Estetik ve ergonomik tasarımlarla üretilen Kraft mama sandalyesi modelleri ile bebeğinizi kolayca besleyebilirsiniz. Minik yavrunuza yemek yeme alışkanlığı kazandırmanıza yardımcı olan ürünler, devrilme riski taşımayan kaliteli frenleme sistemiyle üretilir. Bebeğinizin mama sandalyesinde sabit biçimde kalmasını sağlayan sistem sayesinde, ihtiyacınız olan güven duygusuna sahip olabilirsiniz. Ebeveynlerin farklı ihtiyaçlarına yanıt veren modellerle tasarlanan ürünler, ulaşılabilir Kraft mama sandalyesi fiyatları sunmayı da başarır. Bebeklerin ilgisini çekecek oyuncak ve desen detayları ile tasarlanan mama sandalyeleri arasından, yavrunuz için en uygun olan ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Kraft Mama Sandalyesi Modelleri

Bebeğinizin 3 yaşına kadar kullanabileceği Kraft mama sandalyesi modelleri kaliteli, ergonomik ve pratik ürünlerdir. Fazla yer tutmayan tasarımlar sunan modellere evinizdeki tüm yaşam alanlarında kolayca yer bulabilirsiniz. Markanın farklı ürün serileriyle tasarladığı mama sandalyeleri katlanabilme özelliği de sunar. Kullanmadığınız zamanlarda katlayarak uygun bir yere kaldırabilirsiniz.

Ayaklı, ayaksız, tekerlekli, sabit ürün seçenekleri ve güvenli fren sistemleri ile tasarlanan Kraft mama sandalyesi modelleri tüm gereksinimlerinizi karşılar. Ürünler, bebekleri düşme riskinden koruyan emniyet sistemleri, farklı yükseklik ayarları ve koruma bariyerleri ile tasarlandığı için güvenle kullanabilirsiniz. Minik bebeğinizin anatomik yapısını destekleyen yumuşak pedli oturma üniteleri ve farklı pozisyonlara ayarlanabilen sırt destekleri ile tasarlanan modeller, bebeğinizi rahat ettirmeyi hedefler. Kraft mama sandalyelerinin çift tablalı modelleri de mevcuttur. Ayarlanabilir ve çıkarılabilir tepsileri kolayca çıkarıp temizleyebilirsiniz.

Kraft Oyuncaklı Mama Sandalyeleri

Ayaksız olarak koltuk biçiminde tasarlanan oyuncaklı Kraft mama sandalyeleri pratik kullanımlı ve ergonomik ürünlerdir. Diğer mama sandalyelerine oranla daha kolay taşınabilen ürünler, az yer tutma özelliği ile öne çıkar. Bulunduğunuz ortama rahatça götürebileceğiniz oyuncaklı mama sandalyeleri sayesinde, bebeğinizi her zaman gözünüzün önünde tutabilirsiniz. Yavrunuzun dokunsal, işitsel ve görsel becerilerinin gelişmesini katkı sağlayan oyuncaklarla tasarlanan modeller, bebeğinizin oyalanarak yeni şeyler öğrenmesine yardımcı olur. Farklı yükseklikte ayarlanan koltuğu, emniyet kemeri ve tepsisi olan Kraft oyuncaklı mama sandalyesi modelleri hem sizin hem de bebeğinizin rahat etmesine imkân tanır. Oyuncaklı mama sandalyelerini çocuğunuz 3 yaşına gelene kadar kullanabilirsiniz.

Mama Sandalyesi Kullanmanın Önemi

Bebekler 6 aylık olduktan sonra ek besin almaya başlar ve oturarak mama yeme alışkanlığı kazanması gerekir. Kraft mama sandalyeleri size bu konuda yardımcı olmayı başarır. Hafif ve işlevsel modellerle tasarlanan sandalyeleri, yemek masanızın yanına getirerek bebeğinizin anne ve babasıyla beraber yemek yeme alışkanlığı kazanmasını sağlayabilirsiniz. Bu düzen, onu hem mutlu edecek hem de ailesiyle birlikte olma isteğini geliştirecektir. Mama sandalyeleri bebeğin kendi başına mama yeme alışkanlığı kazanmasında da önemli rol oynar. Kolayca çıkarılıp yıkanan tepsileri sayesinde mamasını döke saça yiyebilir. Mama sandalyeleri bebeğin yemek yemediği zamanlarda bir şeylerle oyalanabileceği kullanışlı bir eşya görevi de üstlenir.

Kraft Mama Sandalyelerinin Özellikleri

Cazip Kraft mama sandalyesi fiyatları sunan ürünler, kaliteli materyal ve aksesuar detayı ile üretildiği için dayanıklıdır. Kraft mama sandalyelerinin sunduğu özelliklerin bazıları şöyle sıralanabilir:

  • EN 14988 Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen Kraft mama sandalyelerinin oturma minderleri, %100 pamuklu ve yıkanabilir kumaş özelliği taşır. Kirlenen minderleri çamaşır makinesinde kolayca yıkayabilirsiniz.
  • Ürünlerin ön tepsilerini bebeğiniz büyüdüğü zaman çıkarırsanız, sandalye şeklinde kullanabilirsiniz. Modellerin çoğunda çıkarılabilir ve ayarlanabilir çift tablalı tepsi detayı vardır.
  • Güvenli frenleme sistemi, emniyet kemerleri ve bariyerler ile tasarlanır.
  • Özel deri kumaş ile tasarlanan modelleri de mevcuttur.
  • Yeni doğan bebekler için ilave ayak desteği sunan ürünler çok kullanışlıdır.
  • Ayaklı Kraft mama sandalyesi modellerini tepsisi ile birlikte katlayabilirsiniz. Ürünler katlandığında desteksiz olarak ayakta durabilmeyi başarır.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kraft Mama Sandalyesi Fiyatları

11 ürün listeleniyor
Anne / Bebek / Oyuncak
Anne / Bebek / Oyuncak
Mama Sandalyesi ve Aksesuarı
Mama Sandalyesi ve Aksesuarı
Mama Sandalyesi
Mama Sandalyesi
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?