Kerastase, Loreal Grubuna ait bir alt markadır. 1964 yılında kurulan Karastase, lüks ve kaliteli saç bakım ürünlerinde uzmandır. Ürünlerinin çok büyük bir kısmı saç bakımı üzerine olan firma, kuru ve yağlı saçlara özel şampuanlar üreterek sektöre adım atmıştır. Dünyada ilk kez kuru saçlar için şampuan üreten Kerastase, saç bakım ürünlerindeki kalitesini ispatlamış köklü bir markadır. Geliştirdiği ürünleri ile kullanıcılarına profesyonel saç bakım hizmeti sunan marka, saçın doğasını ve yapısını derinlemesine analiz ederek saçta mükemmel sonuçlar yaratır. Kerastase, yaptığı laboratuvar araştırmalarında saç yapısını, saç derisini ve kullanıcısının maruz kaldığı dış etmenleri göz önünde bulundurarak kişiye özel şampuanlar ve bakım kremleri üretir. Saçın sağlığını bozan etmenleri tespit ederek ona göre geliştirdiği teknolojiler ile saçın sağlığını yeniden kazanmasına yardımcı olur. 

Kerastase, kullanıcılarının evde profesyonel saç bakım rutini geliştirmesine olanak sağlayan ürünlere sahiptir. Kullanıcılar, dilerlerse anlaşmalı Kerastase kuaförlerinden randevu alarak profesyonel saç analizi yaptırabilir ya da Kerastase sitesi üzerinden temel hatları belirlenmiş kapsamlı saç analizinden sonra saçlarının ihtiyacı olan ürünleri tercih edebilir. Kerastase markasının sunmuş olduğu bu ayrıcalıklı sistemden faydalanmadan ihtiyaç duyulan ürünlerin tespit edilmesi de oldukça kolaydır. Bilimsel ve teknolojik çalışmalar ile en ince ayrıntısına kadar detaylandırılan farklı kategorilerden ürünler, kişiye özel çözümler sunduğu için hem günlük hem de haftalık saç bakımını evde profesyonel olarak gerçekleştirilir. 

Saçları arındırma ve saç bakımı denildiği zaman akla gelen profesyonel  ilk markalar arasında olan Kerastase, ürün yelpazesinde bulundurduğu ürünleri ile kullanıcıların sorunlarına kesin çözümler üretmeyi vadeder. Temel saç problemlerini analiz eden firma, saç bakımına dair kadınların ve erkeklerin profesyonel olarak beklediği tüm detaylara ürünlerinde yer verir. Böylece düzenli kullanımlarda kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda seçtikleri "şampuan", "bakım kremi", "saç bakım serumu" gibi ürünler, saça fayda sağlayarak istenilen görünüme ulaşmaya yardımcı olur. 

Kerastase, yaptığı kapsamlı araştırmaların sonucunda, kullanıcıların saçlarında arzuladığı 12 farklı istek için onlarca ürün geliştirmiştir. Kişilerin arzuları doğrultusunda oluşturulan ürün kategorileri; "kepek karşıtı", "elektriklenme karşıtı", "dökülme karşıtı", "hassasiyet karşıtı", "renk düzeltme ve koruma", "belirgin bukleler", "yoğunluk", "doğal ışıltı", "besleyici", "onarım" ve "hacim" olarak ayrılır. Her bir temel kategoride gerekliliğe göre "şampuan", "bakım kremi", "serum", "sprey" gibi bakım ürünleri bulunur. Kerastase teknolojisinin geliştirmiş olduğu ürünler, bir bütün olarak kullanıldığında çok daha hızlı bir şekilde etkisini gösterir. Kullanıcıların, saçları için arzuladıkları etkiyi tespit ederek kategori içerisinde yer alan ürünleri tercih etmesi gerekir. Ürünlerin hangi sıklıkla ve nasıl kullanılması gerektiği, ambalajların arkasında detaylarıyla yer alır. Bu sayede kişiler, evde profesyonel saç bakımını eksiksiz ve hatasız bir şekilde gerçekleştirir.

Kerastase, geliştirdiği özel bakım koleksiyonları sayesinde kullanıcılarının arzularını eksiksiz olarak karşılar. Kullanıcısına sunduğu ürünlerde geleneksel bakım ritüellerini de göz önünde bulundurarak, daima yeni keşifler arar ve eşsiz ürünler meydana getirir. Saçların arındırılması ile yola çıkan marka, zaman içerisinde saçın arındırma dışında ekstra bakımlara ihtiyaç duyduğu kanısına vararak daha kapsamlı ürünler geliştirmeye başlamıştır. Kerastase, kurulduğu yıldan günümüze kadar olan süreç içerisinde kendisini dünya genelinde ispat etmiştir. Bugün, dünyanın pek çok yerinde profesyonel kuaförlerde Kerastase şampuanları ve bakım ürünleri kullanılmaktadır. Profesyonellerin tercih ettiği marka, üretmiş olduğu ürünler ile evde kapsamlı saç bakımına imkan sağlar. Kerastase teknolojisi ile üretilen ürünler, her geçen gün gelişen bilimin ve teknolojinin desteği ile hazırlanarak kullanıcılarına sunulur. Çağın modern kadınına hitap eden marka, alanında lider ve sektör öncüsüdür. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kerastase

2.211 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Saç Bakım Etkisi A-Z
 6. Saç Tipi A-Z
 7. Kullanıcı
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Başa dön