Koruyucu

Yatakların kirlenmemesi, dış etkenlere karşı temiz kalması gibi pek çok amaçla yatak koruyucular kullanılır. Yatak koruyucular yatağın boyutuna, şekline ve diğer özelliklerine göre değişiklik gösterir. Yatak koruyucu modelleri tek ve çift kişilik yataklara göre farklı ebatlarda tasarlanır. Yatağınızın boyutuna uygun olacak şekilde bir alez seçimi yapabilirsiniz. Bebek beşik koruyucu modelleri bebeğin uyku kalitesini artırmaya yardımcı olur. Koruyucu kenarlıklar ve koruyucu yastıklar bebeklerin güvenliğini de sağlar. Mavi, kırmızı, sarı, bej, pembe, lacivert, bordo gibi pek çok renkte yatak koruyucu mevcuttur. Beşik rengi ile uyumlu bir yatak koruyucu tercih ederek dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Yatak bebek koruyucu seçenekleri yatağın şeklini alarak uzun süreli koruma sağlar. Tek kullanımlık ve uzun süreli kullanımlara uygun olan yatak koruyucuları bulunur. Ürünler, ihtiyaca göre farklı malzemelerden tasarlanarak kullanıcılara sunulur. Su geçirmez, aşınmaya dayanıklı, yüksek kalite alezler hakkında bilgi alarak ihtiyaçlarınıza uygun bir ürün satın alabilirsiniz. Su geçirmez yatak koruyucu modelleri ile uzun vadede yatağınızın temiz kalmasını, orijinalliğini korumasını sağlayabilirsiniz.

Yatak Koruyucu Modelleri

Bebeklerin yataklarında kullanılan beşik koruyucular, bebeklerin güvenli bir şekilde uyumasına yardımcı olur. Farklı renk ve şekillere sahip örgü korumalık modelleri mevcuttur. Koruyucu tekstil ürünlerinin boyutları farklılık gösterir. Örgülü korumalıklar bebeği rahat ettirerek güvenli bir şekilde uyumasına yardımcı olur. Sepet beşik, metal ve diğer tasarımlara uygun pek çok koruma mevcuttur. Orman, çiçek, kalp desenli beşik korumaları tasarımlarıyla bebeklerin de ilgi odağı olur. Bebeklerin yataklarında güvenle hareket etmesi, ayağa kalktığı zaman düşmemesi için yatak bariyerleri kullanılır. Bebek başucu koruyucu modelleri farklı esneklik değeri ve boyut seçenekleriyle kullanıcıların beğenisini toplar. Farklı desenlere sahip katlanabilir çocuk yatak bariyeri mevcuttur. Portatif modeller ailelerin güvenle kullanmasına olanak tanır. Bebek kenar koruyucu seçenekleri bebeklerin beşikten yatak evresine geçtiği dönemde güvenli bir şekilde hareket etmesine olanak tanır. Uzatılabilen güvenlik kapısı, ahşap bariyer, katlanabilir bariyer, yatak kenarlığı gibi pek çok ürün beşikler için tasarlanır. Bebekler yatak evresine geçtikten sonra da kullanıma uygun olan koruyucular mevcuttur. Bunun dışında yatakların temiz kalmasını sağlayan alez olarak da bilinen koruyucular bulunur. Tek kullanımlık yatak koruyucu seçenekleri genellikle hastane, sağlık ocağı gibi yerlerde kullanılır. Bunun sebebi ortamda bulunan mikropların diğer hastaya geçmesini önlemektir. Ayrıca kan, sıvı gibi herhangi bir maddenin kıyafetinize bulaşmasını önleyerek yüksek oranda hijyen sağlar. Tek kullanımlık koruyucuların yanı sıra evlerde kullanılan uzun ömürlü modeller de mevcuttur.

Yatak Koruyucu Özellikleri

Yatak ve yorgan koruyucu seçenekleri, yatak odalarında yaygın olarak kullanılan malzemelerdendir. Yatak koruyucu modellerinin özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Bebeklerin hassas cildi düşünülerek tasarlanan yumuşak dokulu koruyucular, alerjen oluşumunu engeller. Uyku sırasında terleme gibi olumsuz durumları en aza indirir. Rahat hareket etmeye olanak tanır.
  • Bebek karyola koruyucu modelleri bebeğin karyola evresine geçtiği dönemde güvenle kullanılabilir. Altına kaçırma, yemek dökme, boyama gibi pek çok olumsuz duruma karşı yatağın yapısı korunabilir.
  • Yatak koruyucu olarak kullanıcılara sunulan alezler, farklı boyut seçeneklerine sahiptir. Yatak boyutuna uygun bir alez modelini inceleyerek beğendiğiniz modelleri kullanabilirsiniz.
  • Tek kişilik yatak koruyucu modelleri kolaylıkla yatağa geçirilerek yatağın şeklini alır. Uyku sırasında hareket etme gibi pek çok duruma karşı toparlanmadan, şekli bozulmadan uzun süre kalabilir. Bu sayede yatağa herhangi bir sıvı, toz geçmesini önler.
  • Yatak koruyucuları ile yatağınıza bulaşabilecek, dökülebilecek maddeleri uzaklaştırabilirsiniz. Alezi kolaylıkla yıkayarak yatağınızın yapısının bozulmasını önleyebilirsiniz.
  • Yatak koruyucu 60x90, 70x90, 100x100, 200x200 cm gibi çeşitli ebat seçeneklerinden oluşur. Tek ve çift kişilik yataklara özel standart ölçüleri inceleyebilir veya doğrudan ölçü alarak ürün seçimi yapabilirsiniz.
  • Bebek koruyucu yatak bariyeri bebeğin uykusunda veya uyanıkken sık sık hareket etme, ayağa kalkma gibi durumları dikkate alınarak tasarlanır. Bebek ve çocuk yatak koruma bariyerleri sayesinde güvenle bebeğinizi beşiğe bırakabilirsiniz. Bariyerler ekstra geniş ve dayanıklı olduğundan en güvenli şekilde bebeğin beşikte kalmasını sağlar.
  • Portatif yapıya sahip yatak bariyerleri kolaylıkla taşınarak başka yerlere de götürülebilir. Bebeğin uyku zamanında kullanılarak diğer zamanlar katlanıp dolaba kaldırılabilir. Beşik içi koruma önlemleri yaralanma ve düşme gibi ihtimalleri en aza indirir. Bu önlemlerden bazıları köşe koruyucuları, priz koruyucuları, emniyetli kilitlerdir.
  • Yün, kapitone, polyester, bambu gibi pek çok malzemeden üretilen yatak koruyucu bulunur. Uykuda rahatsızlık hissi vermeyen, insan sağlığına zararsız içeriğe sahip doğal ürünler kullanıcılara sunulur.
  • Hava geçirgenliği bulunan gözenekli alez seçenekleri uzun kullanım ömrüne sahiptir. Temizleme sırasında zahmet vermeyen, makinede yıkamaya uygun pek çok koruyucu bulunur. Ürünler yaz aylarında terletmeyen ve kışın sıcak tutan kumaşa sahiptir.

Yatakta kirlenmeyi en aza indiren, kolay temizlenebilen ve su geçirmeyen pek çok yatak koruyucusu eşyanıza zarar gelmesini önler. Ürünler farklı malzemeler kullanılarak üretilir ve kullanıcılara sunulur. Esnek, yumuşak dokuya sahip modeller konforlu bir şekilde uyumaya yardımcı olur. Tek ve çift kişilik pek çok model seçeneği mevcuttur. Bebek koruyucu, bebek yatak koruyucu gibi ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek ürün seçimi yapabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Yatak Koruyucu Seçenekleri

Bebeğiniz odasında güvenle uyurken endişe duymamak için yatak koruma bariyerlerini kullanabilirsiniz. Yatak korkulukları, beşik bariyerleri ve diğer malzemeler ailelere güvenli bir kullanım imkanı sunar. Her bütçeye uygun yatak koruyucusu modeli mevcuttur. Modeller arasında karşılaştırma yaparak ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Tek ve çift kişilik yatak koruyucu seçenekleri arasından yatağınızın ebatlarına uygun olanları satın alabilirsiniz. Modeller aşınmaya dayanıklı, su geçirmez, yumuşak, konforlu özelliklere sahiptir. Yüksek düzeyde konfor ve rahatlık sağlayan alezler uyku kalitenizin artmasına yardımcı olur. Çamaşır makinesinde yıkamaya uygun olan, zahmetsiz temizleme sağlayan modeller kullanıcılara sunulur. Farklı standartlara göre üretilen, sağlığa zararsız tek ve çift kişilik yatak koruyucuları kullanıcıların ilgi odağı olur. Lastikli modellerin yanı sıra lastiksiz olanlar da mevcuttur. Kullanım kolaylığını göz önünde bulundurarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Yatak koruyucu fiyatları modellerin kalitesine, dokusuna, desenlerine, boyutuna ve diğer özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bebeğinizin güvenli bir şekilde uyumasını sağlayacak bebek köşe koruyucu tavsiyelerini inceleyebilir, bebek beşikleri, çocuk bebek güvenlik emniyet setleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bebek korumalık modelleri, yatak koruyucuları, alez modelleri ve daha fazlası hakkında Hepsiburada üzerinden detaylı bilgi alabilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri satın alabilirsiniz.

Yatak Koruyucularının Ebatları Nelerdir?

Yatak koruyucular bebek ve yetişkin yatak odalarına göre farklı ebatlarda tasarlanır. Tek ve çift kişilik yataklarda kullanılan koruyucuların ölçüleri değişiklik gösterir. 70x140, 90x190, 90x200, 100x200, 140x200, 200x200 gibi çeşitli ebatlarda alezler kullanıcıların beğenisine sunulur.

Yatak Koruyucuları Ne İşe Yarar?

Yatağın kirlenmesini önleyen yatak koruyucuları, yumuşak dokusuyla konforlu bir uyku uyumanıza yardımcı olur. Yatağın orijinal dokusuna zarar gelmesini, yırtılma ve lekelenmesini önlemek gibi amaçlarla kullanılır.

Bebek Yatak Koruyucu Bariyerler Ne İşe Yarar?

Bebeklerin hareketlenmeye başladığı dönemde kontrol altına alınması, yatak evresine geçmeden önce güvenli bir şekilde uyuması amacıyla kullanılır. Başucu korumaları ve yatak koruyucuları bebeğin düşme, yaralanma ihtimalini en aza indirir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Koruyucu

1500 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 60 / 1500 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?