Ekim yapabilmek için toprağı hazır hale getirmek gerekir. Verimli tarım faaliyetleri için doğru ve iyi şekilde çapa yapmak son derece önemli bir işlemdir. Çapa makineleri çapa yapma işini kolaylaştıran, zaman kazandıran ve mükemmel sonuç elde etmeyi sağlayan yardımcı tarım aletlerindendir.

Kaan Çapa Makinesi

Özellikle orta ve büyük ölçekli bahçe sahiplerinin tercih ettiği çapa makineleri ile toprağı ekim yapmaya çok kısa sürede hazırlamak mümkündür. Kaan çapa makinesi, bu noktada toprakla uğraşmayı seven, kendi sebzesini, meyvesini yetiştiren, küçük ve orta ölçekli tarım yapan üreticilerin imdadına yetişiyor. Çapa yapmayı kolaylaştıran ürün çok kısa sürede ve çok az emek harcayarak istenilen sonuca ulaşmayı sağlıyor. 

Sert veya yumuşak toprak için uygun çapa makineleri ve bu makinelerle kullanılan pulluk gibi aparatlar, birden fazla kişinin yapacağı işi tek başına yapabiliyor. Kullanımı son derece kolay ve pratik olan çapa makinesi alırken arazinin şartlarına ve büyüklüğüne uygun seçim yapmak gerekiyor. Kaan çapa makinesi bir çapa makinesinden beklenen tüm özelliklere sahip olup, traktörlerin giremeyeceği alanlara girebildiği için büyük arazi sahipleri tarafından da tercih ediliyor. Uzun süre kullanılmayan, sert zeminli, zor arazilerde bile çapa yapabilen makineler, toprağın en doğru şekilde havalanmasını sağlıyor. Seri şekilde çalışan, bakımı kolay, verimi yüksek makine sayesinde ekim işlemine kısa sürede geçilebiliyor. Toprak en doğru şekilde işlendiği için ürün verimine de birebir ve olumlu şekilde etki ediyor.

Bağ, bahçe, tarla çapalatmak istenildiğinde zamandan ve insan gücünden tasarruf etmeyi sağlayan Kaan çapa makinesi, iş yükünüzü büyük oranda hafifletiyor. Uzun yıllar kullanılabilen, kaliteli bir çapa makinesi almak isteyenlerin isteklerine cevap veren makinenin, sert ve yumuşak zemin için farklı kullanım ayarları bulunuyor.  Bu da farklı arazi koşullarında rahatlıkla kullanılabilmesini sağlıyor.

Kaan Çapa Makinesi Modelleri

Arazi şartları ve büyüklükleri değişken olduğu için ihtiyaçlar ve bu ihtiyaçlara uygun çözümler de değişkenlik gösteriyor. Kaan çapa makinesi modelleri çok sayıda seçenek ile çapalama işi için farklı seçenekler sunuyor. Modeller içinde çeşitli beygir gücünde olan modeller bulunuyor. Makinelerin motor güçleri ağırlıklarını, makinenin gücünü ve dolayısıyla çalışma koşullarını belirliyor. Kişisel tercih ve ihtiyaçlara göre en uygun olan makine çok sayıda seçenek içinden kolaylıkla seçilebiliyor.

Kaan çapa makine modelleri yakıt türüne göre ikiye ayrılıyor. Benzinli modeller daha küçük arazi sahipleri tarafından tercih edilirken, dizel modeller genellikle daha büyük arazi sahipleri tarafından yakıttan tasarruf etmek için tercih ediliyor. Yıllık çapa sayısı da bu tercihte etkili oluyor. Çapa sayısı bir yıl içinde kaç kez ekim yapıldığına ve ürünün çapa ihtiyacına göre değişiyor. 

Arazilerin konumu da çapa makinesi tercihlerinde belirleyici oluyor. Düz arazilerde büyük motorlu modeller rahatlıkla kullanılabiliyor. Hafif eğimli, coğrafi özellikleri nedeni ile girintili çıkıntılı arazilerde ise kontrol edilmesi daha kolay ve hafif olan makineleri kullanmak daha pratik ve kolay bulunuyor. Yüksek beygirli makineler hızlı oldukları için zamandan büyük tasarruf sağlıyor. 

Çeşitli vites seçenekleri de olan Kaan çapa makinesi modelleri şanzımanları kalitesi ile dikkat çekiyor. Vitesli modeller yumuşak topraklarda makinenin toprağa gömülmesine, sert topraklarda ise makinenin maksimum kontrolle kullanılabilmesini sağlıyor. Ayrıca geri vitesi de olan makineler geri hareket ve pratik manevra imkanı veriyor.

Kaliteli malzemelerle üretilen modeller uzun yıllar , güvenli kullanım imkanı sağlıyor. Yaygın servis ağı ile istenilen orijinal parçalara ve aksesuarlara kısa sürede ulaşılabiliyor. Ayrıca tüm modellere traktör desenli lastikleri ve tamperli kasası ile dikkat çeken Kaan römork takılabiliyor. Üç kapağı da açılan römork ile pratik şekilde yükleme ve boşaltma yapılabiliyor.

Kaan Çapa Makineleri

5 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kaan
  2. Bartech
  3. Bertoloni
  4. Sep
  5. Grillo
  6. Kama
  7. Dakkın
  8. Hyundai
  9. Antrac
  10. Chapello
  11. Taral
  12. Weıma
  13. DBK
  14. Fırtına
  15. Oleo-Mac
  16. Pubert
  17. İkra
  18. Blitz
  19. Loncin
  20. Palmera
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Kaan

Çapa Makineleri Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/60002705/2147483601/465415/454000
BAŞA DÖN