Keramika markasının temelleri, Necati ve Ahmet Ünal kardeşlerin 1972 yılında Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde yer alan Demirsaz Kömür İşletmeleri'nde iş hayatına atılmalarına dek dayanıyor. 2003 yılında edindikleri deneyimle Ünsa Madencilik, Turizm, Enerji, Seramik,Orman Ürünleri, Elektrik Üretim San Ve Tic A.Ş.'ni kuran kardeşler, farklı sektörlere yatırım yapmaya başladı. 2006 yılında Keramika markasını yarattılar. 2007 yılında markanın ilk ürünleri tüketicilerle buluştu.

Seramik mamul renkli mutfak ürünleri markası olan Keramika, kullanışlı olduğu kadar estetik parçalarla mutfakları buluşturuyor. %100 yerli sermaye olan marka, geniş ürün yelpazesi ve farklı zevklere hitap eden renk, desen ve model çeşitliliğiyle fark yaratmayı başarıyor. Dekorasyon moda ve trendleri yakından takip eden seramik markası, klasikten retroya kadar farklı dekorasyon stillerine hitap eden ürünleri ile dikkat çekiyor. 

Keramika, birbirinden canlı renk ve göz alıcı desenleri büyük bir ustalıkla seramiğin üstüne işliyor. Tasarımlarında oval, kalp, yıldız ve benzeri farklı formları kullanmayı seven marka, tek rengin kullanıldığı sade ürünlerin yanı sıra bir tuval gibi kullandığı ürün çeşitleriyle fazlasıyla seviliyor. Pop Art, vintage figürler, özel günlere gönderme yapan desenler ve çok daha fazlası mutfağı bir şölen yerine çevirmeyi başarıyor. Kahvaltı, akşam yemeği, çay saati, keyif zamanları, film seansları ve çok daha fazlası için geçirilen zamana keyif katan tasarımlarıyla sivriliyor. 

Farklı ihtiyaçlara hitap eden set ve özel setleri bulunan Keramika, seramiğin yanı sıra granit gibi farklı malzemeleri de ustaca işliyor. Setler, çay saatini keyifli bir zaman dilimine çevirecek setlerden sevdiğinizle baş başa yemek yemek ya da kahve içmek için ihtiyaç duyacağınız tüm ürünleri içeriyor. Diğer taraftan her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü kahvaltı ve yemek setleri, sevdiğiniz insanlarla bir araya geldiğiniz zaman dilimlerine güzelliği ve zarafeti taşıyor. Birbirinden güzel yemekleri, görsel bir şölene çeviren ürünlerle buluşturmanıza yardım ediyor, birbirinden güzel sunumlar yapmanız için ilham veriyor. 

Baharatlık, saklama kabı setleri ve pasta takımlarının yer aldığı mini setleri, çay saati için ihtiyaç duyacağınız farklı ürün grupları, meyve ve pasta sunumlarınız için kullanışlı ve dekoratif sunum tabaklarını barındırıyor. Diğer taraftan çerezlik, çeşitli boylarda kaseler, tekli fincan ve kupalar, kayık tabaklar, fırın kabı, yumurtalık, kaşıklık, demlik ve benzeri ürünlerden oluşan tamamlayıcı ürünleri, tüm ihtiyaçlarınıza en şık çözümleri sunuyor. 

Güveçten sunum için rahatlıkla tercih edebileceğiniz şık fırın kaplarına kadar farklı ürün çeşitleri, Keramika markası altında buluşuyor. Arkadaşlarınızla keyifli sohbetlerinize tanıklıklık edecek kahve fincanlarından kendinizle baş başa geçirdiğiniz zamandan çok daha fazla keyif almanıza yardım edecek kupalara, verdiğiniz kalabalık yemek davetlerinde herkesi büyüleyebileceğiniz 55 parça yemek setlerinden mütevazi ve şık sofralar kurabileceğiniz setlere kadar ihtiyaç duyduğunuz her şey Keramika'da bulunuyor. Sanat eserlerini andıran çizgilerle zenginleştirilmiş modeller, sofralara kendi tarzınızı taşımanıza yardım ediyor. Denizci, aşk, retro, pop, minimal ve farklı konseptlerin yer aldığı ürünleri, turkuazdan siyahın en koyu tonuna kadar farklı renklerle buluşuyor. Toz pembeler, nar kırmızıları, çivit mavileri, duru beyazlar, Keramika'nın eşsiz tasarımlarını zenginleştiriyor.

Farklı kalite sertifikalarına sahip olan Keramika, eskimeyen özgün tasarımları kalıcı renk ve desenlerle bir araya getiriyor, uzun kullanım ömrüne sahip kaliteli seramiklerle mutfağınızın havasını değiştirmenize imkan tanıyor. Sadece çay, kahve, kahvaltı ve yemek zamanlarınızı keyifli bir hale getirmekle kalmıyor, başlı başına dekoratif bir obje olarak kullanılabilecek derecede şık ürünler sayesinde yaşamınızı güzelleştirmenize yardım ediyor. Tasarımından üretiminin her aşamasına kadar özenin hakim olduğu Keramika ürünleri, yaşamı güzel kılan detayları keşfetmeniz için sizleri bekliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Keramika

1.483 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. İndirimli Ürünler
  5. Satıcı A-Z
  6. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön