sahip taraklar uzun saçlı kişilerin saçlarının takılmaması için elverişlidir. Diş aralıkları dar alan taraklar kısa saçlı kişiler için uygundur. Tarağınızı farklı müşterilerinizde kullanmadan önce sıcak su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz.

 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...