Lansinoh Göğüs Ucu Kremi

Lansinoh, koyun yününden edinilen doğal bir içeriktir. Koyun yünü, özellikli bir yağ içermektedir. Bu yağ, ilaç ve kozmetik üretiminde yıllardır kullanılır. Farklı amaçlar için de kullanılan lansinoh krem, özellikle de hassas ciltler için oldukça önemli yağ asidi içermektedir. Kırpılmış olan koyun yününden laboratuvarda elde edilen lanolin yağı, hafif bir antiseptiktir. Bu sebeple lanolin içerikli kremler özellikle de ten hassasiyeti için seçilebilir. Emzirme dönemlerinde sıklıkla rastlanan ve ilk dönemlerde emzirmeyi bitirmenin en önemli nedeni olan meme ucu hassasiyetinin önlenmesinde doğal yağ sıkça tercih edilir. Emzirme dönemi bebek ve anne sağlığı bakımından son derece önemlidir. Ayrıca bebek ve anne arasındaki iletişiminin kuvvetlenmesi için emzirme zamanında annenin rahatlığı da son derece önemlidir. Meme ucundaki hassasiyet birden fazla anne için emzirme zamanında yaşanan sıkıntılardan bir tanesidir. 

Göğüs ucunda oluşan hassasiyet emzirme zamanının erkenden bırakılmasının önemli sebeplerinden birisidir. Lansinoh göğüs ucu kremi tamamen doğal içeriği yardımıyla annelerin emzirme zamanlarında meme ucunda oluşan hassasiyet hissini tamamen ortadan kaldırmaya yardım eder. Anne ve bebek sağlığını ön planda tutan hipoalerjenik içeriğe sahip olan Lansinoh göğüs ucu kremi çok uzun senelerdir kullanılan %100 doğal içerikli bir yağdır. Uzun senelerdir nemlendirme özelliği ile bilinen Lansinoh krem hassas meme ucu sıkıntılarında farklı bir çare sağlar. Bebek ve anne sağlığı bakımından doğal ve güvenilir içeriğe sahiptir. Hiçbir katkı maddesi, antioksidan, koruyucu madde ve tat içermeyen bir üründür. 

Meme ucunda oluşan hassasiyet emzirmeye yeni başlayan annelerin sıkça yaşadığı bir sorundur. Emziren annelerin göğüs ucunda oluşan hassasiyet genellikle yanlış emzirme yönteminden kaynaklanır. Fakat endişelenmenize hiç gerek yok. Emzirmek yavaş yavaş öğrenilen süreçtir. Doğru emzirme yöntemiyle bebeğiniz ile olan aranızdaki ilişki kuvvetlenir. Bebeğinizi emzirirken dikkat etmeniz gerekenleri günden güne daha fazla farkında olacaksınız. Sizin ve bebeğinizin arasındaki özel uyumu zamanla sağlayacaksınız. Bebeğinizi emzirirken duyduğunuz hassasiyeti, emzirdikten sonra memedeki oluşan sızlama hissini takip edebilirsiniz. Meme ucunda oluşan hassasiyetin sebebi de annenin emzirmeye alışık olmamasından kaynaklanır. Bu dönemde Lansinoh göğüs ucu kremi sizleri çok rahatlatacaktır.

Lansinoh Göğüs Ucu Kremi Özellikleri ve Çeşitleri

Anneler için emzirme döneminin keyifli ve rahat bir süreç olması için bazı önlemler almak gereklidir. Bebeğinizi beslerken meme ucu hassasiyeti oluştuğunda doğru ürünleri kullanarak bu durumu kontrol altına alabilirsiniz. Lansinoh göğüs ucu kremi, laboratuvar ortamındaki gibi titiz ve otuz senedir emzirme ürünleri bakımında uzmanlaşan Lansinoh güvencesi ile üretilmektedir. Tadı ve rengi olmayan Lansinoh kremi bebeğinizi emzirmeden önce silme ve temizleme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Krem silinmediği zaman bebeğin anne sütü ile ilgili tat ve koku gibi duyularını hiçbir şekilde değiştirmediği için anneler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Lansinoh göğüs ucu kreminin %100 doğal yağ içerdiğini öğrenen anneler, bu kremi gönül rahatlığı ile tercih ediyor. Bezelye büyüklüğünde kullanılması gereken, lansinoh krem 40 ml tüp ambalajının içerisindedir. 

Yeni anne olanlar, bebek bakımı ve emzirme dönemi hakkında pek fazla bilgiye sahip olmadıkları için, belirli konularda bazen zorluk yaşayabilirler. Bu unsurların en önemlilerinden birisi de bebeğin beslenme dönemidir. Yeni doğan bebekler için annenin emzirme oranı ve sıklığının diğer dönemlere bakılarak daha da fazla olduğunu görürüz. Özellikle de bu zamanlarda anne sıklıkla bebeğini emzirdiği için göğüs uçları hassaslaşıp tahriş olabiliyor. Bu durum da anneleri çok fazla rahatsız edip mutsuz ediyor. Bu gibi durumların önüne geçmek ve annelere yardımcı olmak için lansinoh krem çeşitleri kullanılması önerilmektedir. Lansinoh ürünleri sayesinde yara olan bölgeleriniz kısa süre içerisinde iyileşir. Daha sonra bebeğinizi gönül rahatlığı ile beslemeye devam edebilirsiniz. 

Lansinoh göğüs ucu kremleri içerisinde cilde zarar veren hiçbir katkı madde ve kimyasal maddeler içermez. Üretiminde de koruyucu madde kesinlikle kullanılmaz. Özellikle de bebek ve annelerde reaksiyona neden olabilecek, kabuklu yemiş yağı, E vitamini ve papaya gibi maddeleri de içermemektedir. Lansinoh üretiminde sıklıkla lanolin bileşenlerinden yararlanmaktadır. Lanolin, kokusu ile tadı bulunmayan bir parça olarak kabul edilmektedir. Bunun sayesinde bebekler, anne kokusunu ve anne sütü tadını almasında hiç sıkıntı olmaz. Her emzirme sonrasında Lansinoh Lanolin göğüs ucu kremi kullanılabilir. Gereken durumlardaysa daha çok kullanılır. Şayet emzirmeden önce sürüldüyse silinmesine gerek olmaz. Bütün anneler bebeğin sıhhatinden kaygılanmadan bu kremi kullanmasında sakınca yoktur. Üstelik daha iyi sonucun emzirmeden sonra kullanmaktan kaynaklandığı izlenmiştir ve bu biçimde kullanımı önerilmektedir. İçindekilerin doğal olması bu ürün hekimler tarafından, meme ucundaki hassaslığı azaltması için de önerilmektedir. 

Lansinoh Göğüs Ucu Krem Çeşitleri Nelerdir?

Lansinoh krem kapaklı şişe içinde lansinoh krem 40 ml ve lansinoh krem 10 ml şeklinde satılmaktadır. Lansinoh krem 10 ml, boyu dolayısıyla daha düşük maliyetle satılmaktadır. Lansinoh kremi ilk kez deneyecek olan kişiler için 10 ml yeterli olur. Kremin diğer çeşidi ise lansinoh krem 40 ml şeklinde üretilmektedir. Bu kremi alan anne adayları veya anneler çok uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanabilir. Hem zararsız hem de bütçenize uygun lansinoh krem fiyatı çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Birçok yerde kolayca bulabileceğiniz lansinoh krem fiyat konusunda da size kolaylık sağlar. Tercih edilen bir diğer ürün lansinoh çatlak kremi ise bazı nedenlerden dolayı göğüsünüz de oluşan veya oluşabilecek çatlamalardan korumaya yardımcı olur. Krem göğüs ucunuzu nemlendirerek çatlama oluşumunu önler veya çatlama varsa kısa süre de onarım sağlar. Böylece göğüs ucunuzdaki ağrı ve sızılarınızdan kısa sürede kurtulursunuz. Ayrıca lansinoh çatlak kremi fiyatı ise gayet uygundur. 

 Lansinoh Göğüs Ucu Krem Meme Hassasiyetine İyi Gelir mi?

%100 doğal içerikli ve antioksidan içermeyen lansinoh göğüs ucu kremi kokusuz ve tatsız yapısı ile hem anneyi hem de bebeği rahatsız etmez. Ayrıca sadece rahatsız etmemekle kalmaz, anne ve bebeğe zarar vermez. Meme çevresinde oluşan kuruluklar, döküntüler ve çatlamalar gibi sorunları önlemek amacıyla hazırlanan bu ürün sizlere yardımcı olacaktır. Siz bebeğinizi emzirirken oluşması kaçınılmaz olan meme ucu sorunlarına karşı lansinoh göğüs ucu kremini kullanarak cildiniz için koruma sağlayabilirsiniz. Anne adaylarında ve annelerde göğüs ucu sorunları için kullanılan lansinoh meme ucu kremi içerisindeki %100 doğal lanolin sayesinde en hassas cildi bile bariyer gibi kaplamaktadır. Hassaslaşan ve çatlayan meme ucunu nemlendirir ve hücrelerin hareketini engelleyerek kabuk oluşumu gibi olumsuz durumların önüne geçmesine yardımcı olmaktadır. Lansinoh meme ucu kremi göğüs ucunu yumuşatır ve ekstra bir koruma sağlar. Böylece anneler bebeklerini rahat bir şekilde emzirebilir.  

Lansinoh Göğüs Ucu Kremi Bebeğe Zarar Verir mi?

Lansinoh göğüs ucu kremi, %100 doğal içeriklerle, güvenilir ve laboratuvar ortamındaki titizlikle üretimi yapılan bir kremdir. İçerisinde hiçbir koruyucu, kimyasal ve katkı maddesi bulundurmaz. Hem sizin için hem de bebeğinizin sağlığı için güvenilirdir. İçerisinde bebeğe zarar verecek hiçbir madde bulunmamaktadır. Kokusuz ve renksiz göğüs ucu kremiyle bebeğiniz sizin kokunuzu ve sütünüzün rahatlıkla alabilir. Böylelikle emzirme döneminizde bebeğinizle aranızdaki ilişkinizi daha da güçlendirebilirsiniz.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lansinoh Göğüs Ucu Kremi

İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
DSACategoryId/2147483639/23020380/309942/80383013/lansinoh