Koridor Yayıncılık, Türkiye'nin yükselen yayınevlerinden biri olmasıyla biliniyor. Özellikle polisiye-gerilim türündeki eserleriyle tanınan ve sevilen yayınevi, romanseverlerin gönlünde kendine sağlam bir yer ayırmayı başarıyor. Sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışan Koridor, her geçen gün bünyesine yeni kitaplar katmaya, yenilikçi fikirlerle yeni seriler yaratmaya devam ediyor. Bütün bunları yaparken kaliteli kitap basma vizyonundan ise asla şaşmıyor. Geçtiğimiz yıllarda Koridor Yayınları tarafından basılan birçok kitabın çok satanlar listesine girmesi ve uzun süre bu listede kalabilmesi de yayınevinin eser seçimi, baskı kalitesi ve çevirilerdeki başarısına işaret ediyor.

Siyah Beyaz Gerilim

Koridor Yayıncılık kitapları, herhangi bir kitabevine girildiğinde hemen fark ediliyor. Polisiye-gerilim türünde çok sayıda başarılı kitaba yer veren Koridor, bu türdeki kitaplarının kapaklarını belirli bir çizgide tutuyor. Kitapların her biri beyaz zemin üzerine siyah görseller kullanılarak tasarlanıyor. Ayrıca bu kapak tasarımları, kitabın içindeki gerilimi potansiyel okuyucuya hemen hissettirebiliyor. Böylece okuyucunun dikkatini hızlıca çekiyor. Birçok Koridor okuru, yayınevinin imzası niteliğindeki, bu kendine özgü tasarımı sayesinde yeni kitap seçmenin çok kolay olduğu yorumunu yapıyor. Polisiye gerilim sevenlerin tek yapması gereken Koridor Yayıncılık'ın siyah beyaz kapaklı kitaplarından birini seçmek oluyor. Aldıkları her kitabın bir önceki kadar sürükleyici çıkacağına emin olabilen okurlar, Koridor Yayıncılık'tan şaşmıyor. 

Diğer Türlerdeki Koridor Kitapları

Koridor Yayınları deyince artık birçok kişinin aklına polisiye-gerilim kitaplar gelse de yayınevi birçok farklı kitap türüne de yer veriyor. Dünya edebiyatı, dünya klasikleri ve modern klasikler arasından pek çok aranan kitabı kolaylıkla Koridor Yayıncılık'ta bulabiliyorsunuz. Özellikle dünya edebiyatı türünde, İskandinav yazarlardan seçtikleri kitaplar büyük ilgi görüyor. Koridor Yayıncılık sayesinde Türk okurlar, İskandinav edebiyatıyla buluşuyor. Benzer şekilde, iş dünyasına ışık tutan kitaplar, profesyonellerin mesleklerinde kendilerini geliştirmeye devam etmelerini sağlıyor. İnceleme araştırma kitapları, merak edilen konuları açıklığa kavuşturuyor. Kişisel gelişim kitapları ise okuyucuların hayatlarını nasıl yönlendireceklerine karar vermesine yardımcı oluyor. Geçmişi öğrenmenin geleceği kurmakta önemli olduğunu düşünenler ise Koridor Yayıncılık'ın yayımladığı tarihi kitaplara yönelebiliyor. Bütün bu kitap türlerinin yanı sıra dil öğrenmek isteyenler için yabancı dil kartları da bulunuyor. Yayınevi, polisiye gerilim dışındaki kitap türlerinde renkli kapaklara yer veriyor. Renkli tasarımlarında da yine özenli dizaynları sayesinde okuyucuya kitabın içeriğini hissettirmeyi başarıyor. 

Yeni Bez Kapaklı Seri

2017 senesinde yeni, bez kapaklı dünya klasiklerini piyasaya süren Koridor Yayıncılık, bu yeni serisiyle büyük ses getirdi. Hem şık hem de nostaljik bir görünüme sahip bez kapaklar, klasiklerin ruhuyla güzel bir uyum gösteriyor. Bez kapaklı kitap basımında başlangıç olarak dünya klasiklerinden 6, modern klasiklerden ise 3 kitap seçen Koridor'un önümüzdeki yıllarda bu seriye yeni kitaplar eklemesi de bekleniyor. Özellikle koleksiyonerlerin dikkatini çeken bez kapaklı kitaplar yoğun ilgi görüyor. Koleksiyonerlerin dışında birçok kişiyi de klasikleri okumaya özendiren bez kapaklı kitaplar, internet üzerinde okuyuculardan güzel yorumlar alıyor.  

Sosyal Medyada Koridor Yayınları

Sosyal medyada oldukça aktif olan Koridor Yayıncılık; Facebook, Instagram ve Twitter gibi sık kullanılan platformlarda okuyucularıyla buluşuyor. Bu platformlardan yeni çıkan kitaplar, en sevilen yazarlar hakkında bilgi paylaşılıyor ve yayınevine dair son haberler duyuruluyor. En sevilen kitaplardan alıntıların da paylaşıldığı Koridor Yayıncılık'ın sosyal medya hesapları birçok okuyucusu tarafından seviliyor. Sosyal medya hesaplarından olduğu gibi web sitesi üzerinden de yeni çıkan ve çok satan kitap listelerine ulaşılabiliyor. E-posta, ve sosyal medya hesapları aracılığıyla okuyucunun her an ulaşabildiği Koridor Yayıncılık, kaliteli müşteri hizmetleriyle tanınıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Koridor Yayıncılık

599 ürün listeleniyor
Kitap Film Müzik
Hobi ve Oyun Konsolları
Kırtasiye / Ofis
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar